Головна Сервіси для юристів ... Закони Кримінальний кодекс України Стаття 268. Незаконне ввезення на територію України відходів і вторинної сировини Стаття 268. Незаконне ввезення на територію Україн...

Стаття 268. Незаконне ввезення на територію України відходів і вторинної сировини

Кримінальний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 5695

  Переглядів

 • 5695

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Ввезення на територію України чи транзит через її територію відходів або вторинної сировини без належного дозволу -

  караються штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або обмеженням волі на той самий строк.

  2. Ввезення на територію України чи транзит через її територію речовин або матеріалів, що належать до категорії небезпечних відходів, які забороняються до ввезення, -

  караються штрафом від п'ятдесяти до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до трьох років.

  {Стаття 268 із змінами, внесеними згідно із Законом № 3342-IX від 23.08.2023 }

  Попередня

  339/567

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст