Головна Сервіси для юристів ... Закони Кримінальний кодекс України Стаття 254. Безгосподарське використання земель

Стаття 254. Безгосподарське використання земель

Кримінальний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 9377

  Переглядів

 • 9377

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Безгосподарське використання земель, якщо це спричинило тривале зниження або втрату їх родючості, виведення земель з сільськогосподарського обороту, змивання гумусного шару, порушення структури ґрунту, -

  карається штрафом від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційним наглядом на строк до двох років, або обмеженням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

  2. Умисне ухилення від обов’язкової рекультивації земель, порушених внаслідок дослідно-промислової розробки родовищ бурштину чи видобування бурштину на підставі спеціального дозволу на користування надрами, що заподіяло істотну шкоду, -

  карається штрафом від семи тисяч до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

  3. Дії, передбачені частиною другою цієї статті, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, -

  караються обмеженням волі на строк від трьох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

  4. Дії, передбачені частиною другою або третьою цієї статті, якщо вони спричинили тяжкі наслідки, -

  караються позбавленням волі на строк від п’яти до семи років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

  Примітка. У цій статті істотною шкодою вважається така шкода, яка у двісті п’ятдесят і більше разів перевищує установлений законодавством неоподатковуваний мінімум доходів громадян.

  У цій статті тяжкими наслідками вважаються такі наслідки, які у тисячу і більше разів перевищують установлений законодавством неоподатковуваний мінімум доходів громадян.

  {Стаття 254 із змінами, внесеними згідно із Законом № 270-VI від 15.04.2008 ; в редакції Закону № 402-IX від 19.12.2019 ; /-зміни, прийняті Законом України № 2617-VIII від 22.11.2018 , внести неможливо у зв'язку з новою редакцією статті-/; із змінами, внесеними згідно із Законом № 3342-IX від 23.08.2023 }

  Попередня

  313/567

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст