Головна Сервіси для юристів ... Закони Кримінальний кодекс України Стаття 3. Законодавство України про кримінальну відповідальність Стаття 3. Законодавство України про кримінальну ві...

Стаття 3. Законодавство України про кримінальну відповідальність

Кримінальний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 12477

  Переглядів

 • 12477

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Законодавство України про кримінальну відповідальність становить Кримінальний кодекс України, який ґрунтується на Конституції України та загальновизнаних принципах і нормах міжнародного права.

  2. Закони України про кримінальну відповідальність, прийняті після набрання чинності цим Кодексом, включаються до нього після набрання ними чинності.

  3. Кримінальна протиправність діяння, а також його караність та інші кримінально-правові наслідки визначаються тільки цим Кодексом.

  4. Застосування закону про кримінальну відповідальність за аналогією заборонено.

  5. Закони України про кримінальну відповідальність повинні відповідати положенням, що містяться в чинних міжнародних договорах, згоду на обов'язковість яких надано Верховною Радою України.

  6. Зміни до законодавства України про кримінальну відповідальність можуть вноситися виключно законами про внесення змін до цього Кодексу та/або до кримінального процесуального законодавства України, та/або до законодавства України про адміністративні правопорушення.

  {Стаття 3 із змінами, внесеними згідно із Законами № 2617-VIII від 22.11.2018 , № 619-IX від 19.05.2020 }

  Попередня

  4/569

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст