Головна Сервіси для юристів ... Закони Кримінальний кодекс України Стаття 165. Ухилення від сплати коштів на утримання непрацездатних батьків Стаття 165. Ухилення від сплати коштів на утриманн...

Стаття 165. Ухилення від сплати коштів на утримання непрацездатних батьків

Кримінальний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 5230

  Переглядів

 • 5230

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Злісне ухилення від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання непрацездатних батьків -

  карається штрафом від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від вісімдесяти до ста двадцяти годин, або виправними роботами на строк до одного року, або пробаційним наглядом на строк до двох років, або обмеженням волі на той самий строк.

  2. Те саме діяння, вчинене особою, раніше судимою за кримінальне правопорушення, передбачене цією статтею, -

  карається громадськими роботами на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин або виправними роботами на строк до двох років, або пробаційним наглядом на строк від двох до трьох років, або обмеженням волі на той самий строк.

  {Стаття 165 із змінами, внесеними згідно із Законами № 2456-IV від 03.03.2005 , № 270-VI від 15.04.2008 , № 2617-VIII від 22.11.2018 , № 3342-IX від 23.08.2023 }

  Попередня

  198/567

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст