Головна Сервіси для юристів ... Закони Сімейний кодекс України Стаття 66. Право подружжя на визначення порядку користування майном Стаття 66. Право подружжя на визначення порядку ко...

Стаття 66. Право подружжя на визначення порядку користування майном

Сімейний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1769

  Переглядів

 • 1769

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Подружжя має право домовитися між собою про порядок користування майном, що йому належить на праві спільної сумісної власності.

  2. Договір про порядок користування житловим будинком, квартирою, іншою будівлею чи спорудою, земельною ділянкою, якщо він нотаріально посвідчений, зобов'язує правонаступника дружини та чоловіка.

  Попередня

  66/300

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст