Головна Сервіси для юристів ... Закони Кримінальний кодекс України Стаття 137. Неналежне виконання обов'язків щодо охорони життя та здоров'я дітей Стаття 137. Неналежне виконання обов'язків щодо ох...

Стаття 137. Неналежне виконання обов'язків щодо охорони життя та здоров'я дітей

Кримінальний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 5372

  Переглядів

 • 5372

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Невиконання або неналежне виконання професійних чи службових обов'язків щодо охорони життя та здоров'я неповнолітніх внаслідок недбалого або несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило істотну шкоду здоров'ю потерпілого, -

  карається штрафом від однієї тисячі до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

  2. Ті самі діяння, якщо вони спричинили смерть неповнолітнього або інші тяжкі наслідки, -

  караються обмеженням волі на строк від трьох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

  {Стаття 137 із змінами, внесеними згідно із Законами № 2556-VI від 23.09.2010 , № 2617-VIII від 22.11.2018 }

  Попередня

  160/562

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст