Головна Сервіси для юристів ... Закони Кримінальний кодекс України Стаття 239-2. Незаконне заволодіння землями водного фонду в особливо великих розмірах Стаття 239-2. Незаконне заволодіння землями водног...

Стаття 239-2. Незаконне заволодіння землями водного фонду в особливо великих розмірах

Кримінальний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 3401

  Переглядів

 • 3401

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Незаконне заволодіння поверхневим (ґрунтовим) шаром земель водного фонду в особливо великих розмірах -

  карається штрафом від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або обмеженням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

  2. Та сама дія, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб, -

  карається обмеженням волі на строк від двох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

  3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, якщо вони спричинили тяжкі наслідки, -

  караються обмеженням волі на строк від трьох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

  Примітка. Особливо великим розміром у цій статті слід розуміти обсяг поверхневого (ґрунтового) шару земель, який становить більше, ніж десять кубічних метрів.

  {Закон доповнено статтею 239 - 2 згідно із Законом № 1708-VI від 05.11.2009 ; із змінами, внесеними згідно із Законами № 1019-VIII від 18.02.2016 , № 2617-VIII від 22.11.2018 , № 3342-IX від 23.08.2023 }

  Попередня

  297/567

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст