Головна Сервіси для юристів ... Закони Кримінальний кодекс України Стаття 17. Добровільна відмова при незакінченому кримінальному правопорушенні Стаття 17. Добровільна відмова при незакінченому к...

Стаття 17. Добровільна відмова при незакінченому кримінальному правопорушенні

Кримінальний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2869

  Переглядів

 • 2869

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Добровільною відмовою є остаточне припинення особою за своєю волею готування до кримінального правопорушення або замаху на кримінальне правопорушення, якщо при цьому вона усвідомлювала можливість доведення кримінального правопорушення до кінця.

  2. Особа, яка добровільно відмовилася від доведення кримінального правопорушення до кінця, підлягає кримінальній відповідальності лише в тому разі, якщо фактично вчинене нею діяння містить склад іншого кримінального правопорушення.

  {Стаття 17 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2617-VIII від 22.11.2018 }

  Розділ IV
  ОСОБА, ЯКА ПІДЛЯГАЄ КРИМІНАЛЬНІЙ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ (СУБ'ЄКТ КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВОПОРУШЕННЯ)

  {Назва розділу IV із змінами, внесеними згідно із Законом № 2617-VIII від 22.11.2018 }

  Попередня

  18/561

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст