Головна Сервіси для юристів ... Закони Кримінальний кодекс України Стаття 301. Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів Стаття 301. Ввезення, виготовлення, збут і розповс...

Стаття 301. Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів

Кримінальний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 62352

  Переглядів

 • 62352

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Ввезення в Україну творів, зображень або інших предметів порнографічного характеру з метою збуту чи розповсюдження або їх виготовлення, зберігання, перевезення чи інше переміщення з тією самою метою, або їх збут чи розповсюдження, а також примушування до участі в їх створенні -

  караються штрафом від однієї тисячі до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або обмеженням волі на той самий строк.

  2. Ті самі дії, вчинені щодо кіно- та відеопродукції, комп'ютерних програм порнографічного характеру, а також збут неповнолітнім чи розповсюдження серед них творів, зображень або інших предметів порнографічного характеру, -

  караються штрафом від двох тисяч до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на той самий строк.

  3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або з отриманням доходу у великому розмірі, -

  караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

  {Частину четверту статті 301 виключено на підставі Закону № 1256-IX від 18.02.2021 }

  {Частину п'яту статті 301 виключено на підставі Закону № 1256-IX від 18.02.2021 }

  Примітка. Для цілей статей 301 та 301 - 1 цього Кодексу отримання доходу у великому розмірі має місце, коли його сума у двісті і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.

  {Стаття 301 із змінами, внесеними згідно із Законами № 1520-VI від 11.06.2009 , № 1819-VI від 20.01.2010 , № 770-VIII від 10.11.2015 , № 2617-VIII від 22.11.2018 , № 1256-IX від 18.02.2021 , № 3342-IX від 23.08.2023 }

  Попередня

  376/567

  Наступна
  Додати в обране
  КОМЕНТАР від ресурсу "ПРОТОКОЛ":

  Аналізуйте судовий акт: Онлайн трансляція порно є виготовленням з метою збуту та збутом відеопродукції порнографічного характеру (ВС/ККС у справі № 711/7900/17 від 18.06.2020)
  Робота у так званому «веб-кемі» у наш час в Україні стала досить поширеним явищем. Цьому сприяє кілька факторів – це і проблема знайти високооплачувану роботу, можливість мати непогані та швидкі заробітки сидячи вдома в теплі, працюючи за тим графіком, який ти сам собі обрав.

  Але ж на теперішньому етапі розвитку цього бізнесу рано чи пізно усім дівчатам, які зайняті у цій сфері індустрії для дорослих, рано чи пізно доводиться роздягатись та демонструвати свої принади, бо на флірті грошей вже не заробиш…

  Ось тут і виникає сакраментальне питання – а чи є оголення та демонстрація свого тіла на стрімінгових сервісах виготовленням та розповсюдження порно у розумінні ст. 301 КК України? Адже на перший погляд окремий відеофайл не створюється і ніде не зберігається.

  Цю проблему вирішив Касаційний кримінальний суд у постанові, яка пропонується до уваги читачу. Читати повністю

  Аналізуйте судовий акт: Вирок: Продаж диску з порно – кримінальна відповідальність (Лановецький райсуд Тернопільської області від 22.09.2021 у справі № 602/941/20)
  Гонитва за показниками є перманентною хворобою правоохоронців. Якщо керівництво ставить задачу виявити злочини тієї чи іншої категорії – підлеглі усіма правдами і неправдами такий злочин знайдуть, розкриють, розслідують на до суду направлять.

  Ось і маємо ми вироки за надсилання «дікпік» на сайтах знайомств, за ведення еротичних стримів на вебкам сайтах тощо.

  Хоча якщо порівняти суспільну небезпеку таких злочинів з вартістю їх розслідування, то таке порівняння свідчить далеко не на користь правоохоронних органів.

  У даній справі особу було засуджено, зокрема, за ч. 1 ст. 301 КК України за те, що вона взявши із собою 5 DVD дисків із записами порнографічних роликів на вулиці продала один із дисків своєму знайомому за 50 грн. Читати повністю

  Згадайте новину: Село Шишаки против порнографии. Украинцу впаяли штраф за Pornhub - решение суда

  Ухвалено вирок особі (301 стаття КК), яка розповсюджувала порнографічне відео через соцмережі

   

  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст