Головна Сервіси для юристів ... Закони Кримінальний кодекс України Стаття 78. Правові наслідки звільнення від відбування покарання з випробуванням Стаття 78. Правові наслідки звільнення від відбува...

Стаття 78. Правові наслідки звільнення від відбування покарання з випробуванням

Кримінальний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 8084

  Переглядів

 • 8084

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Після закінчення іспитового строку засуджений, який виконав покладені на нього обов'язки та не вчинив нового кримінального правопорушення, звільняється судом від призначеного йому покарання.

  2. Якщо засуджений не виконує покладені на нього обов'язки або систематично вчинює правопорушення, що потягли за собою адміністративні стягнення і свідчать про його небажання стати на шлях виправлення, суд направляє засудженого для відбування призначеного покарання.

  3. У разі вчинення засудженим протягом іспитового строку нового кримінального правопорушення суд призначає йому покарання за правилами, передбаченими в статтях 71, 72 цього Кодексу.

  {Стаття 78 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2617-VIII від 22.11.2018 }

  Попередня

  82/567

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст