Головна Сервіси для юристів ... Закони Кримінальний кодекс України Стаття 14. Готування до кримінального правопорушення Стаття 14. Готування до кримінального правопорушен...

Стаття 14. Готування до кримінального правопорушення

Кримінальний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 24151

  Переглядів

 • 24151

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Готуванням до кримінального правопорушення є підшукування або пристосування засобів чи знарядь, підшукування співучасників або змова на вчинення кримінального правопорушення, усунення перешкод, а також інше умисне створення умов для вчинення кримінального правопорушення.

  2. Готування до кримінального проступку або злочину, за який статтею Особливої частини цього Кодексу передбачене покарання у виді позбавлення волі на строк до двох років або інше, більш м’яке покарання, не тягне за собою кримінальної відповідальності.

  {Стаття 14 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2617-VIII від 22.11.2018 }

  Попередня

  15/567

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст