Головна Сервіси для юристів ... Закони Сімейний кодекс України Стаття 105. Припинення шлюбу внаслідок його розірвання Стаття 105. Припинення шлюбу внаслідок його розірв...

Стаття 105. Припинення шлюбу внаслідок його розірвання

Сімейний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 3687

  Переглядів

 • 3687

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Шлюб припиняється внаслідок його розірвання за спільною заявою подружжя відповідно до статті 106 або одного з них відповідно до статті 107 цього Кодексу.

  {Частина перша статті 105 в редакції Закону № 524-V від 22.12.2006 }

  2. Шлюб припиняється внаслідок його розірвання за спільною заявою подружжя на підставі рішення суду, відповідно до статті 109 цього Кодексу.

  3. Шлюб припиняється внаслідок його розірвання за позовом одного з подружжя на підставі рішення суду, відповідно до статті 110 цього Кодексу.

  Попередня

  105/300

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст