Головна Сервіси для юристів ... Закони Кримінальний кодекс України Стаття 134. Незаконне проведення аборту або стерилізації Стаття 134. Незаконне проведення аборту або стерил...

Стаття 134. Незаконне проведення аборту або стерилізації

Кримінальний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 10958

  Переглядів

 • 10958

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Проведення аборту особою, яка не має спеціальної медичної освіти, -

  карається штрафом від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до двох років, або позбавленням волі на той самий строк.

  2. Примушування до аборту без добровільної згоди потерпілої особи -

  карається обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

  3. Незаконне проведення аборту, що спричинило тривалий розлад здоров’я, безплідність або смерть потерпілої особи, -

  карається обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

  4. Примушування до стерилізації без добровільної згоди потерпілої особи -

  карається обмеженням волі на строк до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

  5. Дія, передбачена частиною четвертою цієї статті, якщо вона спричинила смерть потерпілої особи чи інші тяжкі наслідки, -

  карається обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

  {Стаття 134 в редакції Закону № 2227-VIII від 06.12.2017 ; із змінами, внесеними згідно із Законом № 2617-VIII від 22.11.2018 }

  Попередня

  158/567

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст