Головна Сервіси для юристів ... Закони Кримінальний кодекс України Стаття 151. Незаконне поміщення в заклад з надання психіатричної допомоги Стаття 151. Незаконне поміщення в заклад з надання...

Стаття 151. Незаконне поміщення в заклад з надання психіатричної допомоги

Кримінальний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 14401

  Переглядів

 • 14401

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Поміщення в заклад з надання психіатричної допомоги завідомо психічно здорової особи -

  карається пробаційним наглядом на строк до двох років або обмеженням волі на строк до двох років, або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

  2. Те саме діяння, що спричинило тяжкі наслідки, -

  карається позбавленням волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

  {Стаття 151 із змінами, внесеними згідно із Законом № 3342-IX від 23.08.2023 }

  Попередня

  177/567

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст