Головна Сервіси для юристів ... Закони Сімейний кодекс України Стаття 249. Права та обов'язки опікуна, піклувальника щодо дитини Стаття 249. Права та обов'язки опікуна, піклувальн...

Стаття 249. Права та обов'язки опікуна, піклувальника щодо дитини

Сімейний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 5208

  Переглядів

 • 5208

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Опікун, піклувальник зобов'язаний виховувати дитину, піклуватися про її здоров'я, фізичний, психічний, духовний розвиток, забезпечити одержання дитиною повної загальної середньої освіти.

  Опікун, піклувальник має право самостійно визначати способи виховання дитини з урахуванням думки дитини та рекомендацій органу опіки та піклування.

  2. Опікун, піклувальник має право вимагати повернення дитини від будь-якої особи, яка тримає її у себе не на підставі закону або рішення суду.

  3. Опікун, піклувальник не має права перешкоджати спілкуванню дитини з її батьками та іншими родичами, за винятком випадків, коли таке спілкування суперечить інтересам дитини.

  4. Цивільні права та обов'язки опікуна, піклувальника встановлюються Цивільним кодексом України.

  5. Підстави для виникнення права на оплату послуг опікуна та піклувальника, її розмір і порядок виплати встановлюються Кабінетом Міністрів України.

  {Частина п'ята статті 249 в редакції Закону № 524-V від 22.12.2006 }

  Попередня

  249/300

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст