Стаття 187. Розбій

Кримінальний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 79324

  Переглядів

 • 79324

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством, небезпечним для життя чи здоров'я особи, яка зазнала нападу, або з погрозою застосування такого насильства (розбій), -

  карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

  2. Розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб, або особою, яка раніше вчинила розбій або бандитизм, -

  карається позбавленням волі на строк від семи до десяти років із конфіскацією майна.

  3. Розбій, поєднаний з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище, -

  карається позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років із конфіскацією майна.

  4. Розбій, спрямований на заволодіння майном у великих чи особливо великих розмірах або вчинений організованою групою чи в умовах воєнного або надзвичайного стану, або поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень, -

  карається позбавленням волі на строк від восьми до п'ятнадцяти років із конфіскацією майна.

  {Стаття 187 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2117-IX від 03.03.2022 }

  Попередня

  219/562

  Наступна
  Додати в обране
  КОМЕНТАР від ресурсу "ПРОТОКОЛ":

  Аналізуйте судовий акт: Дії особи слід кваліфікувати як розбій, навіть якщо підозрюваний не погрожував потерпілій словесно (ККС/ВС у справі № 706/882/19 від 24.05.2021)
   Розбій чи грабіж?

  Ст. 187 КК України стверджує, що розбоєм є напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством, небезпечним для життя чи здоров’я особи, яка зазнала нападу, або з погрозою застосування такого насильства.

  У даній справі чоловіка засуджено за те, що він дочекавшись часу, коли не буде у магазині людей,  зайшов до приміщення магазину де перебувала потерпіла і, тримаючи в руках ніж, таким чином демонструючи його потерпілій, що остання сприйняла як реальну загрозу, викрав гроші, належні власниці магазину.

  Не погоджуючись з позицією судів  про кваліфікацію таких за ч. 2 ст. 187 КК України, засуджений подав касаційну скаргу, посилаючись на те, що у його діях наявний склад злочину, передбачений ст. 186 КК України (грабіж). Читати повністю

  Аналізуйте судовий акт:  Розбій є закінченим з моменту здійснення нападу, факт заволодіння майном значення не має (ВС/ККС у справі № 552/5608/18 від 28.04.2021)

   Розбій сміливо можна віднести до найнебезпечніших майнових злочинів, адже склад злочину, передбаченого ст. 187 КК України посягає на два об’єкти: майно потерпілого та його здоров’я.

  Виходячи із об’єктивної сторони вказаного злочину розбій вчиняється у формі нападу з метою заволодіння чужим майном, поєднаного із насильством, небезпечним для життя чи здоров'я особи, яка зазнала нападу, або з погрозою застосування такого насильства.

  Ураховуючи два об’єкти посягань може виникнути питання: а з якого саме моменту розбій є закінченим? З моменту вчинення насильства або ж з моменту безпосереднього заволодіння майно?

  У даній справі особу було засуджено за ч. 2 ст. 187 КК України.

  Згідно вироку суду засуджений перебуваючи в стані алкогольного сп`яніння, вчинив напад на потерпілу з метою заволодіння її майном, поєднаним із насильством, небезпечним для життя та здоров`я останньої, з метою подолання опору потерпілої та подальшого заволодіння майном останньої, лівою рукою схопив останню за шию та правою рукою завдав не менше двох ударів в обличчя потерпілої, завдав один удар по тулубу потерпілої. Після цього, засуджений схопив за ремінець сумки, яку тримала в руках потерпіла, повалив потерпілу на тротуар та намагаючись вирвати з рук потерпілої сумку, протягнув потерпілу по асфальту на відстань близько двох метрів. Після цього, засуджений тримаючи за ремінець сумку, яку з іншого боку продовжувала утримувати потерпіла, завдав ногами не менше п`яти ударів в голову, шию, плечі та сідниці потерпілій.

  Апеляційний суд в цілому з вироком погодився.

  Проте, сторона захисту подала касаційну скаргу на вказані судові рішення, яку вмотивувала тим, що судом не правильно кваліфіковано засудженогої за ч. 2 ст. 187 КК України, оскільки останній не перевірив доведеність стороною обвинувачення обов`язкових ознак об`єктивної сторони цього злочину, а тому правильною кваліфікацією є ч. 2 ст. 125 КК України.

  Касаційний кримінальний суд з доводами скарги не погодився та залишив її без задоволення.

  Приймаючи таке рішення ККС послався на наступне.

  Обов`язковою ознакою об`єктивної сторони складу злочину, передбаченого ст. 187 КК України, є заподіяння особі, яка зазнала нападу, насильства, небезпечного для життя чи здоров`я, або погроза застосування такого насильства.

  Під нападом за статтею 187 КК України слід розуміти умисні дії, спрямовані на негайне вилучення чужого майна шляхом застосування фізичного або психічного насильства, зазначеного в частині першій цієї статті.

  Виходячи зі статті 187 КК України, розбій характеризується нападом, який може бути відкритим або несподіваним для потерпілого (таємним). Напад завжди супроводжується насильством над потерпілим як способом подолання дійсного чи можливого опору з метою заволодіння чужим майном. Обов`язковою ознакою розбійного нападу є небезпечне для життя чи здоров`я особи, яка зазнала нападу, насильство. При цьому фізичне насильство полягає у силовому впливові на потерпілого, який призводить до заподіяння йому легких тілесних ушкоджень з короткочасним розладом здоров`я або незначною втратою працездатності, середньої тяжкості або тяжкого тілесного ушкодження, а також в інших насильницьких діях, які не призвели до вказаних наслідків, але були небезпечними для життя чи здоров`я в момент їх заподіяння. В останньому випадку винна особа повинна усвідомлювати можливість заподіяння таких тілесних ушкоджень. Розбій вважається закінченим злочином з моменту нападу, поєднаного із застосуванням або погрозою застосування насильства, небезпечного для життя чи здоров`я, незалежно від того, заволодів майном злочинець чи ні.

  Аналізуйте судовий акт: Застосування при нападі до потерпілого газу дратівливої дії повинно кваліфікуватись як розбій лише у разі заподіяння тілесних ушкоджень, які є небезпечними для життя та здоров’я потерпілого (ВС/ККС у справі № 686/10404/17 від 17.09.2020)

  Диспозицією статті 187 Кримінального кодексу України передбачено кримінальне покарання за напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством, небезпечним для життя чи здоров'я особи, яка зазнала нападу, або з погрозою застосування такого насильства.

  При цьому законодавцем у вказаній нормі не вказано яке ж саме насильство повинно визнаватись таким, що є небезпечним для життя чи здоров’я.

  Проте, стала судова практика, зокрема положення п. 9 Постанови Пленуму Верховного Суду України від 06.11.2009 № 10 «Про судову практику у справах про злочини проти власності», небезпечним для життя чи здоров'я насильство - це умисне заподіяння потерпілому легкого тілесного ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров'я або незначну втрату працездатності, середньої тяжкості або тяжке тілесне ушкодження, а також інші насильницькі дії, які не призвели до вказаних наслідків, але були небезпечними для життя чи здоров'я в момент їх вчинення. До них слід відносити, зокрема, і насильство, що призвело до втрати свідомості чи мало характер мордування, придушення за шию, скидання з висоти, застосування електроструму, зброї, спеціальних знарядь тощо.

  Нібито все зрозуміло та просто. Однак у справі, рішення у якій пропонується до уваги, виявилось, що суди по різному трактують ці положення, що тягне за собою невірну кваліфікацію дій винних осіб.

  У даній справі органом досудового розслідування особі було інкриміновано вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 187 КК України.

  Однак, під час судового розгляду прокурором обвинувачення було змінено та дії засудженого перекваліфіковано на ч. 2 ст. 186 КК України.

  Апеляційним судом вказаний вирок було скасовано та справу направлено на новий судовий розгляд під час якого прокурором знов було змінено обвинувачення на ч. 1 ст. 187 КК України.

  За результатами розгляду судом дії засудженого вже самостійно перекваліфіковано на ч. 2 ст. 186 КК України і апеляційний суд залишив вказане рішення без зміни.

  За вироком суду винну особу засуджено за те, що остання перебуваючи в під`їзді будинку, застосувавши насильство, що не є небезпечним для життя чи здоров`я потерпілої, а саме розпиливши в обличчя потерпілої сльозогінний газ із невстановленого газового балона, тим самим дезорієнтувавши жінку, вирвав з її рук сумку з майном потерпілої, заподіявши тим самим потерпілій матеріальної шкоди.

  На зазначені рішення прокурором було подано касаційну скаргу, яку вмотивовано незаконною перекваліфікацією дій засудженого.

  Оцінюючи вказані доводи Касаційний кримінальний суд у своїй постанові зазначив, що застосування до потерпілого без його згоди отруйних чи сильнодіючих речовин (газів) з метою заволодіння його майном потрібно розглядати як насильство і залежно від того, було воно небезпечним для життя або здоров`я чи не було, кваліфікувати такі дії за ч. 2 ст. 186 КК України або за відповідною частиною ст. 187 КК України.

  При цьому використання газового балончика при заволодінні чужим майном створює склад розбійного нападу не в будь-якому випадку, а лише тоді, коли таке застосування газової речовини або погроза її застосування під час вчинення злочину було чи могло бути небезпечним для життя чи здоров`я потерпілого.

  Однак згідно матеріалів справи судова-медична експертиза на предмет з’ясування тяжкості тілесних ушкоджень спричинених потерпілій не проводилась, а тому стороною обвинувачення не було доведено належними та допустимими доказами, що застосування засудженим до потерпілої сльозогінного газу було чи могло бути небезпечним для її життя чи здоров`я.

  Отже дії винної особи вірно кваліфіковано як грабіж.

   

  Практика

  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 31.03.2023 року у справі №332/951/21 СУДДЯ : ДАТА : 31.03.2023
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 31.03.2022 року у справі №158/2344/20 СУДДЯ : Воробйова Ірина Анатоліївна ДАТА : 19.01.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 29.11.2022 року у справі №345/3165/21 СУДДЯ : ДАТА : 29.11.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 28.09.2022 року у справі №740/2012/21 СУДДЯ : ДАТА : 28.09.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 27.12.2022 року у справі №243/10891/16 СУДДЯ : ДАТА : 27.12.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 27.10.2022 року у справі №332/3717/18 СУДДЯ : ДАТА : 27.10.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 27.10.2022 року у справі №337/4283/19 СУДДЯ : ДАТА : 27.10.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 27.09.2022 року у справі №369/11186/17 СУДДЯ : ДАТА : 27.09.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 27.09.2022 року у справі №190/1315/19 СУДДЯ : ДАТА : 27.09.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 25.10.2022 року у справі №537/1307/20 СУДДЯ : ДАТА : 25.10.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 24.05.2023 року у справі №761/27173/18 СУДДЯ : ДАТА : 24.05.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 24.04.2023 року у справі №673/990/16-к СУДДЯ : ДАТА : 24.04.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 23.11.2022 року у справі №759/6946/20 СУДДЯ : ДАТА : 23.11.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 23.01.2023 року у справі №442/2909/15-к СУДДЯ : ДАТА : 23.01.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 22.12.2022 року у справі №367/1349/22 СУДДЯ : ДАТА : 22.12.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 22.11.2022 року у справі №152/389/20 СУДДЯ : ДАТА : 22.11.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 22.09.2022 року у справі №607/11258/19 СУДДЯ : ДАТА : 22.09.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 22.06.2022 року у справі №569/13686/17 СУДДЯ : ДАТА : 20.01.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 22.02.2023 року у справі №438/119/15-к СУДДЯ : ДАТА : 22.02.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 21.11.2022 року у справі №161/620/19 СУДДЯ : ДАТА : 21.11.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 21.09.2022 року у справі №398/1717/18 СУДДЯ : ДАТА : 21.09.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 21.03.2023 року у справі №191/4689/19 СУДДЯ : ДАТА : 21.03.2023
  велика палата верховного судуУхвала ВП ВС від 13.11.2019 року у справі №1-42/2004 СУДДЯ : Яновська Олександра Григорівна ДАТА : 22.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 26.09.2019 року у справі №185/3617/16-к СУДДЯ : Крет Галина Романівна ДАТА : 25.10.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 20.01.2019 року у справі №821/890/18 СУДДЯ : Смокович М.І. ДАТА : 04.11.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 01.01.2020 року у справі №389/5461/14-к СУДДЯ : Макаровець Алла Миколаївна ДАТА : 05.11.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 11.02.2020 року у справі №171/8/17 СУДДЯ : Король Володимир Володимирович ДАТА : 04.11.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 16.03.2020 року у справі №640/2449/16-к СУДДЯ : Кравченко Станіслав Іванович ДАТА : 04.11.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 24.09.2019 року у справі №740/2536/17 СУДДЯ : Кравченко Станіслав Іванович ДАТА : 30.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 06.10.2019 року у справі №753/3831/17 СУДДЯ : Григор&'Єва Ірина Вікторівна ДАТА : 29.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 12.11.2019 року у справі №263/2359/17 СУДДЯ : Ємець Олександр Петрович ДАТА : 19.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 14.08.2019 року у справі №754/3011/17 СУДДЯ : Фомін Сергій Борисович ДАТА : 28.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 08.10.2019 року у справі №127/16168/17 СУДДЯ : Ковтунович Микола Іванович ДАТА : 29.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 01.01.2020 року у справі №755/7698/17 СУДДЯ : Ковтунович Микола Іванович ДАТА : 29.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 07.01.2020 року у справі №521/178/18 СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 28.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 13.01.2020 року у справі №398/3319/17 СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 20.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 25.12.2019 року у справі №147/453/19 СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 27.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 25.12.2019 року у справі №398/4782/18 СУДДЯ : Мазур Микола Вікторович ДАТА : 17.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 01.06.2020 року у справі №398/4782/18 СУДДЯ : Мазур Микола Вікторович ДАТА : 22.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 18.12.2019 року у справі №753/11972/18 СУДДЯ : Матієк Тетяна Василівна ДАТА : 17.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 03.12.2019 року у справі №604/546/16-к СУДДЯ : Остапук Віктор Іванович ДАТА : 08.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 19.09.2019 року у справі №644/9758/16-к СУДДЯ : Бородій Василь Миколайович ДАТА : 25.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 10.09.2019 року у справі №207/412/16-к СУДДЯ : Мазур Микола Вікторович ДАТА : 23.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 13.11.2019 року у справі №279/3434/17 СУДДЯ : Білик Наталія Володимирівна ДАТА : 23.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 09.12.2019 року у справі №185/7385/16-к СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 19.10.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 29.08.2019 року у справі №460/284/19 СУДДЯ : Кашпур О.В. ДАТА : 19.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 05.12.2019 року у справі №461/9737/15-к СУДДЯ : Стороженко Сергій Олександрович ДАТА : 18.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 09.04.2020 року у справі №199/3295/17 СУДДЯ : Булейко Ольга Леонідівна ДАТА : 16.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 04.02.2020 року у справі №199/3295/17 СУДДЯ : Булейко Ольга Леонідівна ДАТА : 13.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 13.01.2020 року у справі №589/1853/18 СУДДЯ : Бородій Василь Миколайович ДАТА : 16.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 06.10.2019 року у справі №185/7727/16-к СУДДЯ : Голубицький Станіслав Савелійович ДАТА : 14.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 03.12.2019 року у справі №729/901/16-к СУДДЯ : Луганський Юрій Миколайович ДАТА : 17.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 01.12.2019 року у справі №148/7364/13-к СУДДЯ : Булейко Ольга Леонідівна ДАТА : 14.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 01.12.2019 року у справі №148/7364/13-к СУДДЯ : Булейко Ольга Леонідівна ДАТА : 17.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 09.09.2019 року у справі №463/2297/16 СУДДЯ : Крет Галина Романівна ДАТА : 05.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 07.01.2020 року у справі №591/2221/19 СУДДЯ : Бородій Василь Миколайович ДАТА : 10.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 12.01.2020 року у справі №462/3998/19 СУДДЯ : Фомін Сергій Борисович ДАТА : 13.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 12.01.2020 року у справі №462/3998/19 СУДДЯ : Фомін Сергій Борисович ДАТА : 13.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 26.03.2020 року у справі №296/9031/18 СУДДЯ : Вус Світлана Михайлівна ДАТА : 12.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 22.09.2019 року у справі №296/9031/18 СУДДЯ : Вус Світлана Михайлівна ДАТА : 11.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 13.01.2020 року у справі №569/66/19 СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 09.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 10.01.2018 року у справі №266/2331/15-к СУДДЯ : Вус Світлана Михайлівна ДАТА : 07.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 08.12.2019 року у справі №607/4793/16-к СУДДЯ : Кишакевич Лев Юрійович ДАТА : 07.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 25.12.2019 року у справі №754/4830/19 СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 06.10.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 15.02.2018 року у справі №908/3209/16 СУДДЯ : Губенко Н.М. ДАТА : 06.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 09.03.2020 року у справі №203/421/16-к СУДДЯ : Король Володимир Володимирович ДАТА : 30.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 22.12.2019 року у справі №233/295/18 СУДДЯ : Слинько Сергій Станіславович ДАТА : 04.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 01.10.2019 року у справі №296/7829/17 СУДДЯ : Луганський Юрій Миколайович ДАТА : 02.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 07.10.2019 року у справі №200/232/18 СУДДЯ : Ковтунович Микола Іванович ДАТА : 02.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 26.11.2019 року у справі №1-9/2004 СУДДЯ : Ковтунович Микола Іванович ДАТА : 03.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 08.12.2019 року у справі №497/349/16-к СУДДЯ : Чистик Андрій Олегович ДАТА : 03.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 23.09.2019 року у справі №470/854/16-к СУДДЯ : Бородій Василь Миколайович ДАТА : 03.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 03.02.2020 року у справі №753/19231/17 СУДДЯ : Вус Світлана Михайлівна ДАТА : 03.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 12.09.2019 року у справі №296/7829/17 СУДДЯ : Луганський Юрій Миколайович ДАТА : 03.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 25.12.2019 року у справі №490/14792/14-к СУДДЯ : Макаровець Алла Миколаївна ДАТА : 03.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 22.09.2019 року у справі №219/6929/15-к СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 02.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 14.11.2019 року у справі №280/901/17 СУДДЯ : Мазур Микола Вікторович ДАТА : 27.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 01.09.2020 року у справі №396/1143/17 СУДДЯ : Бущенко Аркадій Петрович ДАТА : 30.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 09.10.2019 року у справі №487/2096/15-к СУДДЯ : Стефанів Надія Степанівна ДАТА : 30.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 24.11.2019 року у справі №760/3861/19-к СУДДЯ : Огурецький Василь Петрович ДАТА : 01.10.2020
  велика палата верховного судуУхвала ВП ВС від 19.09.2019 року у справі №1-4/06 СУДДЯ : Яновська Олександра Григорівна ДАТА : 29.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 17.02.2020 року у справі №489/6249/17 СУДДЯ : Іваненко Ігор Володимирович ДАТА : 29.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 04.11.2019 року у справі №328/912/17 СУДДЯ : Іваненко Ігор Володимирович ДАТА : 29.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 12.11.2019 року у справі №473/3664/18 СУДДЯ : Бородій Василь Миколайович ДАТА : 27.09.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 02.07.2019 року у справі №524/9532/17 СУДДЯ : Воробйова Ірина Анатоліївна ДАТА : 28.09.2020
  велика палата верховного судуУхвала ВП ВС від 19.09.2019 року у справі №1-4/06 СУДДЯ : Яновська Олександра Григорівна ДАТА : 29.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 09.09.2019 року у справі №577/4/17 СУДДЯ : Макаровець Алла Миколаївна ДАТА : 23.09.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 10.04.2019 року у справі №242/4090/17 СУДДЯ : Курило Валентина Панасівна ДАТА : 12.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 17.09.2019 року у справі №715/609/17 СУДДЯ : Святська Олена Володимирівна ДАТА : 27.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 04.09.2019 року у справі №459/2468/17 СУДДЯ : Вус Світлана Михайлівна ДАТА : 23.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 28.01.2020 року у справі №459/2468/17 СУДДЯ : Вус Світлана Михайлівна ДАТА : 24.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 04.02.2020 року у справі №404/9006/15-к СУДДЯ : Мазур Микола Вікторович ДАТА : 23.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 04.02.2020 року у справі №727/13004/17 СУДДЯ : Мазур Микола Вікторович ДАТА : 25.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 19.11.2019 року у справі №675/606/18 СУДДЯ : Макаровець Алла Миколаївна ДАТА : 22.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 04.09.2019 року у справі №761/3393/17 СУДДЯ : Щепоткіна Валентина Володимирівна ДАТА : 22.09.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 12.03.2018 року у справі №908/3293/16 СУДДЯ : Краснов Є.В. ДАТА : 28.08.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 02.05.2019 року у справі №818/578/17 СУДДЯ : Данилевич Н.А. ДАТА : 10.08.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 25.03.2018 року у справі №908/3209/16 СУДДЯ : Ткач І.В. ДАТА : 31.05.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 20.07.2016 року у справі №910/154/16 СУДДЯ : Акулова Н.В. ДАТА : 10.02.2017
  вищий адміністративний суд україниПостанова ВАСУ від 27.10.2015 року у справі №815/5928/14 СУДДЯ : Тракало В.В. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.10.2022 року у справі №739/557/20 СУДДЯ : ДАТА : 20.10.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.09.2022 року у справі №314/3592/14-к СУДДЯ : ДАТА : 20.09.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.09.2022 року у справі №127/11478/18 СУДДЯ : ДАТА : 20.09.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.09.2022 року у справі №333/6508/19 СУДДЯ : ДАТА : 20.09.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.04.2023 року у справі №760/15941/17 СУДДЯ : ДАТА : 20.04.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 19.10.2022 року у справі №678/678/21 СУДДЯ : ДАТА : 19.10.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 19.10.2022 року у справі №761/47500/17 СУДДЯ : ДАТА : 19.10.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 19.09.2022 року у справі №295/2309/17 СУДДЯ : ДАТА : 19.09.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 17.11.2022 року у справі №524/6219/20 СУДДЯ : ДАТА : 17.11.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 17.01.2023 року у справі №279/619/19 СУДДЯ : ДАТА : 17.01.2023
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 08.01.2018 року у справі №808/654/17 СУДДЯ : Гриценко В. В. ДАТА : 25.07.2022
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 04.11.2018 року у справі №822/1314/18 СУДДЯ : Анцупова Т. О.,Кравчук В. М.,Стародуб О. П. ДАТА : 24.07.2022
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 24.01.2019 року у справі №825/2252/18 СУДДЯ : Бившева Л. І.,Хохуляк В. В.,Шипуліна Т. М. ДАТА : 23.07.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 02.12.2019 року у справі №592/9281/17 СУДДЯ : Крет Г. Р. ДАТА : 22.07.2022
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 27.12.2020 року у справі №826/10749/18 СУДДЯ : Гімон М. М. ДАТА : 21.07.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 16.11.2022 року у справі №159/3544/19 СУДДЯ : ДАТА : 16.11.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 16.06.2023 року у справі №296/665/12-к СУДДЯ : ДАТА : 16.06.2023
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 14.12.2022 року у справі №332/1656/21 СУДДЯ : ДАТА : 14.12.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 14.02.2023 року у справі №466/3020/20 СУДДЯ : ДАТА : 14.02.2023
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 12.04.2022 року у справі №753/19138/20 СУДДЯ : Хопта Сергій Федорович ДАТА : 19.01.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 11.04.2023 року у справі №207/317/18 СУДДЯ : ДАТА : 11.04.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 10.11.2022 року у справі №299/3630/20 СУДДЯ : ДАТА : 10.11.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 09.11.2022 року у справі №461/4309/20 СУДДЯ : ДАТА : 09.11.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 09.11.2022 року у справі №295/6088/20 СУДДЯ : ДАТА : 09.11.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 08.12.2022 року у справі №646/5686/21 СУДДЯ : ДАТА : 08.12.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 08.12.2022 року у справі №182/324/17 СУДДЯ : ДАТА : 08.12.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 07.03.2023 року у справі №473/999/18 СУДДЯ : ДАТА : 07.03.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 05.07.2023 року у справі №752/19730/20 СУДДЯ : ДАТА : 05.07.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 05.04.2023 року у справі №683/1200/18 СУДДЯ : ДАТА : 05.04.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 04.07.2023 року у справі №1-655/11 СУДДЯ : ДАТА : 04.07.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 02.11.2022 року у справі №253/11494/13-к СУДДЯ : ДАТА : 02.11.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 02.03.2023 року у справі №128/3148/17 СУДДЯ : ДАТА : 02.03.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 02.03.2023 року у справі №522/14590/21 СУДДЯ : ДАТА : 02.03.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 01.11.2022 року у справі №686/26679/19 СУДДЯ : ДАТА : 01.11.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 01.11.2022 року у справі №212/8412/17 СУДДЯ : ДАТА : 01.11.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 01.02.2023 року у справі №750/9488/21 СУДДЯ : ДАТА : 01.02.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 07.04.2019 року у справі №725/5412/15-к СУДДЯ : Мазур Микола Вікторович ДАТА : 09.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 10.03.2019 року у справі №182/6496/17 СУДДЯ : Висоцька Валентина Степанівна ДАТА : 01.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 22.11.2018 року у справі №219/15272/17 СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 09.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.03.2018 року у справі №715/1889/16 СУДДЯ : Маринич В`Ячеслав Карпович ДАТА : 29.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 28.05.2019 року у справі №185/1182/17 СУДДЯ : Голубицький Станіслав Савелійович ДАТА : 22.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 04.07.2019 року у справі №760/11498/18 СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 27.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 19.04.2018 року у справі №204/6235/15-к СУДДЯ : Кравченко Станіслав Іванович ДАТА : 31.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 24.07.2018 року у справі №753/4174/15-к СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 04.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 23.10.2018 року у справі №742/900/17 СУДДЯ : Остапук Віктор Іванович ДАТА : 08.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 18.04.2019 року у справі №639/4065/17 СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 10.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 13.06.2019 року у справі №331/2854/16-к СУДДЯ : Кравченко Станіслав Іванович ДАТА : 24.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.11.2018 року у справі №686/17378/16-к СУДДЯ : Кишакевич Лев Юрійович ДАТА : 09.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 17.10.2018 року у справі №646/5552/17 СУДДЯ : Матієк Тетяна Василівна ДАТА : 07.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 10.05.2018 року у справі №149/1605/16-к СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 01.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 08.05.2019 року у справі №234/5738/15-к СУДДЯ : Маринич В`Ячеслав Карпович ДАТА : 10.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 22.07.2015 року у справі №910/28806/14 СУДДЯ : Мележик Н.І. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 21.11.2018 року у справі №709/1978/16-к СУДДЯ : Шевченко Тетяна Валентинівна ДАТА : 09.06.2020
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 14.11.2018 року у справі №1-96/2007 СУДДЯ : Антонюк Наталія Олегівна ДАТА : 09.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 26.06.2018 року у справі №661/2435/13-к СУДДЯ : Григор'єва Ірина Вікторівна ДАТА : 03.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 24.01.2018 року у справі №545/3662/16-к СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 07.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 04.10.2018 року у справі №711/4497/16-к СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 07.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 10.05.2018 року у справі №264/8032/15-к СУДДЯ : Остапук Віктор Іванович ДАТА : 01.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 26.04.2018 року у справі №554/13102/15-к СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 31.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 22.11.2018 року у справі №279/1633/17 СУДДЯ : Слинько Сергій Станіславович ДАТА : 09.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 24.05.2018 року у справі №235/2802/15-к СУДДЯ : Наставний Вячеслав Володимирович ДАТА : 01.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 18.01.2018 року у справі №668/6630/15-к СУДДЯ : Стороженко Сергій Олександрович ДАТА : 28.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 08.11.2018 року у справі №523/502/17 СУДДЯ : Маринич В`Ячеслав Карпович ДАТА : 08.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 04.10.2018 року у справі №760/11177/16-к СУДДЯ : Шевченко Тетяна Валентинівна ДАТА : 07.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 14.03.2019 року у справі №755/9946/17 СУДДЯ : Стороженко Сергій Олександрович ДАТА : 08.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 04.04.2019 року у справі №554/591/17 СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 12.06.2019 року у справі №743/1612/17 СУДДЯ : Матієк Тетяна Василівна ДАТА : 23.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 15.09.2019 року у справі №331/4277/17 СУДДЯ : Луганський Юрій Миколайович ДАТА : 08.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 10.01.2018 року у справі №686/22387/15-к СУДДЯ : Макаровець Алла Миколаївна ДАТА : 08.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 05.06.2018 року у справі №381/1435/15-к СУДДЯ : Маринич В`Ячеслав Карпович ДАТА : 02.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 13.11.2018 року у справі №520/11418/15-к СУДДЯ : Остапук Віктор Іванович ДАТА : 08.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 09.01.2018 року у справі №344/1256/16-к СУДДЯ : Макаровець Алла Миколаївна ДАТА : 08.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 18.01.2018 року у справі №759/19973/15-к СУДДЯ : Матієк Тетяна Василівна ДАТА : 29.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 15.05.2019 року у справі №757/148/79/15-к СУДДЯ : Шевченко Тетяна Валентинівна ДАТА : 10.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 06.11.2018 року у справі №202/8095/16-к СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 08.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 23.12.2019 року у справі №589/5002/17 СУДДЯ : Король Володимир Володимирович ДАТА : 10.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 10.07.2019 року у справі №175/1319/16-к СУДДЯ : Кишакевич Лев Юрійович ДАТА : 27.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 06.11.2018 року у справі №202/8095/16-к СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 08.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 26.03.2019 року у справі №641/2100/17 СУДДЯ : Остапук Віктор Іванович ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.09.2018 року у справі №589/1701/16-к СУДДЯ : Марчук Наталія Олегівна ДАТА : 06.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 04.06.2019 року у справі №554/7091/15-к СУДДЯ : Кишакевич Лев Юрійович ДАТА : 22.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 30.01.2019 року у справі №552/277/17 СУДДЯ : Матієк Тетяна Василівна ДАТА : 12.06.2020
  вищий адміністративний суд україниПостанова ВАСУ від 26.02.2014 року у справі №800/60/14 СУДДЯ : Зайцев М.П. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 31.05.2018 року у справі №488/1523/15-к СУДДЯ : Кишакевич Лев Юрійович ДАТА : 02.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.06.2018 року у справі №2218/1509/2011 СУДДЯ : Наставний Вячеслав Володимирович ДАТА : 03.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 31.07.2018 року у справі №405/3734/16-к СУДДЯ : Стефанів Надія Степанівна ДАТА : 05.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 11.10.2018 року у справі №140/1852/15-к СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 07.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 07.02.2019 року у справі №754/11303/17 СУДДЯ : Ємець Олександр Петрович ДАТА : 07.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 14.06.2018 року у справі №263/830/14-к СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 02.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 30.10.2018 року у справі №715/874/16-к СУДДЯ : Огурецький Василь Петрович ДАТА : 08.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 08.11.2018 року у справі №460/2425/16-к СУДДЯ : Макаровець Алла Миколаївна ДАТА : 08.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 22.07.2020 року у справі №132/641/16-к СУДДЯ : Мазур Микола Вікторович ДАТА : 10.09.2020
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 18.04.2018 року у справі №569/1111/16-к СУДДЯ : Яновська Олександра Григорівна ДАТА : 31.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 11.12.2018 року у справі №372/3715/17 СУДДЯ : Щепоткіна Валентина Володимирівна ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 04.04.2019 року у справі №464/25/14-к СУДДЯ : Маринич В`Ячеслав Карпович ДАТА : 09.08.2020
  верховний суд україниПостанова ВСУ від 02.12.2015 року у справі №6-2203цс15 СУДДЯ : Сімоненко В.М. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 23.01.2018 року у справі №523/16623/16-к СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 07.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 21.02.2019 року у справі №621/895/16-к СУДДЯ : Макаровець Алла Миколаївна ДАТА : 08.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 23.05.2021 року у справі №401/2763/16-к СУДДЯ : Щепоткіна Валентина Володимирівна ДАТА : 08.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 02.07.2019 року у справі №316/1251/17 СУДДЯ : Щепоткіна Валентина Володимирівна ДАТА : 26.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 12.12.2018 року у справі №547/429/16-к СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 10.09.2020 року у справі №428/3956/17 СУДДЯ : Стороженко Сергій Олександрович ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 07.05.2019 року у справі №654/3305/15-к СУДДЯ : Огурецький Василь Петрович ДАТА : 10.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 19.04.2018 року у справі №234/17471/16-к СУДДЯ : Остапук Віктор Іванович ДАТА : 31.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 19.12.2018 року у справі №500/4907/13-к СУДДЯ : Стороженко Сергій Олександрович ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 19.09.2018 року у справі №489/522/15-к СУДДЯ : Білик Наталія Володимирівна ДАТА : 06.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 04.11.2019 року у справі №686/4578/16-к СУДДЯ : Бущенко Аркадій Петрович ДАТА : 08.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 21.08.2019 року у справі №640/5836/14-к СУДДЯ : Іваненко Ігор Володимирович ДАТА : 02.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 16.09.2019 року у справі №369/11477/15-к СУДДЯ : Марчук Наталія Олегівна ДАТА : 04.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 27.02.2018 року у справі №759/8643/16-к СУДДЯ : Макаровець Алла Миколаївна ДАТА : 29.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 24.10.2019 року у справі №641/10242/15-к СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 27.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 07.06.2019 року у справі №591/483/17 СУДДЯ : Стефанів Надія Степанівна ДАТА : 23.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 12.12.2018 року у справі №280/344/16-к СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.06.2018 року у справі №742/3080/16-к СУДДЯ : Ємець Олександр Петрович ДАТА : 03.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 15.03.2018 року у справі №331/2865/16-к СУДДЯ : Остапук Віктор Іванович ДАТА : 29.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 30.01.2019 року у справі №738/1853/16-к СУДДЯ : Шевченко Тетяна Валентинівна ДАТА : 12.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.06.2019 року у справі №1-19/11 СУДДЯ : Стороженко Сергій Олександрович ДАТА : 24.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 10.01.2018 року у справі №266/2331/15-к СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 13.11.2018 року у справі №539/3485/16-к СУДДЯ : Остапук Віктор Іванович ДАТА : 08.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.06.2019 року у справі №1-1/2004 СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 24.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 15.05.2018 року у справі №465/593/15-к СУДДЯ : Голубицький Станіслав Савелійович ДАТА : 01.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 26.06.2019 року у справі №242/5562/17 СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 26.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 10.01.2019 року у справі №757/30909/16-к СУДДЯ : Макаровець Алла Миколаївна ДАТА : 11.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 18.12.2018 року у справі №313/829/17 СУДДЯ : Щепоткіна Валентина Володимирівна ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 22.11.2018 року у справі №303/5822/16-к СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 09.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 08.05.2018 року у справі №263/14016/16-к СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 31.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 26.07.2018 року у справі №682/1720/17 СУДДЯ : Остапук Віктор Іванович ДАТА : 04.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 04.06.2019 року у справі №507/545/15-к СУДДЯ : Король Володимир Володимирович ДАТА : 22.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 22.09.2020 року у справі №489/5359/17 СУДДЯ : Маринич В`Ячеслав Карпович ДАТА : 07.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 13.09.2018 року у справі №702/513/17 СУДДЯ : Наставний Вячеслав Володимирович ДАТА : 06.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 26.04.2018 року у справі №197/1395/15-к СУДДЯ : Мазур Микола Вікторович ДАТА : 31.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 13.12.2018 року у справі №425/1698/15-к СУДДЯ : Слинько Сергій Станіславович ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 21.03.2019 року у справі №127/4109/16-к СУДДЯ : Маринич В`Ячеслав Карпович ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 09.01.2018 року у справі №385/1060/15-к СУДДЯ : Ємець Олександр Петрович ДАТА : 28.05.2020
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 16.05.2018 року у справі №1-13-2002 СУДДЯ : Британчук Володимир Васильович ДАТА : 01.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 07.02.2019 року у справі №686/17269/15-к СУДДЯ : Білик Наталія Володимирівна ДАТА : 10.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 10.01.2018 року у справі №490/4031/15-к СУДДЯ : Стороженко Сергій Олександрович ДАТА : 28.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 24.07.2018 року у справі №753/4174/15-к СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 04.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 27.04.2016 року у справі №910/28941/14 СУДДЯ : Данилова М.В. ДАТА : 12.02.2017
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 07.02.2019 року у справі №205/10044/14-к СУДДЯ : Шевченко Тетяна Валентинівна ДАТА : 10.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 08.05.2018 року у справі №459/2703/16-к СУДДЯ : Шевченко Тетяна Валентинівна ДАТА : 31.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 26.06.2019 року у справі №308/12819/16-к СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 26.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 17.07.2018 року у справі №296/485/16-к СУДДЯ : Макаровець Алла Миколаївна ДАТА : 04.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 29.11.2018 року у справі №662/693/16-к СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 11.07.2019 року у справі №331/1168/17 СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 28.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 05.12.2018 року у справі №725/955/17 СУДДЯ : Матієк Тетяна Василівна ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 09.09.2019 року у справі №740/1347/16-к СУДДЯ : Голубицький Станіслав Савелійович ДАТА : 01.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 14.08.2019 року у справі №523/9071/16-к СУДДЯ : Шевченко Тетяна Валентинівна ДАТА : 31.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 13.09.2018 року у справі №667/728/15-к СУДДЯ : Макаровець Алла Миколаївна ДАТА : 06.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 19.03.2019 року у справі №168/93/17 СУДДЯ : Щепоткіна Валентина Володимирівна ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 05.07.2018 року у справі №489/1087/16-к СУДДЯ : Матієк Тетяна Василівна ДАТА : 04.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 25.01.2018 року у справі №658/1320/16-к СУДДЯ : Стефанів Надія Степанівна ДАТА : 08.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 05.02.2019 року у справі №398/3238/16-к СУДДЯ : Король Володимир Володимирович ДАТА : 12.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 05.12.2018 року у справі №740/1213/17 СУДДЯ : Стороженко Сергій Олександрович ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 11.06.2019 року у справі №159/5/17 СУДДЯ : Кишакевич Лев Юрійович ДАТА : 23.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 08.11.2018 року у справі №161/11860/15-к СУДДЯ : Стороженко Сергій Олександрович ДАТА : 08.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 26.04.2018 року у справі №197/1395/15-к СУДДЯ : Мазур Микола Вікторович ДАТА : 31.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 09.04.2019 року у справі №576/1129/16-к СУДДЯ : Слинько Сергій Станіславович ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 08.11.2018 року у справі №263/7666/15-к СУДДЯ : Макаровець Алла Миколаївна ДАТА : 08.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 19.06.2019 року у справі №628/4478/16-к СУДДЯ : Стороженко Сергій Олександрович ДАТА : 24.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 13.03.2018 року у справі №129/1260/16-к СУДДЯ : Макаровець Алла Миколаївна ДАТА : 29.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 03.04.2018 року у справі №760/12040/16-к СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 30.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 13.03.2018 року у справі №129/1260/16-к СУДДЯ : Макаровець Алла Миколаївна ДАТА : 29.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 10.01.2018 року у справі №313/290/16-к СУДДЯ : Маринич В`Ячеслав Карпович ДАТА : 07.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 24.10.2019 року у справі №331/4277/17 СУДДЯ : Луганський Юрій Миколайович ДАТА : 10.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 12.12.2018 року у справі №280/344/16-к СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.03.2018 року у справі №688/2816/16-к СУДДЯ : Огурецький Василь Петрович ДАТА : 29.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 21.06.2018 року у справі №753/5335/16-к СУДДЯ : Мазур Микола Вікторович ДАТА : 03.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 05.08.2018 року у справі №523/4933/17 СУДДЯ : Погрібний Сергій Олексійович ДАТА : 30.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 19.02.2019 року у справі №629/1663/16-к СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 08.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 19.09.2018 року у справі №127/13649/16-к СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 06.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 08.05.2018 року у справі №209/2417/16-к СУДДЯ : Огурецький Василь Петрович ДАТА : 31.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 26.09.2018 року у справі №295/7264/16-к СУДДЯ : Мазур Микола Вікторович ДАТА : 07.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 04.12.2019 року у справі №745/586/14-к СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 04.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 26.06.2019 року у справі №308/12819/16-к СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 26.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 26.06.2019 року у справі №242/5562/17 СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 26.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 06.02.2018 року у справі №182/4234/16-к СУДДЯ : Огурецький Василь Петрович ДАТА : 28.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 06.12.2018 року у справі №369/5888/17 СУДДЯ : Кравченко Станіслав Іванович ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 10.12.2018 року у справі №585/3516/14-к СУДДЯ : Мазур Микола Вікторович ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 12.02.2019 року у справі №742/519/17 СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 07.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 18.05.2020 року у справі №161/4691/17 СУДДЯ : Кравченко Станіслав Іванович ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 01.01.2018 року у справі №466/5051/16-к СУДДЯ : Король Володимир Володимирович ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 11.03.2020 року у справі №316/2035/16-к СУДДЯ : Бущенко Аркадій Петрович ДАТА : 24.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 24.10.2018 року у справі №733/249/16-к СУДДЯ : Білик Наталія Володимирівна ДАТА : 08.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 25.09.2018 року у справі №405/2104/16-к СУДДЯ : Щепоткіна Валентина Володимирівна ДАТА : 06.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 24.09.2019 року у справі №204/1026/13-к СУДДЯ : Матієк Тетяна Василівна ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 24.04.2018 року у справі №335/7501/16-к СУДДЯ : Григор'єва Ірина Вікторівна ДАТА : 31.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 15.01.2019 року у справі №373/1158/17 СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 11.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 30.01.2019 року у справі №661/2530/16-к СУДДЯ : Ємець Олександр Петрович ДАТА : 12.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 19.12.2018 року у справі №521/1532/15-к СУДДЯ : Мазур Микола Вікторович ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 11.12.2018 року у справі №308/6599/16-к СУДДЯ : Остапук Віктор Іванович ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 16.01.2018 року у справі №149/1068/13-к СУДДЯ : Марчук Наталія Олегівна ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 24.01.2018 року у справі №753/8372/15-к СУДДЯ : Білик Наталія Володимирівна ДАТА : 09.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 03.05.2018 року у справі №554/14285/15-к СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 31.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 12.07.2018 року у справі №636/3477/14-к СУДДЯ : Остапук Віктор Іванович ДАТА : 04.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 09.03.2020 року у справі №171/8/17 СУДДЯ : Ємець Олександр Петрович ДАТА : 05.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 03.01.2018 року у справі №233/514/16-к СУДДЯ : Остапук Віктор Іванович ДАТА : 12.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 30.12.2021 року у справі №1-27/11 СУДДЯ : Кравченко Станіслав Іванович ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 13.02.2019 року у справі №428/11952/15-к СУДДЯ : Матієк Тетяна Василівна ДАТА : 07.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 21.06.2018 року у справі №127/7639/14-к СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 03.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 08.05.2018 року у справі №265/1708/16-к СУДДЯ : Голубицький Станіслав Савелійович ДАТА : 31.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 23.10.2018 року у справі №158/2313/15-к СУДДЯ : Кишакевич Лев Юрійович ДАТА : 08.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.09.2018 року у справі №522/1418/16 СУДДЯ : Кравченко Станіслав Іванович ДАТА : 06.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 11.06.2019 року у справі №278/1917/16-к СУДДЯ : Король Володимир Володимирович ДАТА : 23.08.2020
  вищий адміністративний суд україниПостанова ВАСУ від 13.03.2014 року у справі №800/910/13 СУДДЯ : Єрьомін А.В. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 06.11.2018 року у справі №202/8095/16-к СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 08.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 06.12.2018 року у справі №740/961/17 СУДДЯ : Ємець Олександр Петрович ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 06.11.2018 року у справі №299/232/17 СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 08.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 10.10.2019 року у справі №182/166/15-к СУДДЯ : Єремейчук Сергій Володимирович ДАТА : 08.09.2020
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 14.11.2018 року у справі №1-96/2007 СУДДЯ : Антонюк Наталія Олегівна ДАТА : 09.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 18.10.2018 року у справі №520/1823/14-к СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 07.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 27.03.2019 року у справі №140/1674/14-к СУДДЯ : Ємець Олександр Петрович ДАТА : 09.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 19.04.2018 року у справі №757/5353/17-ц СУДДЯ : Крат Василь Іванович ДАТА : 30.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 29.05.2018 року у справі №686/25774/16-к СУДДЯ : Марчук Наталія Олегівна ДАТА : 01.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 22.03.2018 року у справі №207/5011/14-к СУДДЯ : Щепоткіна Валентина Володимирівна ДАТА : 30.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 07.11.2018 року у справі №646/4196/16-к СУДДЯ : Матієк Тетяна Василівна ДАТА : 08.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 02.12.2019 року у справі №1-1/02 СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 29.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 21.06.2018 року у справі №662/768/15-к СУДДЯ : Остапук Віктор Іванович ДАТА : 03.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 25.09.2018 року у справі №282/290/15-к СУДДЯ : Остапук Віктор Іванович ДАТА : 06.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 07.11.2018 року у справі №610/4594/2014-к СУДДЯ : Матієк Тетяна Василівна ДАТА : 08.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 16.09.2019 року у справі №185/3617/16-к СУДДЯ : Кишакевич Лев Юрійович ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 01.09.2020 року у справі №473/2513/13-к СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 10.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 12.02.2019 року у справі №754/4282/16-к СУДДЯ : Щепоткіна Валентина Володимирівна ДАТА : 07.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 18.05.2020 року у справі №1-1/02 СУДДЯ : Маринич В`Ячеслав Карпович ДАТА : 04.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 11.04.2019 року у справі №229/4244/15-к СУДДЯ : Маринич В`Ячеслав Карпович ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 22.01.2019 року у справі №414/1217/14-к СУДДЯ : Король Володимир Володимирович ДАТА : 11.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 12.07.2018 року у справі №607/11658/15-к СУДДЯ : Кишакевич Лев Юрійович ДАТА : 04.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 08.05.2018 року у справі №209/2417/16-к СУДДЯ : Огурецький Василь Петрович ДАТА : 31.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 01.01.2018 року у справі №149/889/17 СУДДЯ : Ємець Олександр Петрович ДАТА : 09.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 19.06.2018 року у справі №216/825/15-к СУДДЯ : Григор'єва Ірина Вікторівна ДАТА : 03.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 07.02.2019 року у справі №667/1034/16-к СУДДЯ : Кравченко Станіслав Іванович ДАТА : 07.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 29.11.2018 року у справі №1-10/2009 СУДДЯ : Макаровець Алла Миколаївна ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 02.12.2019 року у справі №686/4267/15-к СУДДЯ : Голубицький Станіслав Савелійович ДАТА : 21.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 07.09.2020 року у справі №755/32908/14-к СУДДЯ : Шевченко Тетяна Валентинівна ДАТА : 10.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 06.09.2018 року у справі №233/4415/16-ц СУДДЯ : Крат Василь Іванович ДАТА : 06.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 17.06.2018 року у справі №569/11995/15-ц СУДДЯ : Висоцька Валентина Степанівна ДАТА : 08.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 27.06.2019 року у справі №748/2910/17 СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 26.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 18.02.2021 року у справі №398/3940/14-к СУДДЯ : Григор&'Єва Ірина Вікторівна ДАТА : 24.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 14.02.2019 року у справі №759/17566/16-к СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 08.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 30.07.2019 року у справі №756/16094/14-ц СУДДЯ : Луспеник Дмитро Дмитрович ДАТА : 29.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 16.08.2018 року у справі №405/3236/15-к СУДДЯ : Білик Наталія Володимирівна ДАТА : 05.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 28.11.2019 року у справі №313/1099/16-к СУДДЯ : Фомін Сергій Борисович ДАТА : 08.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 31.01.2019 року у справі №747/1120/16-к СУДДЯ : Маринич В`Ячеслав Карпович ДАТА : 12.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 05.03.2018 року у справі №1309/7139/12 СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 29.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 10.11.2019 року у справі №402/740/15 СУДДЯ : Король Володимир Володимирович ДАТА : 09.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 07.05.2019 року у справі №369/8237/15-к СУДДЯ : Король Володимир Володимирович ДАТА : 10.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 19.06.2018 року у справі №308/743/16-к СУДДЯ : Голубицький Станіслав Савелійович ДАТА : 03.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 09.10.2018 року у справі №280/2142/14-к СУДДЯ : Огурецький Василь Петрович ДАТА : 07.06.2020
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 17.04.2019 року у справі №1-23/2005 СУДДЯ : Лобойко Леонід Миколайович ДАТА : 10.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 27.01.2020 року у справі №497/349/16-к СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 07.10.2019 року у справі №648/2995/17 СУДДЯ : Чистик Андрій Олегович ДАТА : 07.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 13.03.2018 року у справі №337/3557/15 СУДДЯ : Огурецький Василь Петрович ДАТА : 29.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 08.01.2020 року у справі №610/4197/169-к СУДДЯ : Григор&'Єва Ірина Вікторівна ДАТА : 08.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 06.05.2020 року у справі №592/18/18 СУДДЯ : Кишакевич Лев Юрійович ДАТА : 12.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 23.01.2018 року у справі №286/282/16-к СУДДЯ : Щепоткіна Валентина Володимирівна ДАТА : 28.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 03.09.2018 року у справі №342/265/17 СУДДЯ : Антоненко Наталія Олександрівна ДАТА : 10.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 07.02.2019 року у справі №754/5269/15 СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 07.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 19.06.2018 року у справі №686/8655/15-к СУДДЯ : Бущенко Аркадій Петрович ДАТА : 03.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 31.01.2019 року у справі №133/729/15-к СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 12.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 15.05.2018 року у справі №415/4432/13-к СУДДЯ : Макаровець Алла Миколаївна ДАТА : 01.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 23.01.2018 року у справі №202/8095/16-к СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 08.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 12.12.2018 року у справі №659/45/17 СУДДЯ : Шевченко Тетяна Валентинівна ДАТА : 09.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 15.09.2019 року у справі №180/631/17 СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 09.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 11.12.2018 року у справі №638/5312/16-к СУДДЯ : Голубицький Станіслав Савелійович ДАТА : 10.06.2020
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 18.04.2018 року у справі №569/1111/16-к СУДДЯ : Яновська Олександра Григорівна ДАТА : 31.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 05.07.2018 року у справі №643/5199/14-к СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 04.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 28.03.2019 року у справі №415/4475/16-к СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.06.2019 року у справі №607/12579/17-к СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 24.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 27.11.2018 року у справі №338/378/16-к СУДДЯ : Остапук Віктор Іванович ДАТА : 09.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 29.05.2018 року у справі №644/9629/16-к СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 01.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 15.01.2019 року у справі №373/1158/17 СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 11.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 16.04.2019 року у справі №127/2437/17 СУДДЯ : Бущенко Аркадій Петрович ДАТА : 10.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 10.10.2018 року у справі №523/16623/16-к СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 07.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 13.06.2019 року у справі №554/1144/16-к СУДДЯ : Шевченко Тетяна Валентинівна ДАТА : 24.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 16.10.2019 року у справі №444/2200/15-к СУДДЯ : Григор&'Єва Ірина Вікторівна ДАТА : 08.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 29.05.2018 року у справі №742/1849/16-к СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 01.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 11.04.2019 року у справі №461/1222/16-к СУДДЯ : Білик Наталія Володимирівна ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 08.11.2018 року у справі №206/2510/16-к СУДДЯ : Білик Наталія Володимирівна ДАТА : 08.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 03.05.2018 року у справі №204/3340/15-к СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 31.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 10.05.2018 року у справі №576/1129/16-к СУДДЯ : Остапук Віктор Іванович ДАТА : 01.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 17.05.2018 року у справі №201/6311/16-к СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 01.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 21.02.2019 року у справі №161/15532/17 СУДДЯ : Макаровець Алла Миколаївна ДАТА : 08.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 04.12.2018 року у справі №161/16073/14-к СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 06.06.2018 року у справі №180/746/16-к СУДДЯ : Кравченко Станіслав Іванович ДАТА : 02.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 17.10.2018 року у справі №205/9312/14-к СУДДЯ : Мазур Микола Вікторович ДАТА : 07.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 03.01.2018 року у справі №761/28248/13-к СУДДЯ : Стороженко Сергій Олександрович ДАТА : 07.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 18.06.2019 року у справі №554/4579/16-ц СУДДЯ : Висоцька Валентина Степанівна ДАТА : 24.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 18.04.2019 року у справі №639/4065/17 СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 10.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 30.01.2019 року у справі №127/4720/17 СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 12.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 22.03.2019 року у справі №204/1026/13-к СУДДЯ : Матієк Тетяна Василівна ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 01.01.2018 року у справі №322/313/17 СУДДЯ : Шевченко Тетяна Валентинівна ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 19.06.2018 року у справі №344/12002/15-к СУДДЯ : Макаровець Алла Миколаївна ДАТА : 03.06.2020
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 06.02.2019 року у справі №8105004 СУДДЯ : Яновська Олександра Григорівна ДАТА : 07.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 16.04.2019 року у справі №344/9393/15-к СУДДЯ : Остапук Віктор Іванович ДАТА : 10.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 16.01.2018 року у справі №756/2849/17 СУДДЯ : Ємець Олександр Петрович ДАТА : 06.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 15.11.2018 року у справі №264/5137/16-к СУДДЯ : Макаровець Алла Миколаївна ДАТА : 09.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 11.01.2018 року у справі №686/8660/14-к СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 02.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 23.09.2018 року у справі №233/2376/16-ц СУДДЯ : Журавель Валентина Іванівна ДАТА : 06.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 21.08.2019 року у справі №640/5836/14-к СУДДЯ : Іваненко Ігор Володимирович ДАТА : 02.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 21.11.2018 року у справі №158/1357/16-к СУДДЯ : Матієк Тетяна Василівна ДАТА : 09.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 04.07.2019 року у справі №221/6752/16-к СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 27.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 19.11.2018 року у справі №205/5830/16-к СУДДЯ : Мазур Микола Вікторович ДАТА : 09.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 01.03.2018 року у справі №291/667/16-к СУДДЯ : Білик Наталія Володимирівна ДАТА : 29.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 30.05.2019 року у справі №181/74/16-к СУДДЯ : Шевченко Тетяна Валентинівна ДАТА : 22.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 06.11.2018 року у справі №202/8095/16-к СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 08.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 25.10.2018 року у справі №562/2333/15-к СУДДЯ : Білик Наталія Володимирівна ДАТА : 08.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 14.11.2018 року у справі №243/2911/15-к СУДДЯ : Білик Наталія Володимирівна ДАТА : 09.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 24.04.2018 року у справі №235/164/16-к СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 31.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 07.02.2019 року у справі №750/6351/17 СУДДЯ : Слинько Сергій Станіславович ДАТА : 07.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 01.01.2020 року у справі №500/3490/13-к СУДДЯ : Маринич В`Ячеслав Карпович ДАТА : 04.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 18.04.2019 року у справі №357/1/16-к СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 10.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 22.11.2018 року у справі №210/460/16-к СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 09.06.2020
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст