Головна Сервіси для юристів ... Закони Кримінальний кодекс України Стаття 397. Втручання в діяльність захисника чи представника особи Стаття 397. Втручання в діяльність захисника чи пр...

Стаття 397. Втручання в діяльність захисника чи представника особи

Кримінальний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 10711

  Переглядів

 • 10711

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Вчинення в будь-якій формі перешкод до здійснення правомірної діяльності захисника чи представника особи по наданню правової допомоги або порушення встановлених законом гарантій їх діяльності та професійної таємниці -

  карається штрафом від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або обмеженням волі на той самий строк.

  2. Ті самі дії, вчинені службовою особою з використанням свого службового становища, -

  караються штрафом від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або обмеженням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

  {Стаття 397 із змінами, внесеними згідно із Законом № 3342-IX від 23.08.2023 }

  Попередня

  512/567

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст