Головна Сервіси для юристів ... Закони Сімейний кодекс України Стаття 256. Оплата послуг із здійснення патронату над дитиною Стаття 256. Оплата послуг із здійснення патронату ...

Стаття 256. Оплата послуг із здійснення патронату над дитиною

Сімейний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1239

  Переглядів

 • 1239

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Оплата послуг патронатного вихователя та виплата соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя здійснюються за рахунок коштів місцевих бюджетів у розмірі та порядку, визначених Кабінетом Міністрів України.

  2. При влаштуванні дитини в сім’ю патронатного вихователя її батьки не звільняються від обов’язку щодо утримання дитини.

  Попередня

  256/300

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст