Головна Сервіси для юристів ... Закони Сімейний кодекс України Стаття 152. Забезпечення права дитини на належне батьківське виховання Стаття 152. Забезпечення права дитини на належне б...

Стаття 152. Забезпечення права дитини на належне батьківське виховання

Сімейний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 4077

  Переглядів

 • 4077

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Право дитини на належне батьківське виховання забезпечується системою державного контролю, що встановлена законом.

  2. Дитина має право противитися неналежному виконанню батьками своїх обов'язків щодо неї.

  3. Дитина має право звернутися за захистом своїх прав та інтересів до органу опіки та піклування, інших органів державної влади, органів місцевого самоврядування та громадських організацій.

  4. Дитина має право звернутися за захистом своїх прав та інтересів безпосередньо до суду, якщо вона досягла чотирнадцяти років.

  Попередня

  152/300

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст