Головна Сервіси для юристів ... Закони Кримінальний кодекс України Стаття 241. Забруднення атмосферного повітря

Стаття 241. Забруднення атмосферного повітря

Кримінальний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 4369

  Переглядів

 • 4369

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Забруднення або інша зміна природних властивостей атмосферного повітря шкідливими для життя, здоров'я людей або для довкілля речовинами, відходами або іншими матеріалами промислового чи іншого виробництва внаслідок порушення спеціальних правил, якщо це створило небезпеку для життя, здоров'я людей чи для довкілля, -

  караються штрафом від однієї тисячі восьмисот до трьох тисяч шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на той самий строк або без такого.

  2. Ті самі діяння, якщо вони спричинили загибель людей або інші тяжкі наслідки, -

  караються обмеженням волі на строк від двох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк, із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

  {Зміни до статті 241 див. в Законі № 2617-VIII від 22.11.2018 ; стаття 241 із змінами, внесеними згідно із Законом № 556-IX від 13.04.2020 }

  Попередня

  299/564

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст