Головна Сервіси для юристів ... Закони Сімейний кодекс України Стаття 200. Розмір аліментів на повнолітніх дочку, сина Стаття 200. Розмір аліментів на повнолітніх дочку,...

Стаття 200. Розмір аліментів на повнолітніх дочку, сина

Сімейний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2083

  Переглядів

 • 2083

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Суд визначає розмір аліментів на повнолітніх дочку, сина у твердій грошовій сумі і (або) у частці від заробітку (доходу) платника аліментів з урахуванням обставин, зазначених у статті 182 цього Кодексу.

  2. При визначенні розміру аліментів з одного з батьків суд бере до уваги можливість надання утримання другим з батьків, своїми дружиною, чоловіком та повнолітніми дочкою, сином.

  Попередня

  200/300

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст