Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Стаття 391. Злісна непокора вимогам адміністрації установи виконання покарань

Злісна непокора законним вимогам адміністрації установи виконання покарань або інша протидія адміністрації у законному здійсненні її функцій особою, яка відбуває покарання у виді обмеження волі або у виді позбавлення волі, якщо ця особа за порушення вимог режиму відбування покарання була піддана протягом року стягненню у виді переведення до приміщення камерного типу (одиночної камери) або переводилась на більш суворий режим відбування покарання, -

карається позбавленням волі на строк до трьох років.

{Стаття 391 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1254-VI від 14.04.2009}

КОМЕНТАР від ресурсу "ПРОТОКОЛ": 

Аналізуйте судовий акт: Суд: «Угон» аккаунту в онлайн-грі «World of Tanks» є кримінальним злочином за статтею 361 КК України (Комунарський районний суд м. Запоріжжя у справі № 333/714/20 від 10.03.2020)

Багато людей захоплюються комп’ютерними онлайн-іграми, витрачають багато часу на «прокачку» свого персонажа в грі, купляють різноманітні апгрейди тощо.

Сміливо можна говорити, що онлайн-ігри є потужною індустрією в якій витрачають та заробляють не аби які гроші.

А де гроші там і завжди знайдеться той, хто хоче такими грошима у нечесний спосіб заволодіти.

Щоправда вироків у такій категорії справ досить небагато, але ж вони є.

У даній справі особу засуджено за ч. 1 ст. 361 КК України (Несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку, що призвело до витоку, втрати, підробки, блокування інформації, спотворення процесу обробки інформації або до порушення встановленого порядку її маршрутизації) до штрафу в розмірі 10 200 грн.

Відповідно до вироку суду винну особу засуджено за те, що вона використовуючи персональний комп`ютер несанкціоновано втрутився до роботи особистого кабінету потерпілого, на його обліковий запис клієнтської онлайн-гри «World of Tanks», методом перебору ідентифікаційних даних: логіна та пароля, успішно пройшов автентифікацію й незаконно отримав право доступу та керування особистим кабінетом потерпілого до ігрового аккаунту «World of Tanks» та здійснив його продаж невстановленій особі.

0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.

Популярні судові рішення
Популярні події
ЕСПЧ
Назва події
Завантаження основного зображення
Вибрати зображення
Текст опис події:
0