Головна Сервіси для юристів ... Закони Кримінальний кодекс України Стаття 96-6. Види заходів кримінально-правового характеру, що застосовуються до юридичних осіб Стаття 96-6. Види заходів кримінально-правового ха...

Стаття 96-6. Види заходів кримінально-правового характеру, що застосовуються до юридичних осіб

Кримінальний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 10633

  Переглядів

 • 10633

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. До юридичних осіб судом можуть бути застосовані такі заходи кримінально-правового характеру:

  1) штраф;

  2) конфіскація майна;

  3) ліквідація.

  2. До юридичних осіб штраф та ліквідація можуть застосовуватися лише як основні заходи кримінально-правового характеру, а конфіскація майна - лише як додатковий. При застосуванні заходів кримінально-правового характеру юридична особа зобов’язана відшкодувати нанесені збитки та шкоду в повному обсязі, а також розмір отриманої неправомірної вигоди, яка отримана або могла бути отримана юридичною особою.

  Попередня

  109/569

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст