Головна Сервіси для юристів ... Закони Кримінальний кодекс України Стаття 286. Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами Стаття 286. Порушення правил безпеки дорожнього ру...

Стаття 286. Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами

Кримінальний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 115061

  Переглядів

 • 115061

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження, -

  карається штрафом від трьох тисяч до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.

  2. Ті самі діяння, якщо вони спричинили смерть потерпілого або заподіяли тяжке тілесне ушкодження, -

  караються позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.

  3. Діяння, передбачені частиною першою цієї статті, якщо вони спричинили загибель кількох осіб, -

  караються позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.

  Примітка. Під транспортними засобами в цій статті та статтях 286 - 1, 287, 289 і 290 слід розуміти всі види автомобілів, трактори та інші самохідні машини, трамваї і тролейбуси, а також мотоцикли та інші механічні транспортні засоби.

  {Стаття 286 із змінами, внесеними згідно із Законами № 270-VI від 15.04.2008 , № 586-VI від 24.09.2008 , № 2617-VIII від 22.11.2018 }

  Попередня

  356/562

  Наступна
  Додати в обране
  КОМЕНТАР від ресурсу "ПРОТОКОЛ":

  Аналізуйте судовий акт: Особа, яка не завадила угону автомобіля та яка перебувала у ньому під час угону є співучасником незаконного заволодіння транспортним засобом (ВС/ККС у справі № 742/2146/20 від 02.12.2021)
  За загальним правилом, визначеним положеннями ст. 26 Кримінального кодексу України співучастю у злочині є умисна спільна участь декількох суб'єктів злочину у вчиненні умисного злочину.

  Однак ,в окремих випадках така спільна участь не є очевидною.

  Користуючись також неочевидністю сторона захисту як правило намагається будувати стратегію захисту на тому, що співучасниками прямо не домовлялись вчинити злочин.

  Проте практика показує, що така стратегія не завжди є ефективною і ось яскравий приклад цього. Читати повністю

  Аналізуйте судовий акт: ВИРОК: Неналежний стан дороги є підставою для виправдання особи у вчиненні ДТП (Арбузинський райсуд Миколаївської області у справі № 467/225/17 від 09.09.2021)
  Жахливий стан українських доріг вже давно став «притчей во языцех». Як кажуть водії – тут нема дороги, тут є напрямок.

  Мабуть усі пам’ятають фотографії доріг з ямами з півметра, які з’єднують Миколаївську, Дніпропетровську та Кіровоградську області.

  Звісно, що керувати автомобілем їдучи по такі дорозі дуже важко, адже автомобіль поводить себе непередбачувано.

  У даній справі саме внаслідок жахливого стану дороги сталося ДТП, яке потягло за собою трагічний наслідок у вигляді смерті пасажира авта. Читати повністю

  Аналізуйте судовий акт: Позбавлення права керувати ТЗ, як додаткове покарання для водія таксі (ВС/ККС у справі №333/6785/19 від 17.08.2021).
   Вироком суду першої інстанції водія автомобіля, а це був таксист, що правда не працевлаштований офіційно, визнаний винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 286 КК, та призначено покарання у виді обмеження волі на строк 2 роки з позбавленням права керувати транспортними засобами на 1 рік. На підставі ст. 75 КК України, суд звільнив звинуваченого від відбування покарання із випробувальним строком.

  Однак, постановою апеляційного суду вирок було змінено в частині призначення покарання, а саме, суд звільнив засудженого лише від відбування основного покарання.

  Як вбачається із вироку, в ранній час доби водій зупинився на проїжджій частині центральної площі міста та почав рух заднім ходом автомобіля. В той же час, пішохід-потерпіла переходила дорогу у невстановленому місця. Не побачивши її, водій здійснив наїзд, чим наніс пошкодження легкої та середньої тяжкості.

  Звертаючись до ВС, захисник просив змінити судові рішення в частині призначення додаткового покарання та скасувати його. Читати повністю

  Аналізуйте судовий акт: Той факт, що небезпеку для руху створено внаслідок власної протиправної поведінки пішохода, не звільняє водія від виконання вимог ПДР (ВС/ККС у справі № 759/2926/16-к від 10 грудня 2019 р.)

    Найчастіше в дорожньо-транспортних пригодах за участі пішоходів винними визнають саме водіїв, навіть у випадку, якщо сам пішохід грубо порушив Правила дорожнього руху (ПДР). Такою наразі є судова практика в Україні.

  Зазначений підхід чітко прослідковується і у справі, що описана нижче.

  Фабула судового акту: Водій наблизившись до регульованого пішохідного переходу, при виникненні небезпеки – пішоходів, які рухалися на червоний сигнал світлофора, не вжив заходів для зменшення швидкості автомобіля аж до зупинки та продовжив рух, подавши сигнали аварійної зупинки, внаслідок чого здійснив наїзд на пішохода. У результаті дорожньо-транспортної пригоди було заподіяно тілесні ушкодження, що призвели до смерті пішохода.

  Верховний Суд визнав справедливим висновок апеляційного суду про доведеність винуватості засудженого у вчиненні злочину, передбаченого частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України. Так, судом було визнано, що ДТП трапилася саме внаслідок невчасного застосування водієм екстреного гальмування.

  Своє рішення суд ґрунтував, зокрема, на підставі аналізу висновку експертизи, відповідно до якого в дорожній обстановці, що склалась безпосередньо перед ДТП, водій мав технічну можливість з моменту виникнення небезпеки уникнути наїзду на пішохода шляхом застосування екстреного гальмування.

  Той факт, що внаслідок грубого порушення ПДР пішоходи створили небезпеку для дорожнього руху, не викликає сумніву. Однак, незалежно від причин виникнення небезпеки для руху або перешкоди, водій зобов’язаний був виконати вимогу пункту 12.3 ПДР і негайно вжити заходів для зменшення швидкості аж до зупинки транспортного засобу або безпечного для інших учасників руху об’їзду перешкоди. Таким чином, той факт, що небезпеку для руху, а саме перебування пішохода на проїзній частині дороги, створено внаслідок власної протиправної поведінки пішохода, не звільняє водія від виконання вимог зазначеного пункту ПДР.

  Аналізуйте судовий актПорушення пішоходом правил дорожнього руху не звільняє водія від обов’язку вжити заходів для зменшення швидкості аж до зупинки транспортного засобу або безпечного об`їзду перешкоди (ВС/ККС у справі № 753/10028/18 від 05.08.2020)

   Я не є автомобілістом, але інколи волосся дибком стає від того, як поводять себе пішоходи – і пеербігають дорогу на червоне світло або взагалі переходять три-чотири полоси руху автомагістралі поза межами пішохідного переходу. І маємо – один в труні, інший – в тюрмі…

  Звісно, що суди при розгляді таких справи орієнтуються на висновки авто-технічних експертиз, які дають оцінку поведінці як водія так і пішохода.

  Ось саме про таку справу і поговоримо.

  У даній справі особу було засуджено за ч. 1 ст. 286 КК України за те, що вона керуючи автомобілем своєчасно не виявила на проїзній частині пішохода, який рухався справа наліво відносно траєкторії руху вказаного транспортного засобу, та був для водія перешкодою і небезпекою для руху, яку останній об`єктивно міг виявити, після чого негайно не вжив заходів для зменшення швидкості аж до зупинки транспортного засобу або безпечного для інших учасників руху об`їзду перешкоди, почав здійснювати гальмування вказаного транспортного засобу із запізненням, а тому не зміг своєчасно зупинитися і здійснив наїзд зазначеним транспортним засобом на пішохода, внаслідок чого останньому було спричинено середньої тяжкості тілесне ушкодження.

  При цьому за висновком експертизи порушення водієм вимог п. 12.3 ПДР знаходиться в прямому причинно-наслідковому зв`язку із настанням дорожньо-транспортної пригоди та її наслідками - заподіянням пішоходу тілесного ушкодження середньої тяжкості.

  Апеляційний суд із таким висновком погодився.

  На такі рішення стороною захисту було подано касаційну скаргу, яку вмотивовано тим, що висновки про винуватість водія не підтверджені доказами, дослідженими в ході судового розгляду, та ґрунтуються на припущеннях, а також суперечать нормам матеріального та процесуального права.

  Проте, Касаційний кримінальний суд із такими доводами адвоката не погодився та вмотивував свою відмову у задоволенні касаційної скарги наступним.

  З аналізу матеріалів справи випливає те, що внаслідок порушення ПДР потерпілий створив небезпеку для дорожнього руху та таке твердження не викликає сумніву. Однак незалежно від причин виникнення небезпеки для руху або перешкоди водій зобов`язаний був виконати вимогу п. 12.3 ПДР і негайно вжити заходів для зменшення швидкості аж до зупинки транспортного засобу або безпечного для інших учасників руху об`їзду перешкоди. Таким чином, те, що небезпеку для руху (а саме перехід проїзної частини поза пішохідним переходом, а також здійснення вибігу на проїзну частину поза пішохідним переходом) створено внаслідок власної протиправної поведінки пішохода, не звільняє водія від виконання вимог зазначеного пункту ПДР.

  Аналізуйте судовий актЯкщо ДТП відбулося внаслідок порушення Правил дорожнього руху потерпілим, який отримав тілесні ушкодженнято, то обвинувачений підлягає виправданню за ст. 286 КК України за недоведеністю (ВС/ККС у справі № 163/1753/17 від 16 жовтня 2019 р.)

  Маленький легковий автомобіль зіткнувся із автопоїздом, внаслідок чого водій легковика отримав тілесні ушкодження середньої тяжкості. Водій автопоїзда, якого прокуратура обвинувачувала за п. 1 ст. 286 КК України, був виправданий судом за недоведеністю в його діянні складу злочину. Виправдувальний вирок було оскаржено в апеляційному та касаційному порядку, проте суди залишили його без змін.

  Навіть із назви ст. 286 КК України - «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами» зрозуміло, що для визнання винним водія у скоєнні злочину передбаченого цією статтею необхідно насамперед порушення ним Правил дорожнього руху, а не лише спричинення іншому водію чи учасникам ДТП тілесних ушкоджень середньої тяжкості, тяжких тілесних ушкоджень чи смерті.

  При цьому порушити Правила дорожнього руху повинен саме обвинуваченим а не інший водій – потерпілий, що повинно доводитися доказами, які досліджує суд. Такими доказами як правило є: протокол огляду місця події, фото ДТП, схема ДТП, висновок інженерно-транспортної експертизи, показання свідків, тощо. Якщо під час судового засідання встановлюється, що обвинувачений не порушував ПДР, аварійна ситуація спричинена не його діями і дії обвинуваченого були вимушені, то зіткнення не може бути поставлено йому у провину.

  ВС підкреслив, що у ДТП за участю декількох водіїв наявність чи відсутність в їх діях складу злочину, передбаченого відповідними частинами ст. 286 КК України, потребує встановлення причинного зв`язку між діянням (порушенням правил безпеки дорожнього руху) кожного з них та наслідками, що настали, дослідження характеру та черговості порушень, які вчинив кожен із водіїв, того, хто з них створив небезпечну дорожню обстановку (аварійну ситуацію), тобто з`ясування ступеня участі (внеску) кожного з них у спричиненні злочинного наслідку.

  Якщо такий зв'язок в діяннях обвинуваченого відсутній, то має місце недоведеність його вини та виправдання.

  Такі справи ілюструють нам, що попри новий КПК в прокуратурі та органах досудового слідства мало що змінюється. Тому роль адвоката складно переоцінити при захисті прав невинного, особливо під час дослідження доказів у справі та допиті свідків. Ми також бачимо, що прокурори вперто оскаржують виправдувальні вироки незважаючи на очевидні речі і псують життя на роки законослухняним професійним водіям. Приємно, що з роками виправдувальних вироків стає все ж такі більше, а роль адвоката у кримінальному процесі посилюється.

  Аналізуйте судовий акт: Залишення злочинцем місця ДТП та ненадання допомоги потерпілому, який згодом загинув, не вважаються тяжкими наслідками, які обтяжують покарання відповідно до ст. ст. 135 та 286 КК України (ВС/ККС, № 566/606/15-к від 20 червня 2018 р.)

  Представляючи увазі юридичній спільноті подібні вироки ми відразу хочемо наголосити на  м’якості та соціальній несправедливості покарання, яке призначається за смерть людини внаслідок порушення злочинцем правил безпеки дорожнього руху.

  Уявимо як  розуміє ситуацію пересічений громадянин. П’яний жлоб збив людину рухаючись заднім ходом по вулиці в місті. Побачивши це почав тікати, замість того щоб допомогти людині чи хоча б викликати швидку. Людина померла.  Хоча в суді визнав свою вину, відмовився давати показання по суті справи прикрившись ст. 63 КУ та тим більше матеріально допомогти родичам загиблого. Підлягає максимальному покаранню та тривалому  ув’язненню, яке відповідно до ч. 2 ст. 286 КК України або ст. 135 КК Украъни - "Залишення в небезпеці" складає 8 років позбавлення волі.    

  Що робить суд? Суд першої інстанції призначає 5 років позбавлення волі та на підставі ст. 75 КК України звільняє від відбування покарання з випробуванням, встановивши злочинцю іспитовий строк 3 роки. Суд апеляційної інстанції зменшує покарання з 5 до 3 років позбавлення волі. Фактично злочинець, який вбив людину у стані алкогольного сп’яніння та втік з місця злочину, ні дня не перебуває за гратами.  

  Навіщо цей гуманізм? Очевидно, що треба змінювати ст. 286 КК України та встановлювати більш жорстку санкцію, а також виділити в окремий склад злочину порушення правил безпеки дорожнього руху особами, які керують транспортними засобами у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, прирівнявши до умисного вбивства.  

  Чим ще цікава ця справа. Суд визнає винним злочинця за ст. 135 КК України, максимальна санкція якої також 8 років, проте призначає на її підставі покарання  1 рік 6 місяців, яке за сукупністю злочинів не впливає на строк остаточного позбавлення волі.

  Далі відмінно працює адвокат злочинця. Він оскаржує вирок суду апеляційної інстанції та доводить у ВС, що ненадання  допомоги потерпілому та його смерть не вважаються тяжкими наслідками, які можуть згідно ст. 67 КК України обтяжувати покарання.  

  Згідно ст. 135 КК України та ч. 2, ст. 286 КК України смерть потерпілого є кваліфікуючою ознакою злочину, та не може вважатися тяжким наслідком завданим злочином. Як  підкреслив ВС тяжкими наслідками є обставини безпосередньо пов’язані із самим злочином, але такі які виходять за межі його складу.

  Відповідно до ч.4, чт. 67 КК України « Якщо будь-яка з обставин, що обтяжує покарання, передбачена в статті Особливої частини цього Кодексу як ознака злочину, що впливає на його кваліфікацію, суд не може ще раз враховувати її при призначенні покарання як таку, що його обтяжує."  

  Тобто, єдиною обставиною в даній справі, яка обтяжує покарання злочинця є вчинення злочину в стані алкогольного сп’яніння. Проте оскільки  судом призначене найменше покарання передбачене частиною 2, ст. 286 КК Україні, то не зрозуміло як це враховано.

  Аналізуйте судовий акт: Вирок все в одному: Суд засудив на 7 років винного у ДТП за ч. 2, ст. 286 КК України та стягнув з нього матеріальну та моральну шкоду в повному обсязі (Київський районний суд м. Харкова від 6 лютого 2017 р. у справі № 640/13725/16-к)

  На превеликий жаль внаслідок ДТП загинула людина, суд визнав винним водія та засудив за ч. 2 ст. 286 КК України – «порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами» до майже максимальної санкції – 7 років позбавлення волі.

  Разом з цим суд задовільнив цивільний позов потерпілого в повному обсязі, що не часто буває у практиці. Поширені випадки, коли суд замість того щоб розглянути позов «роз’яснює» потерпілому, що йому необхідно з цим позовом звернутись у порядку цивільного судочинства і ще тривалий час з ним походити по судам. Чомусь багато суддів не люблять розглядати цивільні позови  і критично сприймають додані до них докази заподіяної шкоди. 

  Цим вироком суд стягнув з засудженого 509500,37 грн., з них, що істотно – 482600,00 гривень моральної шкоди, а також стягнув зі страхової компанії 34800,00 грн. в рахунок відшкодування матеріальної та моральної шкоди.

  Слід додати, що добровільно засуджений жодних грошей потерпілому, але цивільний позов у суді визнав у повному обсязі. 

  Аналізуйте судовий акт: За ст. 286 КК України стан алкогольного сп’яніння водія не впливає на кваліфікацію злочину, проте є обтяжуючою обставиною при призначенні покарання і має зазначатись у вироку (ВСУ у справі № 5-368кс(15)16 від 1 грудня 2016р.)

  На наш погляд стаття 286 КК України – «порушення правил безпеки дорожнього руху» звісно недосконала і не в частині санкцій, а в частині складу злочину.  В деяких країнах сам факт перебування водія у нетверезому стані є злочином, а якщо «нетверезий» чи «наркотичний» порушив правила ПДР внаслідок чого загинула людина, то це прирівнюється до умисного вбивства з великими термінами ув’язнення у колонії суворого режиму.  

  В цій справі, яка розглядалась судами неодноразово,  на жаль загинула людина, і суд застосував до засудженого ч. 2 ст. 286 КК України, яка при встановленні порушення ПДР, передбачає:  «Ті самі діяння, якщо вони спричинили смерть потерпілого або заподіяли тяжке тілесне ушкодження,- караються позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.»

  Отже, поки що в нас кримінальний закон гуманний до цього виду злочину, проте і тут виникають питання, на які цією постановою ВСУ відповів наступне. Алкогольне сп’яніння обвинуваченого водія не є ознакою злочину, яка впливає на його кваліфікацію, а є  обставиною, яка обтяжує покарання,  у відповідності до ст. 67 КК України. Тому, ВСУ було відмовлено у заяві засудженого про вилучення з вироку, тієї обставини, що він був п’яний за кермом. Ця умова не є обов'язковою для засудження, проте покарання за іі наявності суд має призначати "по максимуму"

   

   

  Практика

  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 31.10.2022 року у справі №554/5166/19 СУДДЯ : ДАТА : 31.10.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 31.05.2023 року у справі №727/6826/22 СУДДЯ : ДАТА : 31.05.2023
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 31.05.2023 року у справі №686/1866/22 СУДДЯ : Ступак Ольга В`Ячеславівна ДАТА : 31.05.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 31.05.2023 року у справі №295/17562/19 СУДДЯ : ДАТА : 31.05.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 30.11.2022 року у справі №199/7160/19 СУДДЯ : ДАТА : 30.11.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 30.11.2022 року у справі №450/2953/20 СУДДЯ : ДАТА : 30.11.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 30.11.2022 року у справі №214/5104/21 СУДДЯ : ДАТА : 30.11.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 30.11.2022 року у справі №335/4171/21 СУДДЯ : ДАТА : 30.11.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 30.06.2023 року у справі №338/890/20 СУДДЯ : Олійник Алла Сергіївна ДАТА : 30.06.2023
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 30.03.2022 року у справі №487/3514/17 СУДДЯ : Зайцев Андрій Юрійович ДАТА : 19.01.2023
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 30.03.2022 року у справі №734/3711/16 СУДДЯ : Бурлаков Сергій Юрійович ДАТА : 19.01.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 29.11.2022 року у справі №461/3768/22 СУДДЯ : ДАТА : 29.11.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 29.11.2022 року у справі №191/2109/19 СУДДЯ : ДАТА : 29.11.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 29.11.2022 року у справі №159/4854/15-к СУДДЯ : ДАТА : 29.11.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 29.11.2022 року у справі №357/5689/21 СУДДЯ : ДАТА : 29.11.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 29.09.2022 року у справі №711/4759/20 СУДДЯ : ДАТА : 29.09.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 29.09.2022 року у справі №559/182/19 СУДДЯ : ДАТА : 29.09.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 29.09.2022 року у справі №753/19970/17 СУДДЯ : ДАТА : 29.09.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 29.05.2023 року у справі №583/877/21 СУДДЯ : ДАТА : 29.05.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 29.03.2023 року у справі №930/1224/21 СУДДЯ : ДАТА : 29.03.2023
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 28.10.2022 року у справі №601/278/21 СУДДЯ : Грушицький Андрій Ігорович ДАТА : 28.10.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 28.09.2022 року у справі №175/2362/21-к СУДДЯ : ДАТА : 28.09.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 27.10.2022 року у справі №546/526/18 СУДДЯ : ДАТА : 27.10.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 27.10.2022 року у справі №761/3266/17 СУДДЯ : ДАТА : 27.10.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 27.10.2022 року у справі №200/1933/17 СУДДЯ : ДАТА : 27.10.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 27.10.2022 року у справі №200/1437/18 СУДДЯ : ДАТА : 27.10.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 27.10.2022 року у справі №161/20251/19 СУДДЯ : ДАТА : 27.10.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 27.10.2022 року у справі №693/799/20 СУДДЯ : ДАТА : 27.10.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 26.10.2022 року у справі №686/10785/16-к СУДДЯ : ДАТА : 26.10.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 26.10.2022 року у справі №750/5982/21 СУДДЯ : ДАТА : 26.10.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 26.09.2022 року у справі №711/3606/19 СУДДЯ : ДАТА : 26.09.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 26.06.2023 року у справі №752/27316/18 СУДДЯ : ДАТА : 26.06.2023
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 26.04.2022 року у справі №760/12059/20 СУДДЯ : Хопта Сергій Федорович ДАТА : 19.01.2023
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 26.04.2022 року у справі №533/1106/20 СУДДЯ : Хопта Сергій Федорович ДАТА : 19.01.2023
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 26.04.2022 року у справі №305/1488/20 СУДДЯ : Усик Григорій Іванович ДАТА : 26.04.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 26.04.2022 року у справі №461/1687/19 СУДДЯ : Синельников Євген Володимирович ДАТА : 26.04.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 25.11.2022 року у справі №646/3413/19 СУДДЯ : Фаловська Ірина Миколаївна ДАТА : 25.11.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 25.10.2022 року у справі №159/1403/19 СУДДЯ : ДАТА : 25.10.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 24.11.2022 року у справі №750/11045/21 СУДДЯ : ДАТА : 24.11.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 24.11.2022 року у справі №686/12239/18 СУДДЯ : ДАТА : 24.11.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 24.11.2022 року у справі №689/644/21 СУДДЯ : ДАТА : 24.11.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 24.11.2022 року у справі №619/3367/20 СУДДЯ : ДАТА : 24.11.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 24.11.2022 року у справі №953/4007/21 СУДДЯ : ДАТА : 24.11.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 24.11.2022 року у справі №209/2843/20 СУДДЯ : ДАТА : 24.11.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 24.10.2022 року у справі №334/5431/15-к СУДДЯ : ДАТА : 24.10.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 24.10.2022 року у справі №456/3303/21 СУДДЯ : ДАТА : 24.10.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 24.05.2023 року у справі №759/1962/21 СУДДЯ : ДАТА : 24.05.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 24.05.2023 року у справі №523/5653/21 СУДДЯ : ДАТА : 24.05.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 24.05.2023 року у справі №761/37520/16 СУДДЯ : ДАТА : 24.05.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 23.11.2022 року у справі №619/3912/19-к СУДДЯ : ДАТА : 23.11.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 23.03.2023 року у справі №127/35822/21 СУДДЯ : ДАТА : 23.03.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 22.12.2022 року у справі №307/3712/18 СУДДЯ : ДАТА : 22.12.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 22.12.2022 року у справі №644/9129/16 СУДДЯ : ДАТА : 22.12.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 22.11.2022 року у справі №438/957/19 СУДДЯ : ДАТА : 22.11.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 22.11.2022 року у справі №756/13511/21 СУДДЯ : ДАТА : 22.11.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 22.09.2022 року у справі №459/1759/17 СУДДЯ : ДАТА : 22.09.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 22.09.2022 року у справі №523/811/15-к СУДДЯ : ДАТА : 22.09.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 22.09.2022 року у справі №760/14008/17 СУДДЯ : ДАТА : 22.09.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 22.09.2022 року у справі №307/3709/18 СУДДЯ : ДАТА : 22.09.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 22.09.2022 року у справі №756/2922/19 СУДДЯ : ДАТА : 22.09.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 22.02.2023 року у справі №191/1119/22 СУДДЯ : Крат Василь Іванович ДАТА : 22.02.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 21.12.2022 року у справі №286/2101/18 СУДДЯ : ДАТА : 21.12.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 21.12.2022 року у справі №369/13458/20 СУДДЯ : Стрільчук Віктор Андрійович ДАТА : 21.12.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 21.12.2022 року у справі №376/2712/21 СУДДЯ : ДАТА : 21.12.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 21.09.2022 року у справі №756/7279/17 СУДДЯ : ДАТА : 21.09.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 21.09.2022 року у справі №709/690/21 СУДДЯ : Лідовець Руслан Анатолійович ДАТА : 21.09.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 21.06.2023 року у справі №159/6508/21 СУДДЯ : ДАТА : 21.06.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 21.06.2023 року у справі №372/2781/21 СУДДЯ : ДАТА : 21.06.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 21.06.2023 року у справі №673/1328/20 СУДДЯ : ДАТА : 21.06.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 05.04.2021 року у справі №759/14983/19 СУДДЯ : Анісімов Г. М.,Анісімова Г. М. ДАТА : 05.07.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 01.05.2019 року у справі №360/364/17-ц СУДДЯ : Сімоненко Валентина Миколаївна ДАТА : 05.11.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 27.01.2019 року у справі №272/749/17 СУДДЯ : Крат Василь Іванович ДАТА : 04.11.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 04.11.2019 року у справі №140/800/15-к СУДДЯ : Стефанів Надія Степанівна ДАТА : 05.11.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 23.06.2020 року у справі №815/1819/16 СУДДЯ : Бучик А.Ю. ДАТА : 03.11.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 09.03.2020 року у справі №665/2147/14-к СУДДЯ : Єремейчук Сергій Володимирович ДАТА : 05.11.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 26.03.2020 року у справі №237/1524/19 СУДДЯ : Чистик Андрій Олегович ДАТА : 05.11.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 02.04.2018 року у справі №686/1914/16-ц СУДДЯ : Калараш Андрій Андрійович ДАТА : 05.11.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 19.03.2020 року у справі №686/4786/19 СУДДЯ : Крет Галина Романівна ДАТА : 04.11.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 22.01.2020 року у справі №202/4077/14 СУДДЯ : Макаровець Алла Миколаївна ДАТА : 01.11.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 25.12.2019 року у справі №686/24098/17 СУДДЯ : Шевченко Тетяна Валентинівна ДАТА : 03.11.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 10.12.2018 року у справі №686/11968/17 СУДДЯ : Русинчук Микола Миколайович ДАТА : 25.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 15.07.2018 року у справі №361/10096/14-ц СУДДЯ : Фаловська Ірина Миколаївна ДАТА : 31.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 03.12.2018 року у справі №213/1371/16-ц СУДДЯ : Шипович Владислав Володимирович ДАТА : 31.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 14.01.2020 року у справі №542/1814/17 СУДДЯ : Булейко Ольга Леонідівна ДАТА : 01.11.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 18.09.2019 року у справі №542/1814/17 СУДДЯ : Булейко Ольга Леонідівна ДАТА : 31.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 05.03.2019 року у справі №264/6635/18 СУДДЯ : Погрібний Сергій Олексійович ДАТА : 01.11.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 25.12.2019 року у справі №456/1917/15-к СУДДЯ : Бородій Василь Миколайович ДАТА : 01.11.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 16.03.2020 року у справі №601/1378/19 СУДДЯ : Кравченко Станіслав Іванович ДАТА : 29.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 11.02.2020 року у справі №759/11179/18 СУДДЯ : Бородій Василь Миколайович ДАТА : 30.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 11.06.2020 року у справі №127/26323/17 СУДДЯ : Чистик Андрій Олегович ДАТА : 30.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 05.11.2019 року у справі №357/12491/18 СУДДЯ : Воробйова Ірина Анатоліївна ДАТА : 30.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 01.12.2019 року у справі №68610026/16-ц СУДДЯ : Ступак Ольга В`Ячеславівна ДАТА : 29.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 31.03.2020 року у справі №127/26323/17 СУДДЯ : Чистик Андрій Олегович ДАТА : 30.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 25.12.2019 року у справі №726/1415/19 СУДДЯ : Матієк Тетяна Василівна ДАТА : 29.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 09.09.2019 року у справі №572/2100/17 СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 28.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 27.12.2019 року у справі №638/3414/17 СУДДЯ : Матієк Тетяна Василівна ДАТА : 19.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 03.06.2018 року у справі №309/3253/15-ц СУДДЯ : Усик Григорій Іванович ДАТА : 29.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 23.05.2018 року у справі №345/3335/17 СУДДЯ : Стрільчук Віктор Андрійович ДАТА : 29.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 01.01.2020 року у справі №296/7776/18 СУДДЯ : Макаровець Алла Миколаївна ДАТА : 26.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 17.02.2020 року у справі №539/482/18 СУДДЯ : Мазур Микола Вікторович ДАТА : 27.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 28.01.2020 року у справі №539/482/18 СУДДЯ : Мазур Микола Вікторович ДАТА : 26.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 28.05.2020 року СУДДЯ : Бущенко Аркадій Петрович ДАТА : 25.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 28.05.2020 року у справі №2602/627/12 СУДДЯ : Бущенко Аркадій Петрович ДАТА : 25.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 24.07.2018 року у справі №757/33118/16-ц СУДДЯ : Бурлаков Сергій Юрійович ДАТА : 28.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 21.11.2019 року у справі №465/4313/15-к СУДДЯ : Маринич В`Ячеслав Карпович ДАТА : 27.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 23.01.2020 року у справі №545/617/18 СУДДЯ : Матієк Тетяна Василівна ДАТА : 27.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 28.01.2020 року у справі №360/1548/18 СУДДЯ : Єремейчук Сергій Володимирович ДАТА : 26.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 11.11.2019 року у справі №201/722/18 СУДДЯ : Мазур Микола Вікторович ДАТА : 22.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 16.12.2019 року у справі №754/10041/18 СУДДЯ : Матієк Тетяна Василівна ДАТА : 25.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 22.01.2020 року у справі №523/12810/15-к СУДДЯ : Ємець Олександр Петрович ДАТА : 17.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 01.06.2020 року у справі №398/4782/18 СУДДЯ : Мазур Микола Вікторович ДАТА : 22.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 02.06.2020 року у справі №201/722/18 СУДДЯ : Мазур Микола Вікторович ДАТА : 25.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 22.12.2019 року у справі №137/265/19 СУДДЯ : Король Володимир Володимирович ДАТА : 25.10.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 15.10.2019 року у справі №580/1117/19 СУДДЯ : Мартинюк Н.М. ДАТА : 25.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 04.03.2020 року у справі №594/1395/19 СУДДЯ : Наставний Вячеслав Володимирович ДАТА : 25.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 21.02.2018 року у справі №295/3788/15-ц СУДДЯ : Олійник Алла Сергіївна ДАТА : 24.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 02.03.2020 року у справі №750/9632/18 СУДДЯ : Стороженко Сергій Олександрович ДАТА : 23.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 11.02.2020 року у справі №375/1346/19 СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 23.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 22.12.2019 року у справі №490/10025/17 СУДДЯ : Бущенко Аркадій Петрович ДАТА : 23.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 21.06.2018 року у справі №572/49/17 СУДДЯ : Сімоненко Валентина Миколаївна ДАТА : 22.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 10.09.2018 року у справі №175/1274/15 СУДДЯ : Ігнатенко Вадим Миколайович ДАТА : 23.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 12.01.2020 року у справі №753/14205/16-к СУДДЯ : Фомін Сергій Борисович ДАТА : 22.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 13.11.2019 року у справі №668/2604/15-к СУДДЯ : Білик Наталія Володимирівна ДАТА : 23.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 01.01.2020 року у справі №369/3475/15-к СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 23.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 13.05.2020 року у справі №683/924/16-к СУДДЯ : Луганський Юрій Миколайович ДАТА : 21.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 22.01.2020 року у справі №583/1973/17 СУДДЯ : Іваненко Ігор Володимирович ДАТА : 22.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 03.03.2020 року у справі №623/3346/17 СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 20.10.2020
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 07.05.2020 року СУДДЯ : Прокопенко Олександр Борисович ДАТА : 21.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 04.02.2018 року у справі №165/1620/17 СУДДЯ : Коротун Вадим Михайлович ДАТА : 20.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 14.11.2019 року у справі №742/554/19 СУДДЯ : Погрібний Сергій Олексійович ДАТА : 18.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 03.10.2018 року у справі №461/5764/17 СУДДЯ : Сакара Наталія Юріївна ДАТА : 21.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 16.09.2019 року у справі №761/3028/18 СУДДЯ : Вус Світлана Михайлівна ДАТА : 20.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 27.11.2019 року у справі №638/12329/17 СУДДЯ : Ємець Олександр Петрович ДАТА : 17.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 20.02.2020 року у справі №711/2625/18 СУДДЯ : Марчук Наталія Олегівна ДАТА : 14.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 10.10.2019 року у справі №703/2107/18 СУДДЯ : Коротенко Євген Васильович ДАТА : 18.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 11.03.2020 року у справі №153/1565/18 СУДДЯ : Гулько Борис Іванович ДАТА : 16.10.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 14.03.2019 року у справі №823/1974/18 СУДДЯ : Шевцова Н.В. ДАТА : 02.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 16.05.2018 року у справі №610/1100/17 СУДДЯ : Мартєв Сергій Юрійович ДАТА : 18.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 02.01.2020 року у справі №754/3287/19 СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 17.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 09.04.2020 року у справі №5з7/5586/17 СУДДЯ : Карпенко Світлана Олексіївна ДАТА : 14.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 16.01.2020 року у справі №740/5033/15-к СУДДЯ : Маринич В`Ячеслав Карпович ДАТА : 16.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 06.02.2020 року у справі №185/7937/17 СУДДЯ : Маринич В`Ячеслав Карпович ДАТА : 16.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 07.09.2020 року у справі №750/1227/18 СУДДЯ : Голубицький Станіслав Савелійович ДАТА : 16.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 17.07.2018 року у справі №753/7486/17 СУДДЯ : Погрібний Сергій Олексійович ДАТА : 16.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 23.12.2019 року у справі №182/3734/15-к СУДДЯ : Чистик Андрій Олегович ДАТА : 15.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 24.01.2019 року у справі №523/8272/16-ц СУДДЯ : Червинська Марина Євгенівна ДАТА : 15.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 06.10.2019 року у справі №724/255/19 СУДДЯ : Вус Світлана Михайлівна ДАТА : 15.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 29.09.2019 року у справі №333/2736/18 СУДДЯ : Литвиненко Ірина Вікторівна ДАТА : 16.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 02.01.2020 року у справі №572/3209/17 СУДДЯ : Ємець Олександр Петрович ДАТА : 15.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 19.11.2019 року у справі №640/1664/18 СУДДЯ : Ковтунович Микола Іванович ДАТА : 16.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 15.12.2019 року у справі №640/1664/18 СУДДЯ : Ковтунович Микола Іванович ДАТА : 15.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 13.01.2020 року у справі №606/1226/19 СУДДЯ : Шипович Владислав Володимирович ДАТА : 14.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 14.01.2019 року у справі №757/36029/15-ц СУДДЯ : Курило Валентина Панасівна ДАТА : 14.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 22.12.2019 року у справі №367/6235/18 СУДДЯ : Крет Галина Романівна ДАТА : 05.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 20.01.2020 року у справі №623/1354/19 СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 13.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 18.02.2020 року у справі №149/414/18 СУДДЯ : Чистик Андрій Олегович ДАТА : 11.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 19.09.2019 року у справі №564/109/19 СУДДЯ : Гулейков Ігор Юрійович ДАТА : 11.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 26.03.2020 року у справі №149/414/18 СУДДЯ : Чистик Андрій Олегович ДАТА : 12.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 07.10.2019 року у справі №333/1454/18 СУДДЯ : Макаровець Алла Миколаївна ДАТА : 10.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 19.11.2019 року у справі №521/15387/19 СУДДЯ : Макаровець Алла Миколаївна ДАТА : 09.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 07.10.2019 року у справі №130/720/17 СУДДЯ : Григор&'Єва Ірина Вікторівна ДАТА : 09.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 10.10.2019 року у справі №373/1773/18 СУДДЯ : Коротенко Євген Васильович ДАТА : 09.10.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 19.09.2018 року у справі №815/2012/17 СУДДЯ : Загороднюк А.Г. ДАТА : 05.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 11.12.2019 року у справі №185/687/18 СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 08.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 05.03.2018 року у справі №742/1139/17 СУДДЯ : Антоненко Наталія Олександрівна ДАТА : 08.10.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 26.02.2020 року у справі №910/3864/19 СУДДЯ : Мамалуй О.О. ДАТА : 09.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 16.10.2019 року у справі №583/1335/17 СУДДЯ : Ковтунович Микола Іванович ДАТА : 07.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 10.11.2019 року у справі №583/1335/17 СУДДЯ : Ковтунович Микола Іванович ДАТА : 19.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 16.12.2019 року у справі №522/7456/14-к СУДДЯ : Анісімов Герман Миколайович ДАТА : 08.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 18.11.2019 року у справі №522/7456/14-к СУДДЯ : Анісімов Герман Миколайович ДАТА : 08.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 30.03.2020 року у справі №283/1524/13-к СУДДЯ : Голубицький Станіслав Савелійович ДАТА : 09.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 26.12.2019 року у справі №655/566/18 СУДДЯ : Мазур Микола Вікторович ДАТА : 07.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 11.12.2019 року у справі №601/351/16 СУДДЯ : Григор&'Єва Ірина Вікторівна ДАТА : 06.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 05.11.2019 року у справі №214/4920/16-к СУДДЯ : Крет Галина Романівна ДАТА : 07.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 31.03.2020 року у справі №283/1524/13-к СУДДЯ : Голубицький Станіслав Савелійович ДАТА : 09.10.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 12.03.2020 року у справі №759/5569/15-а СУДДЯ : Данилевич Н.А. ДАТА : 07.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 02.07.2019 року у справі №243/10512/17 СУДДЯ : Петров Євген Вікторович ДАТА : 02.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 11.12.2019 року у справі №607/10128/16 СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 05.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 09.09.2019 року у справі №760/4122/17 СУДДЯ : Ковтунович Микола Іванович ДАТА : 01.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 21.11.2019 року у справі №166/753/17 СУДДЯ : Іваненко Ігор Володимирович ДАТА : 05.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 09.09.2019 року у справі №760/4122/17 СУДДЯ : Ковтунович Микола Іванович ДАТА : 02.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 13.01.2020 року у справі №439/548/19 СУДДЯ : Єремейчук Сергій Володимирович ДАТА : 05.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 10.11.2019 року у справі №166/753/17 СУДДЯ : Іваненко Ігор Володимирович ДАТА : 04.10.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 13.11.2018 року у справі №804/1758/18 СУДДЯ : Єресько Л.О. ДАТА : 05.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 26.09.2019 року у справі №450/446/16-ц СУДДЯ : Зайцев Андрій Юрійович ДАТА : 04.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 15.12.2019 року у справі №287/455/18-к СУДДЯ : Стороженко Сергій Олександрович ДАТА : 04.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 11.12.2019 року у справі №639/681/19 СУДДЯ : Ковтунович Микола Іванович ДАТА : 05.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 20.12.2019 року у справі №338/910/19 СУДДЯ : Стороженко Сергій Олександрович ДАТА : 04.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 09.03.2020 року у справі №686/13574/16 СУДДЯ : Макаровець Алла Миколаївна ДАТА : 04.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 01.05.2019 року у справі №740/1696/17 СУДДЯ : Синельников Євген Володимирович ДАТА : 05.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 23.09.2019 року у справі №759/5949/16-к СУДДЯ : Король Володимир Володимирович ДАТА : 04.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 07.11.2019 року у справі №280/1575/17 СУДДЯ : Маринич В`Ячеслав Карпович ДАТА : 03.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 03.03.2020 року у справі №328/2577/18 СУДДЯ : Луганський Юрій Миколайович ДАТА : 03.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 19.11.2019 року у справі №335/1895/19 СУДДЯ : Фомін Сергій Борисович ДАТА : 02.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 16.12.2019 року у справі №335/1895/19 СУДДЯ : Фомін Сергій Борисович ДАТА : 29.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 27.02.2020 року у справі №404/6345/16-к СУДДЯ : Мазур Микола Вікторович ДАТА : 29.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 27.02.2020 року у справі №404/6345/16-к СУДДЯ : Мазур Микола Вікторович ДАТА : 12.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 09.09.2019 року у справі №596/1371/16-к СУДДЯ : Макаровець Алла Миколаївна ДАТА : 03.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 26.09.2019 року у справі №713/2031/17 СУДДЯ : Кишакевич Лев Юрійович ДАТА : 29.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 06.11.2019 року у справі №599/593/18 СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 03.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 24.09.2019 року у справі №191/845/17 СУДДЯ : Маринич В`Ячеслав Карпович ДАТА : 02.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 06.10.2019 року у справі №686/117/19 СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 29.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 27.10.2019 року у справі №688/832/18 СУДДЯ : Стефанів Надія Степанівна ДАТА : 02.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 28.10.2019 року у справі №686/117/19 СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 02.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 19.11.2019 року у справі №759/8450/18 СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 02.10.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 16.05.2018 року у справі №805/3208/17-а СУДДЯ : Мельник-Томенко Ж.М. ДАТА : 02.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 04.03.2020 року у справі №201/1273/17 СУДДЯ : Шевченко Тетяна Валентинівна ДАТА : 02.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 12.07.2018 року у справі №1028/144/12 СУДДЯ : Черняк Юлія Валеріївна ДАТА : 01.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 24.09.2019 року у справі №209/2894/16-к СУДДЯ : Чистик Андрій Олегович ДАТА : 30.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 26.11.2019 року у справі №209/2894/16-к СУДДЯ : Чистик Андрій Олегович ДАТА : 01.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 10.10.2019 року у справі №201/5824/19 СУДДЯ : Ковтунович Микола Іванович ДАТА : 01.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 09.09.2019 року у справі №161/5460/18 СУДДЯ : Макаровець Алла Миколаївна ДАТА : 01.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 08.10.2019 року у справі №344/16830/17 СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 25.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 27.11.2019 року у справі №440/2156/18 СУДДЯ : Бущенко Аркадій Петрович ДАТА : 01.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 12.12.2019 року у справі №344/4693/15-к СУДДЯ : Слинько Сергій Станіславович ДАТА : 25.09.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 10.03.2019 року у справі №754/4142/18 СУДДЯ : Стрільчук Віктор Андрійович ДАТА : 27.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 07.11.2019 року у справі №576/195/18 СУДДЯ : Білик Наталія Володимирівна ДАТА : 30.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 28.10.2019 року у справі №642/5125/17 СУДДЯ : Маринич В`Ячеслав Карпович ДАТА : 30.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 04.11.2019 року у справі №456/962/18 СУДДЯ : Марчук Наталія Олегівна ДАТА : 30.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 01.12.2019 року у справі №363/1220/16-к СУДДЯ : Луганський Юрій Миколайович ДАТА : 28.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 16.10.2019 року у справі №744/304/17 СУДДЯ : Анісімов Герман Миколайович ДАТА : 30.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 14.10.2019 року у справі №363/1220/16-к СУДДЯ : Луганський Юрій Миколайович ДАТА : 29.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 10.11.2019 року у справі №461/731/19 СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 29.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 02.10.2019 року у справі №489/2170/17 СУДДЯ : Матієк Тетяна Василівна ДАТА : 23.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 11.02.2020 року у справі №324/96/17 СУДДЯ : Григор&'Єва Ірина Вікторівна ДАТА : 23.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 14.11.2019 року у справі №664/1942/17 СУДДЯ : Мазур Микола Вікторович ДАТА : 28.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 11.02.2020 року у справі №664/1942/17 СУДДЯ : Мазур Микола Вікторович ДАТА : 30.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 24.10.2019 року у справі №574/597/18 СУДДЯ : Король Володимир Володимирович ДАТА : 29.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 12.02.2020 року у справі №303/4650/17 СУДДЯ : Шевченко Тетяна Валентинівна ДАТА : 28.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 23.10.2019 року у справі №654/2927/17 СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 28.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 29.09.2019 року у справі №507/1087/17 СУДДЯ : Шевченко Тетяна Валентинівна ДАТА : 25.09.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 06.02.2020 року у справі №816/254/16 СУДДЯ : Бевзенко В.М. ДАТА : 27.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 07.11.2019 року у справі №756/6268/18 СУДДЯ : Білик Наталія Володимирівна ДАТА : 25.09.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 09.07.2018 року у справі №705/1140/18 СУДДЯ : Хопта Сергій Федорович ДАТА : 29.09.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 14.10.2019 року у справі №326/440/19 СУДДЯ : Ступак Ольга В`Ячеславівна ДАТА : 27.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 04.09.2019 року у справі №686/11717/18 СУДДЯ : Бородій Василь Миколайович ДАТА : 25.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 26.09.2019 року у справі №281/941/17 СУДДЯ : Марчук Наталія Олегівна ДАТА : 24.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 29.01.2020 року у справі №473/1589/16-к СУДДЯ : Іваненко Ігор Володимирович ДАТА : 13.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 19.09.2019 року у справі №473/1589/16-к СУДДЯ : Іваненко Ігор Володимирович ДАТА : 13.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 12.09.2019 року у справі №420/1856/17 СУДДЯ : Ковтунович Микола Іванович ДАТА : 13.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 06.02.2020 року у справі №759/5435/16-к СУДДЯ : Кишакевич Лев Юрійович ДАТА : 22.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 28.01.2020 року у справі №183/492/18 СУДДЯ : Григор&'Єва Ірина Вікторівна ДАТА : 22.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 21.11.2019 року у справі №359/7742/17 СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 24.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 23.09.2019 року у справі №639/1910/19 СУДДЯ : Крет Галина Романівна ДАТА : 14.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 08.09.2019 року у справі №348/2769/18 СУДДЯ : Крет Галина Романівна ДАТА : 12.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 05.12.2019 року у справі №754/14281/17 СУДДЯ : Григор&'Єва Ірина Вікторівна ДАТА : 13.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 23.10.2019 року у справі №455/1490/17 СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 12.09.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 22.04.2019 року у справі №904/3635/18 СУДДЯ : Берднік І.С. ДАТА : 24.08.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 17.02.2019 року у справі №927/623/18 СУДДЯ : Баранець О.М. ДАТА : 10.08.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 13.03.2018 року у справі №810/3212/16 СУДДЯ : Смокович М.І. ДАТА : 08.08.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 06.02.2018 року у справі №813/2751/17 СУДДЯ : Смокович М.І. ДАТА : 10.06.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 11.12.2018 року у справі №813/2751/17 СУДДЯ : Смокович М.І. ДАТА : 10.06.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 01.08.2018 року у справі №722/353/17 СУДДЯ : Шарапа В.М. ДАТА : 10.06.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 21.03.2018 року у справі №826/17433/16 СУДДЯ : Шарапа В.М. ДАТА : 08.06.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 27.09.2018 року у справі №452/2111/15-а СУДДЯ : Пасічник С.С. ДАТА : 07.06.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 26.03.2018 року у справі №815/4463/17 СУДДЯ : Данилевич Н.А. ДАТА : 07.06.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 21.01.2018 року у справі №812/820/17 СУДДЯ : Смокович М.І. ДАТА : 07.06.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 06.03.2018 року у справі №824/227/17-а СУДДЯ : Данилевич Н.А. ДАТА : 06.06.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 26.06.2018 року у справі №813/7078/14 СУДДЯ : Стрелець Т.Г. ДАТА : 03.06.2020
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 25.01.2018 року у справі №910/7200/17 СУДДЯ : Мамалуй О.О. ДАТА : 31.05.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 18.04.2017 року у справі №910/14462/16 СУДДЯ : Корнілова Ж.О. ДАТА : 15.06.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 28.03.2017 року у справі №910/14457/16 СУДДЯ : Дроботова Т.Б. ДАТА : 04.05.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 02.03.2017 року у справі №910/12720/16 СУДДЯ : Ходаківська І.П. ДАТА : 03.04.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 13.12.2016 року у справі №910/10192/16 СУДДЯ : Плюшко І.А. ДАТА : 03.02.2017
  вищий адміністративний суд україниПостанова ВАСУ від 19.10.2016 року у справі №824/1563/13-а СУДДЯ : Штульман І.В. ДАТА : 10.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 07.06.2016 року у справі №906/1474/15 СУДДЯ : Борденюк Є.М. ДАТА : 11.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 25.05.2016 року у справі №910/24736/14 СУДДЯ : Іванова Л.Б. ДАТА : 11.02.2017
  вищий адміністративний суд україниПостанова ВАСУ від 01.02.2016 року у справі №800/417/15 СУДДЯ : Розваляєва Т.С. ДАТА : 02.03.2017
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.12.2022 року у справі №527/196/16-к СУДДЯ : ДАТА : 20.12.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.10.2022 року у справі №349/381/19 СУДДЯ : ДАТА : 20.10.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.09.2022 року у справі №331/1476/19 СУДДЯ : ДАТА : 20.09.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.09.2022 року у справі №711/2189/21 СУДДЯ : ДАТА : 20.09.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.09.2022 року у справі №136/1199/20 СУДДЯ : ДАТА : 20.09.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 20.06.2022 року у справі №156/1162/20 СУДДЯ : Луспеник Дмитро Дмитрович ДАТА : 20.06.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.04.2023 року у справі №397/92/15-к СУДДЯ : ДАТА : 20.04.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.02.2023 року у справі №205/4001/20 СУДДЯ : ДАТА : 20.02.2023
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 19.10.2022 року у справі №158/447/21 СУДДЯ : Хопта Сергій Федорович ДАТА : 19.10.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 19.10.2022 року у справі №554/5763/20 СУДДЯ : ДАТА : 19.10.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 19.08.2022 року у справі №211/350/20 СУДДЯ : Сердюк Валентин Васильович ДАТА : 19.08.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 19.06.2023 року у справі №545/2610/22 СУДДЯ : ДАТА : 19.06.2023
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 19.05.2022 року у справі №711/3724/21 СУДДЯ : Грушицький Андрій Ігорович ДАТА : 19.05.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 19.04.2023 року у справі №496/1576/19 СУДДЯ : ДАТА : 19.04.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 18.10.2022 року у справі №689/249/19 СУДДЯ : ДАТА : 18.10.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 18.10.2022 року у справі №161/19745/20 СУДДЯ : ДАТА : 18.10.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 18.01.2023 року у справі №720/1425/21 СУДДЯ : Гулько Борис Іванович ДАТА : 18.01.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 18.01.2023 року у справі №607/8490/20 СУДДЯ : ДАТА : 18.01.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 18.01.2023 року у справі №149/628/22 СУДДЯ : ДАТА : 18.01.2023
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 17.05.2022 року у справі №522/299/20 СУДДЯ : Синельников Євген Володимирович ДАТА : 19.01.2023
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 17.05.2022 року у справі №210/5475/20 СУДДЯ : Синельников Євген Володимирович ДАТА : 19.01.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 17.04.2023 року у справі №447/789/21 СУДДЯ : ДАТА : 17.04.2023
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 19.10.2022 року у справі №757/37381/18-ц СУДДЯ : Синельников Євген Володимирович ДАТА : 19.10.2022
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 18.01.2018 року у справі №814/740/17 СУДДЯ : Гончарова І. А. ДАТА : 25.07.2022
  касаційний господарський суд верховного судуУхвала КГС ВП від 31.03.2019 року у справі №910/8507/17 СУДДЯ : Булгакова І. В.,Селіваненко В. П. ДАТА : 23.07.2022
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 21.10.2018 року у справі №815/5874/17 СУДДЯ : Бившева Л. І.,Хохуляк В. В.,Шипуліна Т. М. ДАТА : 23.07.2022
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 30.08.2020 року у справі №815/1976/17 СУДДЯ : Тихоненко А. О. ДАТА : 22.07.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 06.07.2020 року у справі №521/12812/18 СУДДЯ : Синельников Є. В.,Хопта С. Ф. ДАТА : 21.07.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 16.11.2022 року у справі №724/2158/21 СУДДЯ : ДАТА : 16.11.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 16.11.2022 року у справі №645/1975/19 СУДДЯ : ДАТА : 16.11.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 11.10.2020 року у справі №754/856/19 СУДДЯ : Антоненко Н. О.,Крат В. І. ДАТА : 08.07.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 16.03.2023 року у справі №185/1030/22 СУДДЯ : ДАТА : 16.03.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 16.02.2023 року у справі №289/1825/19 СУДДЯ : ДАТА : 16.02.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 16.01.2023 року у справі №753/16553/18 СУДДЯ : ДАТА : 16.01.2023
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 15.11.2022 року у справі №180/1739/20 СУДДЯ : Осіян Олексій Миколайович ДАТА : 15.11.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 15.11.2022 року у справі №635/6067/19 СУДДЯ : ДАТА : 15.11.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 15.11.2022 року у справі №720/1448/19 СУДДЯ : ДАТА : 15.11.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 15.11.2022 року у справі №643/7201/17 СУДДЯ : ДАТА : 15.11.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 15.11.2022 року у справі №185/6204/19 СУДДЯ : ДАТА : 15.11.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 15.11.2022 року у справі №158/9/18 СУДДЯ : ДАТА : 15.11.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 15.06.2022 року у справі №398/2910/20 СУДДЯ : Коротун Вадим Михайлович ДАТА : 15.06.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 15.03.2023 року у справі №947/4123/21 СУДДЯ : ДАТА : 15.03.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 15.02.2023 року у справі №285/2941/20 СУДДЯ : ДАТА : 15.02.2023
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 14.12.2022 року у справі №750/10880/21 СУДДЯ : ДАТА : 14.12.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 14.12.2022 року у справі №190/997/20 СУДДЯ : ДАТА : 14.12.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 14.03.2023 року у справі №953/761/20 СУДДЯ : Коломієць Ганна Василівна ДАТА : 14.03.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 13.10.2022 року у справі №310/1634/20 СУДДЯ : ДАТА : 13.10.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 12.12.2022 року у справі №389/2588/18 СУДДЯ : ДАТА : 12.12.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 12.08.2022 року у справі №234/12481/17 СУДДЯ : Фаловська Ірина Миколаївна ДАТА : 19.01.2023
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 12.05.2022 року у справі №623/290/21 СУДДЯ : Дундар Ірина Олександрівна ДАТА : 19.01.2023
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 12.04.2022 року у справі №373/1392/20 СУДДЯ : Черняк Юлія Валеріївна ДАТА : 19.01.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 12.01.2023 року у справі №554/8829/19 СУДДЯ : ДАТА : 12.01.2023
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 11.08.2022 року у справі №703/468/21 СУДДЯ : Стрільчук Віктор Андрійович ДАТА : 19.01.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 11.05.2023 року у справі №274/3713/21 СУДДЯ : ДАТА : 11.05.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 11.05.2023 року у справі №697/2906/13-к СУДДЯ : ДАТА : 11.05.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 10.11.2022 року у справі №127/809/21 СУДДЯ : ДАТА : 10.11.2022
  касаційний господарський суд верховного судуПостанова КГС ВП від 10.08.2022 року у справі №909/521/21 СУДДЯ : Ткаченко Н.Г. ДАТА : 10.08.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 10.08.2022 року у справі №635/6868/16-ц СУДДЯ : Синельников Євген Володимирович ДАТА : 20.01.2023
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 09.11.2022 року у справі №212/7628/21 СУДДЯ : Крат Василь Іванович ДАТА : 09.11.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 09.06.2023 року у справі №635/1617/21 СУДДЯ : ДАТА : 09.06.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 09.03.2023 року у справі №390/576/21 СУДДЯ : ДАТА : 09.03.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 08.12.2022 року у справі №607/15376/20 СУДДЯ : ДАТА : 08.12.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 08.12.2022 року у справі №686/11795/17 СУДДЯ : ДАТА : 08.12.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 08.11.2022 року у справі №648/547/18 СУДДЯ : ДАТА : 08.11.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 08.11.2022 року у справі №759/142/20 СУДДЯ : ДАТА : 08.11.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 08.09.2022 року у справі №297/1253/17 СУДДЯ : ДАТА : 20.01.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 07.12.2022 року у справі №591/1909/20 СУДДЯ : ДАТА : 07.12.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 07.12.2022 року у справі №387/987/20 СУДДЯ : ДАТА : 07.12.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 07.12.2022 року у справі №629/3629/20 СУДДЯ : ДАТА : 07.12.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 07.11.2022 року у справі №205/5651/21 СУДДЯ : ДАТА : 07.11.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 07.06.2023 року у справі №274/4489/17 СУДДЯ : ДАТА : 07.06.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 07.06.2023 року у справі №707/728/19 СУДДЯ : ДАТА : 07.06.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 06.12.2022 року у справі №753/8731/21 СУДДЯ : ДАТА : 06.12.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 06.12.2022 року у справі №606/515/19 СУДДЯ : ДАТА : 06.12.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 06.12.2022 року у справі №155/98/19 СУДДЯ : ДАТА : 06.12.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 06.12.2022 року у справі №331/3493/17 СУДДЯ : ДАТА : 06.12.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 06.12.2022 року у справі №606/515/19 СУДДЯ : ДАТА : 06.12.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 06.10.2022 року у справі №444/2906/17 СУДДЯ : ДАТА : 06.10.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 06.10.2022 року у справі №533/12/22 СУДДЯ : ДАТА : 06.10.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 06.10.2022 року у справі №200/8774/14-к СУДДЯ : ДАТА : 06.10.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 06.10.2022 року у справі №306/2490/17 СУДДЯ : ДАТА : 06.10.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 06.07.2022 року у справі №442/3107/21 СУДДЯ : Луспеник Дмитро Дмитрович ДАТА : 20.01.2023
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 06.07.2022 року у справі №755/597/21 СУДДЯ : Гулько Борис Іванович ДАТА : 06.07.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 06.03.2023 року у справі №559/961/17 СУДДЯ : Ступак Ольга В`Ячеславівна ДАТА : 06.03.2023
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 05.10.2022 року у справі №208/4598/21 СУДДЯ : Сердюк Валентин Васильович ДАТА : 05.10.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 05.10.2022 року у справі №541/1636/20 СУДДЯ : ДАТА : 05.10.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 05.10.2022 року у справі №709/1091/17 СУДДЯ : ДАТА : 05.10.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 05.07.2022 року у справі №686/9010/21 СУДДЯ : Черняк Юлія Валеріївна ДАТА : 05.07.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 05.04.2023 року у справі №702/301/20 СУДДЯ : ДАТА : 05.04.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 05.04.2023 року у справі №450/658/19 СУДДЯ : ДАТА : 05.04.2023
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 05.04.2022 року у справі №266/957/16-ц СУДДЯ : Коротенко Євген Васильович ДАТА : 19.01.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 04.10.2022 року у справі №586/187/20 СУДДЯ : ДАТА : 04.10.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 04.10.2022 року у справі №727/8870/20 СУДДЯ : ДАТА : 04.10.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 04.10.2022 року у справі №369/8690/17 СУДДЯ : ДАТА : 04.10.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 03.11.2022 року у справі №363/1572/18 СУДДЯ : ДАТА : 03.11.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 03.08.2022 року у справі №306/7/20 СУДДЯ : Антоненко Наталія Олександрівна ДАТА : 03.08.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 02.11.2022 року у справі №511/1653/20 СУДДЯ : ДАТА : 02.11.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 02.11.2022 року у справі №136/555/21 СУДДЯ : ДАТА : 02.11.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 02.03.2023 року у справі №686/13464/21 СУДДЯ : ДАТА : 02.03.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 02.03.2023 року у справі №352/606/17 СУДДЯ : ДАТА : 02.03.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 01.12.2022 року у справі №678/188/21 СУДДЯ : ДАТА : 01.12.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 01.11.2022 року у справі №727/2780/21 СУДДЯ : ДАТА : 01.11.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 01.11.2022 року у справі №402/14/21 СУДДЯ : ДАТА : 01.11.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 01.11.2022 року у справі №607/7173/21 СУДДЯ : ДАТА : 01.11.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 01.05.2023 року у справі №187/149/20 СУДДЯ : ДАТА : 01.05.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 01.03.2023 року у справі №175/4290/20 СУДДЯ : ДАТА : 01.03.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 01.03.2023 року у справі №182/6113/19 СУДДЯ : ДАТА : 01.03.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 01.03.2023 року у справі №362/5175/21 СУДДЯ : ДАТА : 01.03.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 01.02.2023 року у справі №211/3323/17 СУДДЯ : ДАТА : 01.02.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 06.02.2018 року у справі №750/2853/17 СУДДЯ : Огурецький Василь Петрович ДАТА : 28.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 10.06.2019 року у справі №639/10105/15-ц СУДДЯ : Фаловська Ірина Миколаївна ДАТА : 25.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 15.01.2019 року у справі №463/5544/14-к СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 11.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 04.10.2018 року у справі №316/134/16-к СУДДЯ : Маринич В`Ячеслав Карпович ДАТА : 07.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 10.01.2018 року у справі №361/7148/15-к СУДДЯ : Король Володимир Володимирович ДАТА : 27.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 02.10.2018 року у справі №759/5937/16-к СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 07.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 14.03.2019 року у справі №663/221/17 СУДДЯ : Марчук Наталія Олегівна ДАТА : 08.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 21.06.2018 року у справі №440/1495/16-к СУДДЯ : Щепоткіна Валентина Володимирівна ДАТА : 03.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 17.05.2018 року у справі №597/1070/15-ц СУДДЯ : Фаловська Ірина Миколаївна ДАТА : 02.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 18.12.2018 року у справі №761/42190/16-к СУДДЯ : Щепоткіна Валентина Володимирівна ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 30.05.2019 року у справі №164/1457/16-к СУДДЯ : Білик Наталія Володимирівна ДАТА : 22.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 03.03.2015 року у справі №927/209/13-г СУДДЯ : Цвігун В. Л. ДАТА : 27.02.2017
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 26.06.2014 року у справі №910/24406/13 СУДДЯ : Борденюк Є.М. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 18.01.2018 року у справі №221/1466/15-к СУДДЯ : Білик Наталія Володимирівна ДАТА : 31.05.2020
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 10.09.2019 року у справі №682/956/17 СУДДЯ : Єленіна Жанна Миколаївна ДАТА : 02.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.12.2018 року у справі №279/290/17 СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 11.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 12.04.2018 року у справі №591/1895/16-к СУДДЯ : Матієк Тетяна Василівна ДАТА : 30.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 07.06.2018 року у справі №369/9654/16-к СУДДЯ : Матієк Тетяна Василівна ДАТА : 02.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 03.01.2019 року у справі №552/2867/16-к СУДДЯ : Антоненко Наталія Олександрівна ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 27.11.2018 року у справі №354/452/17 СУДДЯ : Остапук Віктор Іванович ДАТА : 09.06.2020
  вищий адміністративний суд україниПостанова ВАСУ від 27.02.2014 року у справі №2а/0470/13889/12 СУДДЯ : Пасічник С.С. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 21.05.2019 року у справі №310/7029/17 СУДДЯ : Литвиненко Ірина Вікторівна ДАТА : 08.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 15.01.2018 року у справі №750/2853/17 СУДДЯ : Огурецький Василь Петрович ДАТА : 27.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 23.04.2019 року у справі №443/14/17 СУДДЯ : Король Володимир Володимирович ДАТА : 10.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 14.03.2019 року у справі №715/598/17 СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 08.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 19.02.2019 року у справі №761/29689/15-к СУДДЯ : Григор&'Єва Ірина Вікторівна ДАТА : 08.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 24.01.2018 року у справі №127/12909/17 СУДДЯ : Маринич В`Ячеслав Карпович ДАТА : 10.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 11.07.2019 року у справі №415/2435/16-ц СУДДЯ : Зайцев Андрій Юрійович ДАТА : 27.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 02.05.2018 року у справі №755/1887/17 СУДДЯ : Луспеник Дмитро Дмитрович ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 05.09.2018 року у справі №442/2883/15-к СУДДЯ : Матієк Тетяна Василівна ДАТА : 06.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 20.03.2018 року у справі №496/2831/15-ц СУДДЯ : Білоконь Олена Валеріївна ДАТА : 29.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 02.07.2019 року у справі №689/1388/16-к СУДДЯ : Слинько Сергій Станіславович ДАТА : 26.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 22.03.2018 року у справі №636/103/16-к СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 30.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 30.01.2018 року у справі №465/6315/16-ц СУДДЯ : Мартєв Сергій Юрійович ДАТА : 08.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 05.03.2018 року у справі №343/2372/15-ц СУДДЯ : Кузнєцов Віктор Олексійович ДАТА : 08.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 04.12.2018 року у справі №523/8569/16-к СУДДЯ : Кишакевич Лев Юрійович ДАТА : 09.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 26.04.2018 року у справі №166/937/16-к СУДДЯ : Остапук Віктор Іванович ДАТА : 31.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 22.02.2018 року у справі №730/1134/16-к СУДДЯ : Матієк Тетяна Василівна ДАТА : 28.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 27.03.2018 року у справі №496/1117/15-к СУДДЯ : Григор'єва Ірина Вікторівна ДАТА : 30.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 13.02.2018 року у справі №161/13242/16-к СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 28.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.01.2020 року у справі №233/2036/18 СУДДЯ : Луганський Юрій Миколайович ДАТА : 08.09.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 05.12.2018 року у справі №311/1789/15-ц СУДДЯ : Карпенко Світлана Олексіївна ДАТА : 09.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 13.05.2018 року у справі №686/22430/15-ц СУДДЯ : Фаловська Ірина Миколаївна ДАТА : 31.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 13.02.2018 року у справі №705/7229/16к СУДДЯ : Маринич В`Ячеслав Карпович ДАТА : 28.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 02.10.2018 року у справі №369/2124/15-к СУДДЯ : Остапук Віктор Іванович ДАТА : 07.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 21.03.2019 року у справі №711/3133/17 СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 12.06.2018 року у справі №609/484/16-к СУДДЯ : Маринич В`Ячеслав Карпович ДАТА : 02.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.12.2018 року у справі №555/2369/17 СУДДЯ : Маринич В`Ячеслав Карпович ДАТА : 11.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 15.01.2019 року у справі №686/13138/15-к СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 11.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 19.03.2019 року у справі №311/2467/16-ц СУДДЯ : Ступак Ольга В`Ячеславівна ДАТА : 08.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 28.03.2019 року у справі №154/3213/16 СУДДЯ : Ємець Олександр Петрович ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 17.01.2019 року у справі №366/3525/16-к СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 11.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 22.11.2018 року у справі №347/1451/16 СУДДЯ : Білик Наталія Володимирівна ДАТА : 09.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 10.01.2018 року у справі №750/9302/16-к СУДДЯ : Ємець Олександр Петрович ДАТА : 08.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 08.11.2018 року у справі №520/8522/14-к СУДДЯ : Стефанів Надія Степанівна ДАТА : 08.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 11.06.2019 року у справі №336/4900/17 СУДДЯ : Кишакевич Лев Юрійович ДАТА : 23.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 10.07.2018 року у справі №750/9036/15-к СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 04.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 10.06.2018 року у справі №296/12669/15-ц СУДДЯ : Кузнєцов Віктор Олексійович ДАТА : 02.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 31.01.2019 року у справі №607/207/16-ц СУДДЯ : Усик Григорій Іванович ДАТА : 08.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 19.07.2018 року у справі №202/496/16 СУДДЯ : Мазур Микола Вікторович ДАТА : 04.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 25.06.2019 року у справі №167/1172/16-ц СУДДЯ : Лідовець Руслан Анатолійович ДАТА : 24.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 21.01.2014 року у справі №905/3517/13 СУДДЯ : Кролевець О.А. ДАТА : 28.02.2017
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 11.04.2019 року у справі №127/9357/17 СУДДЯ : Маринич В`Ячеслав Карпович ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.08.2019 року у справі №723/3083/17 СУДДЯ : Король Володимир Володимирович ДАТА : 02.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 17.10.2018 року у справі №306/2588/15-к СУДДЯ : Мазур Микола Вікторович ДАТА : 07.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 02.04.2019 року у справі №165/1859/17 СУДДЯ : Остапук Віктор Іванович ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 22.03.2018 року у справі №654/3357/14-к СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 30.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 05.03.2019 року у справі №161/14524/16-к СУДДЯ : Бущенко Аркадій Петрович ДАТА : 08.08.2020
  верховний суд україниПостанова ВСУ від 23.12.2015 року у справі №6-1654цс15 СУДДЯ : Ярема А.Г. ДАТА : 13.02.2017
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 15.01.2019 року у справі №463/5544/14-к СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 11.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 15.01.2019 року у справі №311/1683/17 СУДДЯ : Щепоткіна Валентина Володимирівна ДАТА : 11.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 06.06.2019 року у справі №556/1022/17 СУДДЯ : Білик Наталія Володимирівна ДАТА : 23.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 29.09.2019 року у справі №754/14281/17 СУДДЯ : Григор&'Єва Ірина Вікторівна ДАТА : 11.09.2020
  верховний суд україниПостанова ВСУ від 01.02.2017 року у справі №175/1274/15-ц СУДДЯ : Лященко Н.П. ДАТА : 03.04.2017
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 24.07.2018 року у справі №263/14217/15-к СУДДЯ : Маринич В`Ячеслав Карпович ДАТА : 04.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 13.12.2018 року у справі №534/1803/16-к СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 10.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 11.06.2018 року у справі №203/5136/15-ц СУДДЯ : Хопта Сергій Федорович ДАТА : 02.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 26.03.2018 року у справі №219/9993/15-ц СУДДЯ : Фаловська Ірина Миколаївна ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 08.05.2018 року у справі №522/22992/13-к СУДДЯ : Огурецький Василь Петрович ДАТА : 31.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 24.01.2018 року у справі №283/1613/17 СУДДЯ : Бущенко Аркадій Петрович ДАТА : 09.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 16.07.2019 року у справі №442/3106/14-ц СУДДЯ : Сакара Наталія Юріївна ДАТА : 29.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 26.06.2019 року у справі №683/1701/18 СУДДЯ : Стороженко Сергій Олександрович ДАТА : 26.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 29.03.2018 року у справі №350/118/16-к СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 30.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 15.08.2018 року у справі №227/3573/16-ц СУДДЯ : Фаловська Ірина Миколаївна ДАТА : 05.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 14.11.2018 року у справі №154/88/17 СУДДЯ : Стороженко Сергій Олександрович ДАТА : 09.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 21.06.2018 року у справі №569/10457/15-к СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 03.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 23.07.2019 року у справі №694/171/16-ц СУДДЯ : Хопта Сергій Федорович ДАТА : 28.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 29.07.2018 року у справі №667/237/16-ц СУДДЯ : Ступак Ольга В`Ячеславівна ДАТА : 04.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 29.05.2019 року у справі №450/154/18 СУДДЯ : Матієк Тетяна Василівна ДАТА : 22.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 14.08.2019 року у справі №127/4760/18 СУДДЯ : Луганський Юрій Миколайович ДАТА : 01.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 18.01.2018 року у справі №520/9295/15-к СУДДЯ : Стороженко Сергій Олександрович ДАТА : 11.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 03.04.2018 року у справі №202/1702/16-к СУДДЯ : Огурецький Василь Петрович ДАТА : 30.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 22.05.2018 року у справі №539/3352/16-к СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 01.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 08.07.2019 року у справі №638/16723/15-ц СУДДЯ : Усик Григорій Іванович ДАТА : 28.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 20.02.2019 року у справі №346/4946/16-ц СУДДЯ : Хопта Сергій Федорович ДАТА : 07.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 12.03.2018 року у справі №667/1493/15-ц СУДДЯ : Фаловська Ірина Миколаївна ДАТА : 05.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 29.05.2019 року у справі №760/11192/0/16-к СУДДЯ : Матієк Тетяна Василівна ДАТА : 22.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 13.12.2018 року у справі №182/2352/14-к СУДДЯ : Ємець Олександр Петрович ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 14.02.2019 року у справі №642/8613/14к СУДДЯ : Марчук Наталія Олегівна ДАТА : 08.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 04.04.2019 року у справі №336/7617/15-ц СУДДЯ : Крат Василь Іванович ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 16.12.2019 року у справі №522/7456/14-к СУДДЯ : Мазур Микола Вікторович ДАТА : 02.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 10.09.2019 року у справі №316/1486/16-к СУДДЯ : Іваненко Ігор Володимирович ДАТА : 08.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 08.11.2018 року у справі №712/2689/17 СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 08.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 02.10.2018 року у справі №493/1096/15-к СУДДЯ : Остапук Віктор Іванович ДАТА : 07.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.09.2018 року у справі №725/2150/15-к СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 06.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 24.07.2018 року у справі №463/4711/15 СУДДЯ : Погрібний Сергій Олексійович ДАТА : 04.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 07.08.2018 року у справі №466/5943/13-ц СУДДЯ : Синельников Євген Володимирович ДАТА : 08.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 29.05.2018 року у справі №484/3291/16-к СУДДЯ : Бущенко Аркадій Петрович ДАТА : 01.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 11.09.2018 року у справі №450/225/16-ц СУДДЯ : Усик Григорій Іванович ДАТА : 07.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 14.01.2020 року у справі №358/1932/18 СУДДЯ : Бородій Василь Миколайович ДАТА : 08.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.11.2018 року у справі №310/12402/13-к СУДДЯ : Бущенко Аркадій Петрович ДАТА : 09.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 12.03.2018 року у справі №750/4185/14 СУДДЯ : Журавель Валентина Іванівна ДАТА : 29.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 03.01.2018 року у справі №133/3426/13-к СУДДЯ : Король Володимир Володимирович ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 10.01.2018 року у справі №158/1918/15-к СУДДЯ : Король Володимир Володимирович ДАТА : 27.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 20.06.2019 року у справі №385/1259/16-ц СУДДЯ : Сакара Наталія Юріївна ДАТА : 26.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 09.02.2016 року у справі №910/6591/15-г СУДДЯ : Бакуліна С. В. ДАТА : 02.03.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 01.11.2018 року у справі №642/474/13 СУДДЯ : Ступак Ольга В`Ячеславівна ДАТА : 08.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 04.12.2018 року у справі №757/70194/17-к СУДДЯ : Остапук Віктор Іванович ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 03.07.2018 року у справі №444/2394/16 СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 04.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 05.03.2019 року у справі №688/1739/16-к СУДДЯ : Король Володимир Володимирович ДАТА : 08.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 28.02.2018 року у справі №128/1534/14-ц СУДДЯ : Коротун Вадим Михайлович ДАТА : 01.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 05.06.2018 року у справі №712/2240/17 СУДДЯ : Огурецький Василь Петрович ДАТА : 02.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 24.07.2019 року у справі №759/10412/16-к СУДДЯ : Стороженко Сергій Олександрович ДАТА : 25.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 28.07.2019 року у справі №499/149/16-ц СУДДЯ : Ігнатенко Вадим Миколайович ДАТА : 29.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 13.03.2018 року у справі №686/7332/17 СУДДЯ : Марчук Наталія Олегівна ДАТА : 29.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 22.03.2018 року у справі №630/340/14-к СУДДЯ : Щепоткіна Валентина Володимирівна ДАТА : 30.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 26.06.2019 року у справі №753/14915/17 СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 26.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 23.04.2019 року у справі №728/47/15-к СУДДЯ : Григор&'Єва Ірина Вікторівна ДАТА : 10.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 29.05.2018 року у справі №725/1420/17 СУДДЯ : Бущенко Аркадій Петрович ДАТА : 01.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 11.07.2021 року у справі №704/258/17 СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 08.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 23.09.2018 року у справі №199/3877/15 СУДДЯ : Лесько Алла Олексіївна ДАТА : 07.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 22.03.2018 року у справі №636/103/16-к СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 30.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 28.02.2018 року у справі №381/394/17 СУДДЯ : Усик Григорій Іванович ДАТА : 02.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 06.11.2018 року у справі №368/1839/15-к СУДДЯ : Григор'єва Ірина Вікторівна ДАТА : 08.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 31.05.2018 року у справі №263/4688/15-к СУДДЯ : Матієк Тетяна Василівна ДАТА : 02.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 10.05.2018 року у справі №688/3845/16-к СУДДЯ : Ємець Олександр Петрович ДАТА : 01.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 17.01.2019 року у справі №236/1253/17 СУДДЯ : Марчук Наталія Олегівна ДАТА : 11.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 08.11.2018 року у справі №182/1626/17 СУДДЯ : Наставний Вячеслав Володимирович ДАТА : 08.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 02.01.2019 року у справі №639/10106/15-ц СУДДЯ : Коротун Вадим Михайлович ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 18.12.2018 року у справі №263/7310/17 СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 10.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 10.09.2018 року у справі №534/955/17 СУДДЯ : Погрібний Сергій Олексійович ДАТА : 06.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 28.02.2019 року у справі №447/2231/16-к СУДДЯ : Марчук Наталія Олегівна ДАТА : 08.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 18.10.2018 року у справі №589/2722/16-ц СУДДЯ : Фаловська Ірина Миколаївна ДАТА : 08.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 14.11.2019 року у справі №361/2382/2016-к СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 09.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 07.02.2019 року у справі №383/937/16-к СУДДЯ : Кравченко Станіслав Іванович ДАТА : 10.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 15.11.2018 року у справі №683/2227/17 СУДДЯ : Ємець Олександр Петрович ДАТА : 09.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 03.06.2019 року у справі №209/2192/17 СУДДЯ : Грушицький Андрій Ігорович ДАТА : 30.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 31.07.2018 року у справі №607/215/17 СУДДЯ : Усик Григорій Іванович ДАТА : 22.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 10.10.2018 року у справі №682/892/17 СУДДЯ : Матієк Тетяна Василівна ДАТА : 07.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 24.06.2014 року у справі №908/4106/13 СУДДЯ : Цвігун В. Л. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 01.01.2018 року у справі №697/2272/14-к СУДДЯ : Бущенко Аркадій Петрович ДАТА : 11.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 15.01.2018 року у справі №369/10396/13-к СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 11.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 22.11.2018 року у справі №654/1657/17 СУДДЯ : Кравченко Станіслав Іванович ДАТА : 09.06.2020
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 12.09.2018 року у справі №751/1921/17 СУДДЯ : Гудима Дмитро Анатолійович ДАТА : 06.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 31.01.2019 року у справі №619/5554/14-к СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 12.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 10.04.2018 року у справі №697/1165/14-к СУДДЯ : Стефанів Надія Степанівна ДАТА : 30.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 02.02.2020 року у справі №345/522/16-к СУДДЯ : Бущенко Аркадій Петрович ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 16.10.2018 року у справі №480/2224/15-к СУДДЯ : Щепоткіна Валентина Володимирівна ДАТА : 07.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 15.02.2018 року у справі №682/252/16-ц СУДДЯ : Журавель Валентина Іванівна ДАТА : 28.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 19.06.2018 року у справі №552/2425/15-к СУДДЯ : Григор'єва Ірина Вікторівна ДАТА : 03.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 16.04.2019 року у справі №655/47/15-к СУДДЯ : Король Володимир Володимирович ДАТА : 10.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 01.10.2014 року у справі №910/3436/14 СУДДЯ : Божок В.С. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 19.07.2018 року у справі №305/1081/16-к СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 04.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 27.08.2018 року у справі №273/1614/14-ц СУДДЯ : Крат Василь Іванович ДАТА : 05.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 23.01.2019 року у справі №283/2206/16-к СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 11.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 13.09.2018 року у справі №551/103/16-к СУДДЯ : Білик Наталія Володимирівна ДАТА : 06.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 27.11.2018 року у справі №753/10409/17 СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 09.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 25.05.2020 року у справі №192/2864/16-ц СУДДЯ : Карпенко Світлана Олексіївна ДАТА : 07.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 18.10.2018 року у справі №577/4722/16 СУДДЯ : Кравченко Станіслав Іванович ДАТА : 07.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 13.02.2018 року у справі №161/13242/16-к СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 28.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 29.11.2018 року у справі №761/6774/16-к СУДДЯ : Стороженко Сергій Олександрович ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 24.05.2018 року у справі №137/1741/14-к СУДДЯ : Матієк Тетяна Василівна ДАТА : 01.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 13.11.2018 року у справі №394/1497/14-к СУДДЯ : Остапук Віктор Іванович ДАТА : 08.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 18.01.2018 року у справі №159/1642/17 СУДДЯ : Григор'єва Ірина Вікторівна ДАТА : 07.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 31.07.2018 року у справі №758/15429/15-к СУДДЯ : Маринич В`Ячеслав Карпович ДАТА : 05.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 06.03.2018 року у справі №445/1971/15-к СУДДЯ : Григор'єва Ірина Вікторівна ДАТА : 29.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 15.03.2018 року у справі №381/4821/16-к СУДДЯ : Кравченко Станіслав Іванович ДАТА : 29.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 15.11.2018 року у справі №290/185/17 СУДДЯ : Ємець Олександр Петрович ДАТА : 09.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 18.12.2018 року у справі №263/7310/17 СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 07.06.2018 року у справі №583/2424/16-к СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 02.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 06.11.2018 року СУДДЯ : Стефанів Надія Степанівна ДАТА : 08.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 22.03.2018 року у справі №713/785/17 СУДДЯ : Остапук Віктор Іванович ДАТА : 30.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 23.09.2018 року у справі №175/2661/16-ц СУДДЯ : Синельников Євген Володимирович ДАТА : 06.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 06.11.2018 року у справі №368/1839/15-к СУДДЯ : Григор'єва Ірина Вікторівна ДАТА : 08.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 21.11.2019 року у справі №686/19649/18 СУДДЯ : Шипович Владислав Володимирович ДАТА : 09.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 24.01.2019 року у справі №761/39279/16-к СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 11.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 07.06.2018 року у справі №382/966/16-к СУДДЯ : Щепоткіна Валентина Володимирівна ДАТА : 02.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 12.11.2019 року у справі №703/1673/18 СУДДЯ : Шипович Владислав Володимирович ДАТА : 08.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 14.11.2019 року у справі №165/108/16-к СУДДЯ : Король Володимир Володимирович ДАТА : 10.06.2020
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 10.04.2019 року у справі №806/2886/17 СУДДЯ : Саприкіна Ірина Валентинівна ДАТА : 09.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 09.08.2018 року у справі №600/763/14-ц СУДДЯ : Карпенко Світлана Олексіївна ДАТА : 03.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 11.06.2019 року у справі №541/735/16-ц СУДДЯ : Фаловська Ірина Миколаївна ДАТА : 23.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 12.03.2018 року у справі №205/5260/16 СУДДЯ : Луспеник Дмитро Дмитрович ДАТА : 31.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 19.07.2018 року у справі №366/2401/17 СУДДЯ : Щепоткіна Валентина Володимирівна ДАТА : 04.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 24.01.2019 року у справі №548/309/15-к СУДДЯ : Марчук Наталія Олегівна ДАТА : 11.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 06.02.2018 року у справі №752/11464/16-к СУДДЯ : Бущенко Аркадій Петрович ДАТА : 28.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 10.10.2018 року у справі №524/6320/16-ц СУДДЯ : Фаловська Ірина Миколаївна ДАТА : 07.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 15.05.2018 року у справі №606/690/16-к СУДДЯ : Макаровець Алла Миколаївна ДАТА : 01.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 24.01.2019 року у справі №166/1504/16-к СУДДЯ : Кравченко Станіслав Іванович ДАТА : 11.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 28.03.2018 року у справі №753/18331/15-ц СУДДЯ : Білоконь Олена Валеріївна ДАТА : 29.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 10.01.2018 року у справі №730/410/17 СУДДЯ : Білик Наталія Володимирівна ДАТА : 08.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 15.11.2018 року у справі №525/1163/17 СУДДЯ : Кравченко Станіслав Іванович ДАТА : 09.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 29.05.2018 року у справі №715/1586/17 СУДДЯ : Червинська Марина Євгенівна ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 22.12.2019 року у справі №683/924/16-к СУДДЯ : Остапук Віктор Іванович ДАТА : 08.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 28.02.2019 року у справі №177/1519/17 СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 08.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.12.2018 року у справі №343/2/15-к СУДДЯ : Білик Наталія Володимирівна ДАТА : 11.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 10.01.2018 року у справі №320/4856/16-к СУДДЯ : Маринич В`Ячеслав Карпович ДАТА : 08.06.2020
  верховний суд україниПостанова ВСУ від 23.09.2015 року у справі №6-1199цс15 СУДДЯ : Романюк Я.М. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 02.07.2018 року у справі №350/1857/14-ц СУДДЯ : Журавель Валентина Іванівна ДАТА : 08.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 24.10.2018 року у справі №662/1987/16-к СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 08.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 17.07.2019 року у справі №752/3933/18 СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 28.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 01.03.2018 року у справі №278/3362/15-к СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 29.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 18.01.2018 року у справі №205/5571/15-к СУДДЯ : Білик Наталія Володимирівна ДАТА : 30.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 16.01.2018 року у справі №369/3318/15-к СУДДЯ : Ємець Олександр Петрович ДАТА : 28.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 10.03.2019 року у справі №263/16118/16-ц СУДДЯ : Ступак Ольга В`Ячеславівна ДАТА : 08.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 19.07.2018 року у справі №712/6158/16-ц СУДДЯ : Хопта Сергій Федорович ДАТА : 04.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 06.04.2016 року у справі №904/5337/15 СУДДЯ : Кочерова Н.О. ДАТА : 12.02.2017
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 10.05.2018 року у справі №702/880/16-к СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 01.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 18.04.2019 року у справі №219/151/18 СУДДЯ : Білик Наталія Володимирівна ДАТА : 10.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 29.01.2019 року у справі №761/16292/15-ц СУДДЯ : Висоцька Валентина Степанівна ДАТА : 11.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 05.01.2021 року у справі №483/480/16-к СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 07.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 11.02.2018 року у справі №623/1616/14-ц СУДДЯ : Синельников Євген Володимирович ДАТА : 28.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 30.01.2019 року у справі №331/7979/15-к СУДДЯ : Матієк Тетяна Василівна ДАТА : 12.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 24.05.2018 року у справі №167/341/16-к СУДДЯ : Кишакевич Лев Юрійович ДАТА : 01.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 30.05.2019 року у справі №452/2028/16-к СУДДЯ : Білик Наталія Володимирівна ДАТА : 22.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 13.08.2019 року у справі №537/1772/17 СУДДЯ : Огурецький Василь Петрович ДАТА : 01.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 13.11.2018 року у справі №133/2576/14-к СУДДЯ : Голубицький Станіслав Савелійович ДАТА : 08.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 01.02.2018 року у справі №126/1439/17 СУДДЯ : Стрільчук Віктор Андрійович ДАТА : 27.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 24.11.2019 року у справі №308/11499/14-ц СУДДЯ : Курило Валентина Панасівна ДАТА : 08.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 21.03.2019 року у справі №198/259/17 СУДДЯ : Кравченко Станіслав Іванович ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 05.06.2019 року у справі №199/6300/16 СУДДЯ : Матієк Тетяна Василівна ДАТА : 22.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 14.10.2020 року у справі №344/11372/18 СУДДЯ : Огурецький Василь Петрович ДАТА : 30.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 06.08.2019 року у справі №344/11372/18 СУДДЯ : Огурецький Василь Петрович ДАТА : 30.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 27.01.2020 року у справі №674/1415/18 СУДДЯ : Святська Олена Володимирівна ДАТА : 10.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 14.08.2019 року у справі №161/10178/17 СУДДЯ : Маринич В`Ячеслав Карпович ДАТА : 08.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 28.03.2019 року у справі №398/2222/16-к СУДДЯ : Марчук Наталія Олегівна ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.11.2018 року у справі №188/581/17 СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 09.06.2020
  верховний суд україниПостанова ВСУ від 14.09.2016 року у справі №6-725цс16 СУДДЯ : Лященко Н.П. ДАТА : 10.02.2017
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 17.07.2019 року у справі №752/3933/18 СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 28.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 05.03.2019 року у справі №153/280/17 СУДДЯ : Огурецький Василь Петрович ДАТА : 08.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 10.10.2018 року у справі №597/785/15-к СУДДЯ : Шевченко Тетяна Валентинівна ДАТА : 07.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 05.06.2018 року у справі №712/2240/17 СУДДЯ : Огурецький Василь Петрович ДАТА : 02.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 15.05.2018 року у справі №675/320/16-к СУДДЯ : Голубицький Станіслав Савелійович ДАТА : 01.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 22.05.2018 року у справі №539/3352/16-к СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 01.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 22.01.2019 року у справі №462/375/17 СУДДЯ : Стрільчук Віктор Андрійович ДАТА : 11.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 21.06.2018 року у справі №488/3967/15-к СУДДЯ : Білик Наталія Володимирівна ДАТА : 03.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 04.02.2018 року у справі №496/5529/15-ц СУДДЯ : Усик Григорій Іванович ДАТА : 29.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 15.10.2019 року у справі №545/2224/17 СУДДЯ : Білик Наталія Володимирівна ДАТА : 10.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 25.12.2018 року у справі №583/2757/14-ц СУДДЯ : Хопта Сергій Федорович ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 28.11.2018 року у справі №619/3538-16-к СУДДЯ : Шевченко Тетяна Валентинівна ДАТА : 10.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 03.11.2014 року у справі №910/2965/14 СУДДЯ : Жаботина Г. В. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 29.05.2018 року у справі №337/2916/16-к СУДДЯ : Огурецький Василь Петрович ДАТА : 01.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 07.09.2020 року у справі №320/4520/15-к СУДДЯ : Матієк Тетяна Василівна ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 16.04.2019 року у справі №183/6978/14 СУДДЯ : Голубицький Станіслав Савелійович ДАТА : 10.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 01.11.2018 року у справі №204/7643/15-к СУДДЯ : Маринич В`Ячеслав Карпович ДАТА : 08.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 07.06.2018 року у справі №760/21362/15-к СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 02.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 19.07.2018 року у справі №202/496/16 СУДДЯ : Мазур Микола Вікторович ДАТА : 04.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 14.05.2019 року у справі №674/1488/16-к СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 10.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 10.09.2019 року у справі №316/1486/16-к СУДДЯ : Іваненко Ігор Володимирович ДАТА : 08.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 04.10.2018 року у справі №548/148/16-к СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 07.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 22.01.2019 року у справі №326/597/16-к СУДДЯ : Щепоткіна Валентина Володимирівна ДАТА : 11.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 23.01.2019 року у справі №243/10513/17 СУДДЯ : Ступак Ольга В`Ячеславівна ДАТА : 10.09.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 21.10.2018 року у справі №233/3464/17 СУДДЯ : Синельников Євген Володимирович ДАТА : 10.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 12.02.2018 року у справі №674/1666/14-ц СУДДЯ : Крат Василь Іванович ДАТА : 11.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 01.01.2018 року у справі №404/1221/16-к СУДДЯ : Шевченко Тетяна Валентинівна ДАТА : 04.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 14.01.2019 року у справі №751/8121/17-ц СУДДЯ : Луспеник Дмитро Дмитрович ДАТА : 11.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 31.05.2018 року у справі №712/1409/15-к СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 02.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 11.04.2019 року у справі №278/3178/17 СУДДЯ : Марчук Наталія Олегівна ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 18.09.2018 року у справі №570/5123/16-к СУДДЯ : Король Володимир Володимирович ДАТА : 06.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 10.07.2018 року у справі №752/3168/14-к СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 04.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.03.2018 року у справі №548/1152/15-к СУДДЯ : Огурецький Василь Петрович ДАТА : 29.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 02.10.2018 року у справі №645/1484/16-ц СУДДЯ : Синельников Євген Володимирович ДАТА : 11.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 16.01.2020 року у справі №454/3464/18 СУДДЯ : Луганський Юрій Миколайович ДАТА : 08.09.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 26.11.2018 року у справі №166/646/18 СУДДЯ : Лідовець Руслан Анатолійович ДАТА : 27.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 05.10.2018 року у справі №296/358/12-к СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 07.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 04.07.2018 року у справі №684/518/16-ц СУДДЯ : Луспеник Дмитро Дмитрович ДАТА : 03.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 01.11.2018 року у справі №299/556/16-ц СУДДЯ : Ступак Ольга В`Ячеславівна ДАТА : 08.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 05.03.2018 року у справі №201/14573/16-ц СУДДЯ : Курило Валентина Панасівна ДАТА : 29.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 31.01.2019 року у справі №569/11748/17 СУДДЯ : Ємець Олександр Петрович ДАТА : 12.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 13.02.2018 року у справі №372/1891/16-к СУДДЯ : Шевченко Тетяна Валентинівна ДАТА : 28.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 11.08.2019 року у справі №161/13437/15-ц СУДДЯ : Бурлаков Сергій Юрійович ДАТА : 02.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 21.01.2020 року у справі №468/273/18-к СУДДЯ : Іваненко Ігор Володимирович ДАТА : 08.09.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 09.08.2018 року у справі №469/1021/15-ц СУДДЯ : Карпенко Світлана Олексіївна ДАТА : 02.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 15.08.2019 року у справі №463/1685/17 СУДДЯ : Шевченко Тетяна Валентинівна ДАТА : 01.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 25.09.2018 року у справі №598/744/16-к СУДДЯ : Кишакевич Лев Юрійович ДАТА : 06.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 23.01.2018 року у справі №450/705/16-к СУДДЯ : Кравченко Станіслав Іванович ДАТА : 01.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 14.07.2019 року у справі №316/1654/15-ц СУДДЯ : Усик Григорій Іванович ДАТА : 29.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 02.05.2019 року у справі №553/3281/14-ц СУДДЯ : Погрібний Сергій Олексійович ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 08.12.2019 року у справі №303/4947/14-к СУДДЯ : Білик Наталія Володимирівна ДАТА : 22.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 19.06.2019 року у справі №554/3796/17 СУДДЯ : Матієк Тетяна Василівна ДАТА : 24.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 19.04.2018 року у справі №214/5632/16-к СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 31.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 04.04.2019 року у справі №742/1946/16-к СУДДЯ : Макаровець Алла Миколаївна ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 21.11.2018 року у справі №740/2608/17 СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 09.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 06.06.2019 року у справі №425/3850/16-к СУДДЯ : Шевченко Тетяна Валентинівна ДАТА : 23.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 21.12.2018 року у справі №569/9802/15-ц СУДДЯ : Черняк Юлія Валеріївна ДАТА : 07.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 30.08.2018 року у справі №732/865/16-к СУДДЯ : Білик Наталія Володимирівна ДАТА : 06.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 14.02.2019 року у справі №168/243/16-к СУДДЯ : Стороженко Сергій Олександрович ДАТА : 08.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 25.01.2018 року у справі №532/2064/16-к СУДДЯ : Стефанів Надія Степанівна ДАТА : 01.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 19.08.2019 року у справі №756/16649/13-ц СУДДЯ : Курило Валентина Панасівна ДАТА : 05.06.2020
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 19.06.2019 року у справі №465/4621/16-к СУДДЯ : Антонюк Наталія Олегівна ДАТА : 24.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 18.03.2018 року у справі №635/4944/14-ц СУДДЯ : Гулько Борис Іванович ДАТА : 29.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 09.01.2018 року у справі №657/683/17 СУДДЯ : Марчук Наталія Олегівна ДАТА : 03.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 15.11.2018 року у справі №361/8394/15-к СУДДЯ : Макаровець Алла Миколаївна ДАТА : 09.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 03.09.2018 року у справі №459/212/17 СУДДЯ : Кузнєцов Віктор Олексійович ДАТА : 06.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 19.12.2018 року у справі №718/2725/17 СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 10.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 08.07.2019 року у справі №265/1208/16-ц СУДДЯ : Погрібний Сергій Олексійович ДАТА : 26.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 07.10.2018 року у справі №335/7691/16-ц СУДДЯ : Журавель Валентина Іванівна ДАТА : 06.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 09.12.2018 року у справі №392/548/16-ц СУДДЯ : Білоконь Олена Валеріївна ДАТА : 09.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 24.05.2018 року у справі №233/825/16-к СУДДЯ : Остапук Віктор Іванович ДАТА : 01.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 02.04.2019 року у справі №384/110/18 СУДДЯ : Огурецький Василь Петрович ДАТА : 09.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 17.01.2019 року у справі №188/213/16-ц СУДДЯ : Крат Василь Іванович ДАТА : 11.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 04.12.2018 року у справі №296/8188/16-к СУДДЯ : Кишакевич Лев Юрійович ДАТА : 09.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 12.09.2018 року у справі №623/4884/13-к СУДДЯ : Мазур Микола Вікторович ДАТА : 06.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 12.03.2018 року у справі №345/2040/17 СУДДЯ : Висоцька Валентина Степанівна ДАТА : 29.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 12.09.2019 року у справі №161/537/18 СУДДЯ : Ковтунович Микола Іванович ДАТА : 09.09.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 30.07.2019 року у справі №202/7016/16-ц СУДДЯ : Синельников Євген Володимирович ДАТА : 29.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 27.03.2018 року у справі №337/5881/14-ц СУДДЯ : Черняк Юлія Валеріївна ДАТА : 29.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 27.11.2018 року у справі №753/10409/17 СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 09.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 21.03.2019 року у справі №753/11543/17 СУДДЯ : Ємець Олександр Петрович ДАТА : 09.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 02.05.2018 року у справі №715/2433/15-ц СУДДЯ : Стрільчук Віктор Андрійович ДАТА : 31.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 22.02.2018 року у справі №576/503/16-к СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 28.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 30.06.2019 року у справі №756/15544/15-ц СУДДЯ : Мартєв Сергій Юрійович ДАТА : 26.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 16.08.2018 року у справі №205/4/17 СУДДЯ : Ємець Олександр Петрович ДАТА : 05.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 14.02.2019 року у справі №175/358/16-к СУДДЯ : Шевченко Тетяна Валентинівна ДАТА : 08.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 08.07.2015 року у справі №910/24736/14 СУДДЯ : Іванова Л.Б. ДАТА : 27.02.2017
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 10.09.2019 року у справі №682/956/17 СУДДЯ : Єленіна Жанна Миколаївна ДАТА : 02.09.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 03.10.2018 року у справі №641/5333/16-ц СУДДЯ : Стрільчук Віктор Андрійович ДАТА : 07.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 24.07.2018 року у справі №464/386/15-ц СУДДЯ : Стрільчук Віктор Андрійович ДАТА : 23.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 24.05.2018 року у справі №545/1680/16-к СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 01.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 19.03.2018 року у справі №676/518/17 СУДДЯ : Стрільчук Віктор Андрійович ДАТА : 11.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 02.10.2018 року у справі №611/507/16-к СУДДЯ : Остапук Віктор Іванович ДАТА : 07.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 10.01.2018 року у справі №635/5852/13-к СУДДЯ : Шевченко Тетяна Валентинівна ДАТА : 02.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 28.02.2018 року у справі №27/13154/16-ц СУДДЯ : Усик Григорій Іванович ДАТА : 01.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 03.07.2018 року у справі №444/2394/16 СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 04.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 12.07.2018 року у справі №596/1367/17 СУДДЯ : Остапук Віктор Іванович ДАТА : 04.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 27.09.2018 року у справі №533/93/16-к СУДДЯ : Білик Наталія Володимирівна ДАТА : 07.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 27.11.2018 року у справі №137/1416/15-к СУДДЯ : Григор'єва Ірина Вікторівна ДАТА : 09.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 17.07.2018 року у справі №146/1021/16-к СУДДЯ : Макаровець Алла Миколаївна ДАТА : 04.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 25.09.2018 року у справі №362/4131/16-к СУДДЯ : Голубицький Станіслав Савелійович ДАТА : 07.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 19.06.2018 року у справі №755/4059/16-к СУДДЯ : Маринич В`Ячеслав Карпович ДАТА : 03.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 21.01.2018 року у справі №362/780/16-ц СУДДЯ : Антоненко Наталія Олександрівна ДАТА : 31.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 27.01.2019 року у справі №753/3034/16-ц СУДДЯ : Крат Василь Іванович ДАТА : 11.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 15.03.2018 року у справі №372/2291/16-к СУДДЯ : Мазур Микола Вікторович ДАТА : 29.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 13.03.2018 року у справі №157/353/16-ц СУДДЯ : Гулько Борис Іванович ДАТА : 29.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 31.01.2019 року у справі №718/447/16-ц СУДДЯ : Синельников Євген Володимирович ДАТА : 07.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 21.11.2018 року у справі №320/4146/16-к СУДДЯ : Стороженко Сергій Олександрович ДАТА : 09.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 21.06.2018 року у справі №444/290/17 СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 03.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 06.06.2019 року у справі №525/1122/17 СУДДЯ : Маринич В`Ячеслав Карпович ДАТА : 23.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 29.07.2018 року у справі №264/6326/15-ц СУДДЯ : Гулько Борис Іванович ДАТА : 04.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 07.04.2019 року у справі №316/392/17 СУДДЯ : Калараш Андрій Андрійович ДАТА : 08.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 19.06.2018 року у справі №753/14203/16-17 СУДДЯ : Голубицький Станіслав Савелійович ДАТА : 03.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 17.05.2018 року у справі №492/884/16-к СУДДЯ : Ємець Олександр Петрович ДАТА : 01.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 28.07.2020 року у справі №456/86/15-к СУДДЯ : Кишакевич Лев Юрійович ДАТА : 09.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 12.03.2019 року у справі №495/9188/16-к СУДДЯ : Григор&'Єва Ірина Вікторівна ДАТА : 08.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 31.01.2019 року у справі №617/1642/16-к СУДДЯ : Стороженко Сергій Олександрович ДАТА : 12.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 06.11.2018 року у справі №752/2092/16-к СУДДЯ : Григор'єва Ірина Вікторівна ДАТА : 08.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 01.01.2018 року у справі №754/20643/14-к СУДДЯ : Стефанів Надія Степанівна ДАТА : 11.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 05.04.2018 року у справі №585/8/16-к СУДДЯ : Ємець Олександр Петрович ДАТА : 30.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 18.04.2018 року у справі №500/2095/15-ц СУДДЯ : Фаловська Ірина Миколаївна ДАТА : 11.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 14.06.2018 року у справі №689/1388/16-к СУДДЯ : Наставний Вячеслав Володимирович ДАТА : 02.06.2020
  верховний суд україниПостанова ВСУ від 16.09.2015 року у справі №2а/0370/1250/12 СУДДЯ : Коротких О.А. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 28.02.2018 року у справі №686/10026/16-ц СУДДЯ : Фаловська Ірина Миколаївна ДАТА : 05.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 22.02.2018 року у справі №454/687/15 СУДДЯ : Мазур Микола Вікторович ДАТА : 28.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 12.07.2018 року у справі №305/546/16-к СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 04.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.02.2018 року у справі №658/781/16-к СУДДЯ : Огурецький Василь Петрович ДАТА : 28.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 01.05.2018 року у справі №761/7709/14-ц СУДДЯ : Кузнєцов Віктор Олексійович ДАТА : 02.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 04.06.2019 року у справі №127/20921/16-к СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 22.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 16.07.2014 року у справі №918/1828/13 СУДДЯ : Стратієнко Л. В. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 07.06.2018 року у справі №583/2424/16-к СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 02.06.2020
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 07.02.2019 року у справі №9901/682/18 СУДДЯ : Саприкіна Ірина Валентинівна ДАТА : 10.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 10.12.2019 року у справі №560/908/16-ц СУДДЯ : Олійник Алла Сергіївна ДАТА : 09.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 28.05.2019 року у справі №233/4665/17 СУДДЯ : Кишакевич Лев Юрійович ДАТА : 22.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 12.08.2019 року у справі №694/172/16-ц СУДДЯ : Журавель Валентина Іванівна ДАТА : 30.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 02.04.2019 року у справі №384/110/18 СУДДЯ : Огурецький Василь Петрович ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.01.2020 року у справі №454/3464/18 СУДДЯ : Луганський Юрій Миколайович ДАТА : 08.09.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 21.02.2018 року у справі №202/2189/16-ц СУДДЯ : Антоненко Наталія Олександрівна ДАТА : 28.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 27.11.2018 року у справі №137/1416/15-к СУДДЯ : Григор'єва Ірина Вікторівна ДАТА : 09.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 24.10.2018 року у справі №462/6105/16-ц СУДДЯ : Олійник Алла Сергіївна ДАТА : 08.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 21.02.2019 року у справі №653/1890/16-к СУДДЯ : Стороженко Сергій Олександрович ДАТА : 08.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 26.06.2018 року у справі №442/55/11 СУДДЯ : Черняк Юлія Валеріївна ДАТА : 02.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 29.11.2018 року у справі №711/9623/16-к СУДДЯ : Макаровець Алла Миколаївна ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 22.11.2018 року у справі №654/2720/16-к СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 09.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 07.06.2018 року у справі №286/2571/16-к СУДДЯ : Білик Наталія Володимирівна ДАТА : 02.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 20.12.2018 року у справі №607/2442/16-ц СУДДЯ : Червинська Марина Євгенівна ДАТА : 11.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 10.07.2018 року у справі №752/3168/14-к СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 04.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 10.05.2018 року у справі №534/2705/15-к СУДДЯ : Кравченко Станіслав Іванович ДАТА : 01.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 07.02.2019 року у справі №527/2738/15-к СУДДЯ : Ємець Олександр Петрович ДАТА : 10.08.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 25.06.2014 року у справі №910/23812/13 СУДДЯ : Татьков В.І. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 03.07.2018 року у справі №756/5794/15-к СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 04.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 15.03.2018 року у справі №571/1476/15-к СУДДЯ : Білик Наталія Володимирівна ДАТА : 29.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 13.12.2018 року у справі №459/1152/17 СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 10.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 28.11.2018 року у справі №548/244/17 СУДДЯ : Фаловська Ірина Миколаївна ДАТА : 09.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 07.02.2019 року у справі №205/10044/14-к СУДДЯ : Шевченко Тетяна Валентинівна ДАТА : 10.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 11.01.2018 року у справі №303/5879/16-к СУДДЯ : Щепоткіна Валентина Володимирівна ДАТА : 27.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 10.12.2018 року у справі №369/6174/16-ц СУДДЯ : Курило Валентина Панасівна ДАТА : 08.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 19.06.2019 року у справі №630/163/16-к СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 24.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 21.05.2019 року у справі №365/953/13-к СУДДЯ : Бущенко Аркадій Петрович ДАТА : 21.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 13.03.2018 року у справі №591/1/16-ц СУДДЯ : Лесько Алла Олексіївна ДАТА : 29.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 18.08.2019 року у справі №686/7231/16-ц СУДДЯ : Русинчук Микола Миколайович ДАТА : 31.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 25.09.2018 року у справі №362/4131/16-к СУДДЯ : Голубицький Станіслав Савелійович ДАТА : 07.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 12.03.2019 року у справі №709/796/15-к СУДДЯ : Остапук Віктор Іванович ДАТА : 08.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 24.06.2018 року у справі №203/6169/16 СУДДЯ : Курило Валентина Панасівна ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 24.01.2019 року у справі №320/2224/16-к СУДДЯ : Білик Наталія Володимирівна ДАТА : 11.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 15.05.2018 року у справі №456/3439/16-к СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 01.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 04.07.2019 року у справі №274/2983/17 СУДДЯ : Кравченко Станіслав Іванович ДАТА : 27.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.06.2019 року у справі №156/577/17 СУДДЯ : Кравченко Станіслав Іванович ДАТА : 24.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 24.10.2018 року у справі №662/1987/16-к СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 08.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 12.02.2019 року у справі №490/8539/15 СУДДЯ : Огурецький Василь Петрович ДАТА : 07.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 26.06.2019 року у справі №556/1514/16-ц СУДДЯ : Сакара Наталія Юріївна ДАТА : 28.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 22.01.2019 року у справі №740/2655/17 СУДДЯ : Щепоткіна Валентина Володимирівна ДАТА : 11.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 07.06.2018 року у справі №523/15933/15 СУДДЯ : Матієк Тетяна Василівна ДАТА : 02.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 09.10.2018 року у справі №382/755/17 СУДДЯ : Голубицький Станіслав Савелійович ДАТА : 07.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 16.12.2019 року у справі №723/2008/18 СУДДЯ : Мазур Микола Вікторович ДАТА : 09.09.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 25.07.2018 року у справі №466/4412/15-ц СУДДЯ : Усик Григорій Іванович ДАТА : 23.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 17.01.2019 року у справі №638/2795/16 СУДДЯ : Крат Василь Іванович ДАТА : 11.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 05.09.2018 року у справі №243/3843/17 СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 06.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 18.12.2018 року у справі №735/976/16-к СУДДЯ : Кишакевич Лев Юрійович ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 12.12.2019 року у справі №744/304/17 СУДДЯ : Остапук Віктор Іванович ДАТА : 08.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 22.01.2019 року у справі №708/40/18 СУДДЯ : Остапук Віктор Іванович ДАТА : 11.06.2020
  вищий адміністративний суд україниПостанова ВАСУ від 23.01.2014 року у справі №800/945/13 СУДДЯ : Юрченко В.П. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 14.01.2018 року у справі №127/6534/16-к СУДДЯ : Кишакевич Лев Юрійович ДАТА : 07.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 31.05.2018 року у справі №448/544/16-к СУДДЯ : Остапук Віктор Іванович ДАТА : 02.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 26.06.2018 року у справі №177/1803/15-к СУДДЯ : Стефанів Надія Степанівна ДАТА : 03.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 26.03.2019 року у справі №369/10843/16-ц СУДДЯ : Гулько Борис Іванович ДАТА : 10.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 16.04.2019 року у справі №183/6978/14 СУДДЯ : Голубицький Станіслав Савелійович ДАТА : 10.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 25.04.2018 року у справі №723/1298/16-ц СУДДЯ : Олійник Алла Сергіївна ДАТА : 31.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 10.01.2018 року у справі №750/2179/17 СУДДЯ : Бущенко Аркадій Петрович ДАТА : 09.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 03.07.2019 року у справі №382/2554/14 СУДДЯ : Калараш Андрій Андрійович ДАТА : 29.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 04.10.2018 року у справі №607/57/18-к СУДДЯ : Кравченко Станіслав Іванович ДАТА : 07.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 25.06.2018 року у справі №201/10980/16-ц СУДДЯ : Олійник Алла Сергіївна ДАТА : 22.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 10.05.2018 року у справі №350/1196/16-к СУДДЯ : Матієк Тетяна Василівна ДАТА : 01.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.09.2018 року у справі №357/8328/17 СУДДЯ : Кравченко Станіслав Іванович ДАТА : 06.06.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 22.07.2014 року у справі №905/7129/13 СУДДЯ : Рогач Л.І. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 31.03.2019 року у справі №644/5365/16-ц СУДДЯ : Курило Валентина Панасівна ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 25.07.2019 року у справі №484/1615/18 СУДДЯ : Стороженко Сергій Олександрович ДАТА : 29.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 28.02.2019 року у справі №500/6620/17 СУДДЯ : Марчук Наталія Олегівна ДАТА : 08.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 04.10.2018 року у справі №229/915/14-к СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 07.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 03.07.2018 року у справі №202/574/16-ц СУДДЯ : Карпенко Світлана Олексіївна ДАТА : 03.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 29.01.2019 року у справі №125/1133/17 СУДДЯ : Король Володимир Володимирович ДАТА : 12.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 04.03.2020 року у справі №201/1273/17 СУДДЯ : Огурецький Василь Петрович ДАТА : 28.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 09.07.2019 року у справі №595/539/16-ц СУДДЯ : Шипович Владислав Володимирович ДАТА : 26.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 14.06.2018 року у справі №357/9466/15-к СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 02.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 20.10.2020 року у справі №483/480/16-к СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 07.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 21.03.2019 року у справі №759/20162/13-к СУДДЯ : Наставний Вячеслав Володимирович ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 24.10.2018 року у справі №316/1559/16-к СУДДЯ : Матієк Тетяна Василівна ДАТА : 08.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 21.02.2019 року у справі №742/584/18 СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 08.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 07.06.2018 року у справі №718/1497/16-к СУДДЯ : Білик Наталія Володимирівна ДАТА : 02.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 26.03.2020 року у справі №754/2764/7 СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 12.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 19.06.2018 року у справі №396/687/15-к СУДДЯ : Шевченко Тетяна Валентинівна ДАТА : 03.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 06.03.2018 року у справі №552/6201/15-к СУДДЯ : Голубицький Станіслав Савелійович ДАТА : 29.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 06.03.2018 року у справі №236/3112/15 СУДДЯ : Маринич В`Ячеслав Карпович ДАТА : 29.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 30.06.2019 року у справі №641/6215/15-ц СУДДЯ : Червинська Марина Євгенівна ДАТА : 31.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 01.03.2018 року у справі №504/3437/16-к СУДДЯ : Мазур Микола Вікторович ДАТА : 29.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.06.2018 року у справі №566/606/15-к СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 03.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 01.01.2018 року у справі №654/763/17 СУДДЯ : Мазур Микола Вікторович ДАТА : 08.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 19.02.2019 року у справі №706/1489/16-к СУДДЯ : Бущенко Аркадій Петрович ДАТА : 08.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 12.06.2018 року у справі №360/2489/14-к СУДДЯ : Голубицький Станіслав Савелійович ДАТА : 02.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 28.01.2019 року у справі №750/6218/16-ц СУДДЯ : Стрільчук Віктор Андрійович ДАТА : 11.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 11.10.2018 року у справі №750/3119/17 СУДДЯ : Марчук Наталія Олегівна ДАТА : 07.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 14.05.2019 року у справі №176/2264/15-ц СУДДЯ : Погрібний Сергій Олексійович ДАТА : 22.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 23.09.2019 року у справі №159/461/17 СУДДЯ : Шевченко Тетяна Валентинівна ДАТА : 06.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 22.03.2018 року у справі №658/377/15-к СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 30.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 07.04.2019 року у справі №450/1335/15-ц СУДДЯ : Курило Валентина Панасівна ДАТА : 09.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 25.07.2018 року у справі №372/1789/17 СУДДЯ : Олійник Алла Сергіївна ДАТА : 04.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 20.08.2019 року у справі №130/2134/16-ц СУДДЯ : Жданова Валентина Сергіївна ДАТА : 02.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 05.03.2019 року у справі №442/1290/18 СУДДЯ : Огурецький Василь Петрович ДАТА : 08.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 18.04.2019 року у справі №448/1173/15-к СУДДЯ : Ємець Олександр Петрович ДАТА : 10.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 13.12.2018 року у справі №755/1887/17 СУДДЯ : Луспеник Дмитро Дмитрович ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.03.2018 року у справі №548/1152/15-к СУДДЯ : Огурецький Василь Петрович ДАТА : 29.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 12.11.2018 року у справі №357/12069/14-ц СУДДЯ : Штелик Світлана Павлівна ДАТА : 09.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 17.07.2018 року у справі №274/4882/17 СУДДЯ : Гулько Борис Іванович ДАТА : 11.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 19.02.2019 року у справі №523/8003/16-ц СУДДЯ : Антоненко Наталія Олександрівна ДАТА : 07.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 23.12.2019 року у справі №214/4920/16-к СУДДЯ : Кишакевич Лев Юрійович ДАТА : 08.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 12.03.2018 року у справі №336/4366/17-ц СУДДЯ : Пророк Віктор Васильович ДАТА : 06.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 08.02.2018 року у справі №589/5035/15-ц СУДДЯ : Фаловська Ірина Миколаївна ДАТА : 05.06.2020
  верховний суд україниПостанова ВСУ від 24.02.2016 року у справі №1343цс15 СУДДЯ : Ярема А.Г. ДАТА : 12.02.2017
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.11.2018 року у справі №188/581/17 СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 09.06.2020
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст