Головна Сервіси для юристів ... Закони Сімейний кодекс України Стаття 268. Обов'язок мачухи, вітчима утримувати падчерку, пасинка Стаття 268. Обов'язок мачухи, вітчима утримувати п...

Стаття 268. Обов'язок мачухи, вітчима утримувати падчерку, пасинка

Сімейний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2625

  Переглядів

 • 2625

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Мачуха, вітчим зобов'язані утримувати малолітніх, неповнолітніх падчерку, пасинка, які з ними проживають, якщо у них немає матері, батька, діда, баби, повнолітніх братів та сестер або ці особи з поважних причин не можуть надавати їм належного утримання, за умови, що мачуха, вітчим можуть надавати матеріальну допомогу.

  2. Суд може звільнити вітчима, мачуху від обов'язку по утриманню падчерки, пасинка або обмежити його певним строком, зокрема у разі:

  1) нетривалого проживання з їхнім матір'ю, батьком;

  2) негідної поведінки у шлюбних відносинах матері, батька дитини.

  Попередня

  276/300

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст