Головна Сервіси для юристів ... Закони Сімейний кодекс України Стаття 134. Внесення змін до актового запису про народження у разі визнання батьківства, материнства Стаття 134. Внесення змін до актового запису про н...

Стаття 134. Внесення змін до актового запису про народження у разі визнання батьківства, материнства

Сімейний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1985

  Переглядів

 • 1985

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. На підставі заяв осіб, зазначених у статті 126 цього Кодексу, або рішення суду орган державної реєстрації актів цивільного стану вносить відповідні зміни до актового запису про народження, складеного органами державної реєстрації актів цивільного стану України, та видає нове Свідоцтво про народження.

  {Стаття 134 в редакції Закону № 2398-VI від 01.07.2010 }

  Попередня

  134/300

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст