Головна Сервіси для юристів ... Закони Кримінальний кодекс України Стаття 371. Завідомо незаконні затримання, привід, домашній арешт або тримання під вартою Стаття 371. Завідомо незаконні затримання, привід,...

Стаття 371. Завідомо незаконні затримання, привід, домашній арешт або тримання під вартою

Кримінальний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 14052

  Переглядів

 • 14052

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Завідомо незаконне затримання або незаконний привід -

  караються позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п'яти років або обмеженням волі на строк до трьох років.

  2. Завідомо незаконні домашній арешт або тримання під вартою -

  карається обмеженням волі на строк від трьох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

  3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, якщо вони спричинили тяжкі наслідки або були вчинені з корисливих мотивів чи в інших особистих інтересах, -

  караються позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

  {Стаття 371 із змінами, внесеними згідно із Законами № 270-VI від 15.04.2008 , № 245-VII від 16.05.2013 }

  Попередня

  476/562

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст