Головна Сервіси для юристів ... Закони Сімейний кодекс України Стаття 79. Час, протягом якого сплачуються аліменти одному з подружжя Стаття 79. Час, протягом якого сплачуються алімент...

Стаття 79. Час, протягом якого сплачуються аліменти одному з подружжя

Сімейний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1561

  Переглядів

 • 1561

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Аліменти присуджуються за рішенням суду від дня подання позовної заяви.

  2. Якщо позивач вживав заходів щодо одержання аліментів від відповідача, але не міг їх одержати внаслідок ухилення відповідача від їх сплати, суд, залежно від обставин справи, може постановити рішення про стягнення аліментів за минулий час, але не більш як за один рік.

  3. Якщо один із подружжя одержує аліменти у зв'язку з інвалідністю, сплата аліментів триває протягом строку інвалідності. У разі подання відповідного документа про продовження строку інвалідності стягнення аліментів продовжується на відповідний строк без додаткового рішення суду про це.

  Попередня

  79/300

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст