Головна Сервіси для юристів ... Закони Кримінальний кодекс України Стаття 274. Порушення правил ядерної або радіаційної безпеки Стаття 274. Порушення правил ядерної або радіаційн...

Стаття 274. Порушення правил ядерної або радіаційної безпеки

Кримінальний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 4020

  Переглядів

 • 4020

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Порушення на виробництві правил ядерної або радіаційної безпеки особою, яка зобов'язана їх дотримувати, якщо воно створило загрозу загибелі людей чи настання інших тяжких наслідків або заподіяло шкоду здоров'ю потерпілого, -

  карається обмеженням волі на строк до чотирьох років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

  2. Те саме діяння, якщо воно спричинило загибель людей або інші тяжкі наслідки, -

  карається позбавленням волі на строк від трьох до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

  Попередня

  347/569

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст