Головна Сервіси для юристів ... Закони Сімейний кодекс України Стаття 26. Особи, які не можуть перебувати у шлюбі між собою Стаття 26. Особи, які не можуть перебувати у шлюбі...

Стаття 26. Особи, які не можуть перебувати у шлюбі між собою

Сімейний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 14621

  Переглядів

 • 14621

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. У шлюбі між собою не можуть перебувати особи, які є родичами прямої лінії споріднення.

  2. У шлюбі між собою не можуть перебувати рідні (повнорідні, неповнорідні) брат і сестра. Повнорідними є брати і сестри, які мають спільних батьків. Неповнорідними є брати і сестри, які мають спільну матір або спільного батька.

  3. У шлюбі між собою не можуть перебувати двоюрідні брат та сестра, рідні тітка, дядько та племінник, племінниця.

  4. За рішенням суду може бути надане право на шлюб між рідною дитиною усиновлювача та усиновленою ним дитиною, а також між дітьми, які були усиновлені ним.

  5. У шлюбі між собою не можуть бути усиновлювач та усиновлена ним дитина.

  Шлюб між усиновлювачем та усиновленою ним дитиною може бути зареєстровано лише в разі скасування усиновлення.

  Попередня

  26/300

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст