Головна Сервіси для юристів ... Закони Сімейний кодекс України Стаття 191. Час, з якого присуджуються аліменти на дитину Стаття 191. Час, з якого присуджуються аліменти на...

Стаття 191. Час, з якого присуджуються аліменти на дитину

Сімейний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 3143

  Переглядів

 • 3143

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Аліменти на дитину присуджуються за рішенням суду від дня пред'явлення позову, а в разі подання заяви про видачу судового наказу - із дня подання такої заяви.

  {Частина перша статті 191 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2037-VIII від 17.05.2017 }

  2. Аліменти за минулий час можуть бути присуджені, якщо позивач подасть суду докази того, що він вживав заходів щодо одержання аліментів з відповідача, але не міг їх одержати у зв'язку з ухиленням останнього від їх сплати. У цьому разі суд може присудити аліменти за минулий час, але не більш як за десять років.

  {Частина друга статті 191 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2475-VIII від 03.07.2018 }

  Попередня

  191/300

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст