Головна Сервіси для юристів ... Закони Кримінальний кодекс України Стаття 381. Розголошення відомостей про заходи безпеки щодо особи, взятої під захист Стаття 381. Розголошення відомостей про заходи без...

Стаття 381. Розголошення відомостей про заходи безпеки щодо особи, взятої під захист

Кримінальний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 3664

  Переглядів

 • 3664

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Розголошення відомостей про заходи безпеки щодо особи, взятої під захист, службовою особою, якою прийнято рішення про ці заходи, особою, яка їх здійснює, або службовою особою, якій ці рішення стали відомі у зв'язку з її службовим становищем, а так само особою, взятою під захист, якщо ці дії спричинили шкоду здоров'ю особи, взятої під захист, -

  карається штрафом від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або обмеженням волі на той самий строк.

  2. Ті самі дії, якщо вони спричинили смерть особи, взятої під захист, або інші тяжкі наслідки, -

  караються пробаційним наглядом на строк до п’яти років або обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на той самий строк.

  {Стаття 380 із змінами, внесеними згідно із Законом № 3342-IX від 23.08.2023 }

  Попередня

  492/567

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст