Головна Сервіси для юристів ... Закони Сімейний кодекс України Стаття 89. Припинення права на утримання за домовленістю подружжя Стаття 89. Припинення права на утримання за домовл...

Стаття 89. Припинення права на утримання за домовленістю подружжя

Сімейний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1622

  Переглядів

 • 1622

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Подружжя, а також особи, шлюб між якими було розірвано, мають право укласти договір про припинення права на утримання взамін набуття права власності на житловий будинок, квартиру чи інше нерухоме майно або одержання одноразової грошової виплати.

  Договір, за яким передається у власність нерухоме майно, має бути нотаріально посвідчений. Право власності на нерухоме майно, що передається за таким договором, виникає з моменту державної реєстрації цього права відповідно до закону.

  {Абзац другий частини першої статті 89 в редакції Закону № 402-VII від 04.07.2013 }

  2. Якщо особи домовилися про припинення права на утримання у зв'язку з одержанням одноразової грошової виплати, обумовлена грошова сума має бути внесена на депозитний рахунок нотаріальної контори або приватного нотаріуса до посвідчення договору.

  {Частина друга статті 89 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2435-VI від 06.07.2010 }

  3. На майно, одержане на підставі договору про припинення права на утримання, не може бути звернене стягнення.

  Попередня

  89/300

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст