Головна Сервіси для юристів ... Закони Сімейний кодекс України Стаття 256-6. Батьки-вихователі дитячого будинку сімейного типу Стаття 256-6. Батьки-вихователі дитячого будинку с...

Стаття 256-6. Батьки-вихователі дитячого будинку сімейного типу

Сімейний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2924

  Переглядів

 • 2924

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Батьки-вихователі - подружжя або окрема особа, що не перебуває у шлюбі, які взяли дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, для виховання та спільного проживання.

  2. Батьки-вихователі несуть обов'язки по вихованню та розвитку дітей, передбачені статтею 150 цього Кодексу.

  3. Батьками-вихователями не можуть бути особи, зазначені в статті 212 цього Кодексу.

  {Частина третя статті 256 - 6 в редакції Закону № 1452-VI від 04.06.2009 }

  4. Батьки-вихователі є законними представниками дітей і діють без спеціальних на те повноважень як опікуни або піклувальники.

  5. Батькам-вихователям для потреб дитячого будинку сімейного типу позачергово надається обладнаний індивідуальний житловий будинок або багатокімнатна квартира за нормами, встановленими законодавством.

  Попередня

  262/300

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст