Головна Сервіси для юристів ... Закони Кримінальний кодекс України Стаття 77. Застосування додаткових покарань у разі звільнення від відбування основного покарання з випробуванням Стаття 77. Застосування додаткових покарань у разі...

Стаття 77. Застосування додаткових покарань у разі звільнення від відбування основного покарання з випробуванням

Кримінальний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
Додати в обране

У разі звільнення від відбування покарання з випробуванням можуть бути призначені додаткові покарання у виді штрафу, позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю та позбавлення військового, спеціального звання, рангу, чину або кваліфікаційного класу.

Попередня

80/561

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст