Головна Сервіси для юристів ... Закони Кримінальний кодекс України Стаття 139. Ненадання допомоги хворому медичним працівником Стаття 139. Ненадання допомоги хворому медичним пр...

Стаття 139. Ненадання допомоги хворому медичним працівником

Кримінальний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 11096

  Переглядів

 • 11096

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Ненадання без поважних причин допомоги хворому медичним працівником, який зобов'язаний, згідно з установленими правилами, надати таку допомогу, якщо йому завідомо відомо, що це може мати тяжкі наслідки для хворого, -

  карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або громадськими роботами на строк до двохсот годин, або виправними роботами на строк до двох років, або пробаційним наглядом на строк до двох років.

  2. Те саме діяння, якщо воно спричинило смерть хворого або інші тяжкі наслідки, -

  карається обмеженням волі на строк до чотирьох років або позбавленням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

  {Стаття 139 із змінами, внесеними згідно із Законами № 270-VI від 15.04.2008 , № 3342-IX від 23.08.2023 }

  Попередня

  163/567

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст