Головна Сервіси для юристів ... Закони Сімейний кодекс України Стаття 20. Застосування позовної давності до вимог, що випливають із сімейних відносин Стаття 20. Застосування позовної давності до вимог...

Стаття 20. Застосування позовної давності до вимог, що випливають із сімейних відносин

Сімейний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2085

  Переглядів

 • 2085

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. До вимог, що випливають із сімейних відносин, позовна давність не застосовується, крім випадків, передбачених частиною другою статті 72, частиною другою статті 129, частиною третьою статті 138, частиною третьою статті 139 цього Кодексу.

  2. У випадках, передбачених частиною першою цієї статті, позовна давність застосовується судом відповідно до Цивільного кодексу України, якщо інше не передбачено цим Кодексом.

  Попередня

  20/300

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст