Головна Сервіси для юристів ... Закони Сімейний кодекс України Стаття 123. Визначення походження дитини, народженої в результаті застосування допоміжних репродуктивних технологій Стаття 123. Визначення походження дитини, народжен...

Стаття 123. Визначення походження дитини, народженої в результаті застосування допоміжних репродуктивних технологій

Сімейний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2905

  Переглядів

 • 2905

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. У разі народження дружиною дитини, зачатої в результаті застосування допоміжних репродуктивних технологій, здійснених за письмовою згодою її чоловіка, він записується батьком дитини.

  2. У разі перенесення в організм іншої жінки ембріона людини, зачатого подружжям (чоловіком та жінкою) в результаті застосування допоміжних репродуктивних технологій, батьками дитини є подружжя.

  {Частина друга статті 123 із змінами, внесеними згідно із Законом № 3760-VI від 20.09.2011 }

  3. Подружжя визнається батьками дитини, народженої дружиною після перенесення в її організм ембріона людини, зачатого її чоловіком та іншою жінкою в результаті застосування допоміжних репродуктивних технологій.

  {Стаття 123 в редакції Закону № 524-V від 22.12.2006 }

  Попередня

  123/300

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст