Головна Сервіси для юристів ... Закони Сімейний кодекс України Стаття 112. Підстави для розірвання шлюбу за позовом одного з подружжя Стаття 112. Підстави для розірвання шлюбу за позов...

Стаття 112. Підстави для розірвання шлюбу за позовом одного з подружжя

Сімейний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 3863

  Переглядів

 • 3863

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Суд з'ясовує фактичні взаємини подружжя, дійсні причини позову про розірвання шлюбу, бере до уваги наявність малолітньої дитини, дитини з інвалідністю та інші обставини життя подружжя.

  2. Суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.

  Попередня

  112/300

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст