Головна Сервіси для юристів ... Закони Кримінальний кодекс України Стаття 96-5. Підстави для звільнення юридичної особи від застосування заходів кримінально-правового характеру Стаття 96-5. Підстави для звільнення юридичної осо...

Стаття 96-5. Підстави для звільнення юридичної особи від застосування заходів кримінально-правового характеру

Кримінальний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 5091

  Переглядів

 • 5091

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Юридична особа звільняється від застосування до неї заходів кримінально-правового характеру, якщо з дня вчинення її уповноваженою особою будь-якого кримінального правопорушення, зазначеного у статті 96 - 3 цього Кодексу, і до дня набрання вироком законної сили минули такі строки:

  1) три роки - у разі вчинення кримінального проступку;

  2) п’ять років - у разі вчинення нетяжкого злочину;

  3) десять років - у разі вчинення тяжкого злочину;

  4) п’ятнадцять років - у разі вчинення особливо тяжкого злочину.

  2. Перебіг давності застосування до юридичної особи заходів кримінально-правового характеру зупиняється, якщо її уповноважена особа, яка вчинила будь-яке кримінальне правопорушення, зазначене у статті 96 - 3 цього Кодексу, переховується від органів досудового слідства та суду з метою ухилення від кримінальної відповідальності та її місцезнаходження невідоме. У таких випадках перебіг давності відновлюється з дня встановлення місцезнаходження цієї уповноваженої особи.

  3. Перебіг давності застосування до юридичної особи заходів кримінально-правового характеру переривається, якщо до закінчення передбачених у частинах першій та другій цієї статті строків її уповноважена особа повторно вчинила будь-яке кримінальне правопорушення, зазначене у статті 96 - 3 цього Кодексу.

  4. Обчислення давності в цьому разі починається з дня вчинення уповноваженою особою юридичної особи будь-якого кримінального правопорушення, зазначеного у статті 96 - 3 цього Кодексу. При цьому строки давності обчислюються окремо за кожне кримінальне правопорушення.

  {Стаття 96 - 5 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2617-VIII від 22.11.2018 }

  Попередня

  108/569

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст