Головна Сервіси для юристів ... Закони Сімейний кодекс України Стаття 188. Звільнення батьків від обов'язку утримувати дитину Стаття 188. Звільнення батьків від обов'язку утрим...

Стаття 188. Звільнення батьків від обов'язку утримувати дитину

Сімейний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2668

  Переглядів

 • 2668

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Батьки можуть бути звільнені від обов'язку утримувати дитину, якщо дохід дитини набагато перевищує дохід кожного з них і забезпечує повністю її потреби.

  2. Батьки можуть бути звільнені від обов'язку утримувати дитину тільки за рішенням суду. Якщо дитина перестала отримувати дохід або її дохід зменшився, заінтересована особа має право звернутися до суду з позовом про стягнення аліментів.

  {Статтю 188 доповнено частиною другою згідно із Законом № 2901-IV від 22.09.2005 }

  Попередня

  188/300

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст