Головна Сервіси для юристів ... Закони Сімейний кодекс України Стаття 186. Контроль органу опіки та піклування за цільовим витрачанням аліментів Стаття 186. Контроль органу опіки та піклування за...

Стаття 186. Контроль органу опіки та піклування за цільовим витрачанням аліментів

Сімейний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2480

  Переглядів

 • 2480

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Контроль за цільовим витрачанням аліментів здійснюється органом опіки та піклування у формі інспекційних відвідувань одержувача аліментів, порядок та періодичність здійснення яких визначаються центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері усиновлення та захисту прав дітей. За заявою платника аліментів (крім тих, які мають заборгованість зі сплати аліментів) інспекційні відвідування одержувача аліментів здійснюються органом опіки та піклування позапланово, але не більше одного разу на три місяці.

  {Частина перша статті 186 в редакції Закону № 2475-VIII від 03.07.2018 }

  2. У разі нецільового витрачання аліментів платник має право звернутися до суду з позовом про зменшення розміру аліментів або про внесення частини аліментів на особистий рахунок дитини у відділенні Державного ощадного банку України.

  Попередня

  186/300

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст