Головна Сервіси для юристів ... Закони Сімейний кодекс України Стаття 167. Влаштування дитини, батьки якої позбавлені батьківських прав Стаття 167. Влаштування дитини, батьки якої позбав...

Стаття 167. Влаштування дитини, батьки якої позбавлені батьківських прав

Сімейний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2075

  Переглядів

 • 2075

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Якщо дитина проживала з тим із батьків, хто позбавлений батьківських прав, суд вирішує питання про можливість їхнього подальшого проживання в одному житловому приміщенні.

  2. Суд може постановити рішення про виселення того з батьків, хто позбавлений батьківських прав, з житлового приміщення, у якому він проживає з дитиною, якщо буде встановлено, що він має інше житло, у яке може поселитися, або постановити рішення про примусовий поділ житла чи його примусовий обмін.

  3. Дитина за бажанням другого з батьків може бути передана йому.

  4. Якщо дитина не може бути передана другому з батьків, переважне право перед іншими особами на передання їм дитини мають, за їхньою заявою, баба та дід, повнолітні брати та сестри, інші родичі дитини, мачуха, вітчим.

  {Частина четверта статті 167 в редакції Закону № 524-V від 22.12.2006 }

  5. Якщо дитина не може бути передана бабі, дідові, повнолітнім братам та сестрам, іншим родичам, мачусі, вітчиму, вона передається на опікування органу опіки та піклування.

  {Частина п'ята статті 167 в редакції Закону № 524-V від 22.12.2006 }

  6. Дитина, яка була передана родичам, мачусі, вітчиму, органові опіки та піклування, зберігає право на проживання у житловому приміщенні, в якому вона проживала, і може у будь-який час повернутися до нього.

  7. Порядок відібрання і передання дитини встановлюється законом.

  Попередня

  167/300

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст