Головна Сервіси для юристів ... Закони Кримінальний кодекс України Стаття 415. Порушення правил водіння або експлуатації машин Стаття 415. Порушення правил водіння або експлуата...

Стаття 415. Порушення правил водіння або експлуатації машин

Кримінальний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 9299

  Переглядів

 • 9299

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Порушення правил водіння або експлуатації бойової, спеціальної чи транспортної машини, що спричинило потерпілому середньої тяжкості чи тяжкі тілесні ушкодження або загибель потерпілого, -

  карається службовим обмеженням на строк до одного року або обмеженням волі на строк від одного до трьох років, або триманням у дисциплінарному батальйоні до одного року, або позбавленням волі на строк від одного до п’яти років.

  2. Діяння, передбачене частиною першою цієї статті, що спричинило загибель кількох осіб, -

  карається службовим обмеженням на строк до двох років або обмеженням волі на строк від трьох до п’яти років, або триманням у дисциплінарному батальйоні до двох років, або позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років.

  {Стаття 415 із змінами, внесеними згідно із Законом № 3380-IX від 06.09.2023 }

  Попередня

  528/564

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст