Головна Сервіси для юристів ... Закони Кримінальний кодекс України Стаття 222. Шахрайство з фінансовими ресурсами

Стаття 222. Шахрайство з фінансовими ресурсами

Кримінальний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 10459

  Переглядів

 • 10459

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Надання завідомо неправдивої інформації органам державної влади, органам влади Автономної Республіки Крим чи органам місцевого самоврядування, банкам або іншим кредиторам з метою одержання субсидій, субвенцій, дотацій, кредитів чи пільг щодо податків у разі відсутності ознак кримінального правопорушення проти власності -

  карається штрафом від однієї тисячі до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

  2. Ті самі дії, якщо вони вчинені повторно або завдали великої матеріальної шкоди, -

  караються штрафом від трьох тисяч до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

  {Стаття 222 із змінами, внесеними згідно із Законами № 270-VI від 15.04.2008 , № 3795-VI від 22.09.2011 , № 4025-VI від 15.11.2011 , № 2617-VIII від 22.11.2018 }

  Попередня

  268/562

  Наступна
  Додати в обране

  Практика

  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст