Головна Сервіси для юристів ... Закони Кримінальний кодекс України Стаття 2. Підстава кримінальної відповідальності

Стаття 2. Підстава кримінальної відповідальності

Кримінальний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 18702

  Переглядів

 • 18702

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Підставою кримінальної відповідальності є вчинення особою суспільно небезпечного діяння, яке містить склад кримінального правопорушення, передбаченого цим Кодексом.

  2. Особа вважається невинуватою у вчиненні кримінального правопорушення і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

  3. Ніхто не може бути притягнений до кримінальної відповідальності за те саме кримінальне правопорушення більше одного разу.

  {Стаття 2 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2617-VIII від 22.11.2018 }

  Попередня

  3/567

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст