Головна Сервіси для юристів ... Закони Кримінальний кодекс України Стаття 391. Злісна непокора вимогам адміністрації установи виконання покарань Стаття 391. Злісна непокора вимогам адміністрації ...

Стаття 391. Злісна непокора вимогам адміністрації установи виконання покарань

Кримінальний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 8096

  Переглядів

 • 8096

  Переглядів

 • Додати в обране

  Злісна непокора законним вимогам адміністрації установи виконання покарань або інша протидія адміністрації у законному здійсненні її функцій особою, яка відбуває покарання у виді обмеження волі або у виді позбавлення волі, якщо ця особа за порушення вимог режиму відбування покарання була піддана протягом року стягненню у виді переведення до приміщення камерного типу (одиночної камери) або переводилась на більш суворий режим відбування покарання, -

  карається позбавленням волі на строк до трьох років.

  {Стаття 391 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1254-VI від 14.04.2009 }

  Попередня

  508/569

  Наступна
  Додати в обране
  КОМЕНТАР від ресурсу "ПРОТОКОЛ":

  Аналізуйте судовий акт: Суд: «Угон» аккаунту в онлайн-грі «World of Tanks» є кримінальним злочином за статтею 361 КК України (Комунарський районний суд м. Запоріжжя у справі № 333/714/20 від 10.03.2020)

  Багато людей захоплюються комп’ютерними онлайн-іграми, витрачають багато часу на «прокачку» свого персонажа в грі, купляють різноманітні апгрейди тощо.

  Сміливо можна говорити, що онлайн-ігри є потужною індустрією в якій витрачають та заробляють не аби які гроші.

  А де гроші там і завжди знайдеться той, хто хоче такими грошима у нечесний спосіб заволодіти.

  Щоправда вироків у такій категорії справ досить небагато, але ж вони є.

  У даній справі особу засуджено за ч. 1 ст. 361 КК України (Несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку, що призвело до витоку, втрати, підробки, блокування інформації, спотворення процесу обробки інформації або до порушення встановленого порядку її маршрутизації) до штрафу в розмірі 10 200 грн.

  Відповідно до вироку суду винну особу засуджено за те, що вона використовуючи персональний комп`ютер несанкціоновано втрутився до роботи особистого кабінету потерпілого, на його обліковий запис клієнтської онлайн-гри «World of Tanks», методом перебору ідентифікаційних даних: логіна та пароля, успішно пройшов автентифікацію й незаконно отримав право доступу та керування особистим кабінетом потерпілого до ігрового аккаунту «World of Tanks» та здійснив його продаж невстановленій особі.

   

  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст