Головна Сервіси для юристів ... Закони Кримінальний кодекс України Стаття 44. Правові підстави та порядок звільнення від кримінальної відповідальності Стаття 44. Правові підстави та порядок звільнення ...

Стаття 44. Правові підстави та порядок звільнення від кримінальної відповідальності

Кримінальний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 4435

  Переглядів

 • 4435

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Особа, яка вчинила кримінальне правопорушення, звільняється від кримінальної відповідальності у випадках, передбачених цим Кодексом.

  2. Звільнення від кримінальної відповідальності у випадках, передбачених цим Кодексом, здійснюються виключно судом. Порядок звільнення від кримінальної відповідальності встановлюється законом.

  {Стаття 44 із змінами, внесеними згідно із Законами № 3465-VI від 02.06.2011 , № 2617-VIII від 22.11.2018 }

  Попередня

  46/562

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст