Головна Сервіси для юристів ... Закони Сімейний кодекс України Стаття 273. Зміна розміру аліментів та звільнення від їх сплати Стаття 273. Зміна розміру аліментів та звільнення ...

Стаття 273. Зміна розміру аліментів та звільнення від їх сплати

Сімейний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1566

  Переглядів

 • 1566

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Якщо матеріальний або сімейний стан особи, яка сплачує аліменти, чи особи, яка їх одержує, змінився, суд може за позовом будь-кого з них змінити встановлений розмір аліментів або звільнити від їх сплати.

  Суд може звільнити від сплати аліментів осіб, зазначених у статтях 267-271 цього Кодексу, за наявності інших обставин, що мають істотне значення.

  Попередня

  281/300

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст