Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний процесуальний кодекс України Стаття 157. Виконання ухвали про забезпечення позову Стаття 157. Виконання ухвали про забезпечення позо...

Стаття 157. Виконання ухвали про забезпечення позову

Цивільний процесуальний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
  • 3386

    Переглядів

  • 3386

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Ухвала суду про забезпечення позову є виконавчим документом та має відповідати вимогам до виконавчого документа, встановленим законом. Така ухвала підлягає негайному виконанню з дня її постановлення незалежно від її оскарження і відкриття виконавчого провадження.

    {Частина перша статті 157 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2475-VIII від 03.07.2018 }

    2. Примірник ухвали про забезпечення позову залежно від виду вжитих заходів одночасно з направленням заявнику направляється судом для негайного виконання всім особам, яких стосуються заходи забезпечення позову і яких суд може ідентифікувати, а також відповідним державним та іншим органам для вжиття відповідних заходів.

    3. Ухвала про арешт морського судна є підставою для затримання судна або обмеження в його пересуванні в порту, де знаходиться або до якого прямує таке судно, до моменту скасування заходів із забезпечення позову у вигляді арешту морського судна. Після вручення копії ухвали про арешт судна капітан морського порту, де знаходиться судно, філія Адміністрації морських портів України в морському порту, де знаходиться судно, відповідні органи Державної прикордонної служби України та митні органи зобов’язані вжити заходів, що унеможливлюють вихід арештованого судна з порту.

    {Частина третя статті 157 із змінами, внесеними згідно із Законом № 440-IX від 14.01.2020 }

    4. Особи, винні в невиконанні ухвали про забезпечення позову, несуть відповідальність, встановлену законом.

    Попередня

    158/516

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст