Стаття 88. Правові наслідки судимості

Кримінальний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 4995

  Переглядів

 • 4995

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Особа визнається такою, що має судимість, з дня набрання законної сили обвинувальним вироком і до погашення або зняття судимості.

  2. Судимість має правове значення у разі вчинення нового кримінального правопорушення, а також в інших випадках, передбачених законами України.

  3. Особи, засуджені за вироком суду без призначення покарання або із звільненням від покарання чи такі, що відбули покарання за діяння, кримінальна протиправність і караність якого усунута законом, визнаються такими, що не мають судимості.

  4. Особи, які були реабілітовані, визнаються такими, що не мають судимості.

  {Стаття 88 із змінами, внесеними згідно із Законами № 4025-VI від 15.11.2011 , № 2617-VIII від 22.11.2018 }

  Попередня

  92/562

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст